„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bykoš

Nové produkty Bykoš

Dlažby a obrubníky Bykoš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bykoš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bykoš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bykoš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bykoš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bykoš, Levná dlažba Bykoš, Dlažba Bykoš, Zámkové dlažby Bykoš, Zámkové dlažba Bykoš, Betonové dlažby Bykoš, Betonová dlažba Bykoš, Zdící prvky Bykoš, Dlažby II jakosti Bykoš, Dlažba II jakosti Bykoš, Plošné dlažby Bykoš, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha 10 Praha 21 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Karviná Jičín Praha-Královice Brno-město Opava Česká Lípa Plzeň-jih Praha-Březiněves Litoměřice Praha 12 Praha-Troja Trutnov Praha-západ Brno-venkov Liberec Bruntál Zlín Praha 9 Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Kroměříž Praha 2 Praha-Kolovraty Praha 22 Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha 5 Blansko Ostrava-město Šumperk Praha-Suchdol Praha 3 Havlíčkův Brod Praha 18 Český Krumlov Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Sokolov Benešov Kolín Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Svitavy Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha 17 Praha 15 Praha 13 Praha 11 Strakonice Praha-Šeberov Praha 19 Znojmo Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha-Benice Kladno Plzeň-sever Praha-východ Pelhřimov Praha-Petrovice Praha-Křeslice Vsetín Přerov Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Tachov Praha-Vinoř Hodonín Beroun Praha 8 Pardubice Praha-Zbraslav Teplice České Budějovice Tábor Louny Ústí nad Orlicí Semily Písek Cheb Plzeň-město Náchod Praha-Nedvězí Mělník Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bykoš

Levná dlažba Bykoš

Dlažba Bykoš

Zámkové dlažby Bykoš

Zámkové betonové dlažby Bykoš

Zámková dlažba Bykoš

Betonové dlažby Bykoš

Betonová dlažba Bykoš

Zdící prvky Bykoš

Dlažby II jakosti Bykoš

Dlažba II jakosti Bykoš

Plošné dlažby Bykoš