„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bykoš

Nové produkty Bykoš

Dlažby a obrubníky Bykoš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bykoš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bykoš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bykoš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bykoš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bykoš, Levná dlažba Bykoš, Dlažba Bykoš, Zámkové dlažby Bykoš, Zámkové dlažba Bykoš, Betonové dlažby Bykoš, Betonová dlažba Bykoš, Zdící prvky Bykoš, Dlažby II jakosti Bykoš, Dlažba II jakosti Bykoš, Plošné dlažby Bykoš, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Satalice Benešov Praha 11 Přerov Klatovy Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha 7 České Budějovice Opava Praha-Křeslice Most Prachatice Domažlice Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-Lochkov Karlovy Vary Příbram Praha-Zličín Praha-Lysolaje Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha 5 Plzeň-sever Rakovník Praha 18 Cheb Praha-Březiněves Praha-Libuš Blansko Trutnov Tábor Semily Plzeň-jih Praha-Řeporyje Karviná Praha-Čakovice Praha 13 Pardubice Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Kunratice Vsetín Teplice Praha-Dubeč Praha-Královice Jičín Praha 1 Písek Jablonec nad Nisou Praha 9 Hlavní město Praha Hodonín Kolín Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha 3 Praha-Vinoř Mělník Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Prostějov Louny Vyškov Praha 2 Praha 22 Sokolov Jihlava Břeclav Praha 15 Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Kolovraty Beroun Praha-Benice Tachov Šumperk Praha-Újezd Praha 19 Česká Lípa Praha-Troja Praha 20 Hradec Králové Praha-západ Kroměříž Praha 12 Kutná Hora Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha 4 Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bykoš

Levná dlažba Bykoš

Dlažba Bykoš

Zámkové dlažby Bykoš

Zámkové betonové dlažby Bykoš

Zámková dlažba Bykoš

Betonové dlažby Bykoš

Betonová dlažba Bykoš

Zdící prvky Bykoš

Dlažby II jakosti Bykoš

Dlažba II jakosti Bykoš

Plošné dlažby Bykoš