„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bykoš

Nové produkty Bykoš

Dlažby a obrubníky Bykoš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bykoš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bykoš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bykoš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bykoš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bykoš, Levná dlažba Bykoš, Dlažba Bykoš, Zámkové dlažby Bykoš, Zámkové dlažba Bykoš, Betonové dlažby Bykoš, Betonová dlažba Bykoš, Zdící prvky Bykoš, Dlažby II jakosti Bykoš, Dlažba II jakosti Bykoš, Plošné dlažby Bykoš, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Koloděje Praha 7 Pardubice Blansko Náchod České Budějovice Benešov Příbram Liberec Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Ústí nad Labem Olomouc Praha-Kunratice Most Praha-Újezd Praha 3 Znojmo Praha-Běchovice Svitavy Jeseník Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Nový Jičín Praha-Zličín Plzeň-jih Teplice Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Šumperk Třebíč Česká Lípa Praha 15 Přerov Praha 18 Praha 19 Vsetín Karviná Kutná Hora Nymburk Praha 4 Praha-Nebušice Pelhřimov Praha 5 Praha 14 Praha-Petrovice Praha 16 Praha-Řeporyje Zlín Praha 1 Vyškov Trutnov Praha-Velká Chuchle Cheb Praha 21 Louny Mělník Praha 22 Semily Tachov Litoměřice Praha 8 Rakovník Havlíčkův Brod Praha 13 Praha-Kolovraty Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Jihlava Klatovy Jindřichův Hradec Strakonice Praha-Slivenec Praha-Benice Rokycany Praha-Lochkov Praha-Dubeč Sokolov Praha-západ Chrudim Břeclav Praha-Šeberov Kladno Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Kolín Praha 9 Brno-venkov Plzeň-sever Praha-Satalice Beroun Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bykoš

Levná dlažba Bykoš

Dlažba Bykoš

Zámkové dlažby Bykoš

Zámkové betonové dlažby Bykoš

Zámková dlažba Bykoš

Betonové dlažby Bykoš

Betonová dlažba Bykoš

Zdící prvky Bykoš

Dlažby II jakosti Bykoš

Dlažba II jakosti Bykoš

Plošné dlažby Bykoš