„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bykoš

Nové produkty Bykoš

Dlažby a obrubníky Bykoš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bykoš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bykoš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bykoš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bykoš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bykoš, Levná dlažba Bykoš, Dlažba Bykoš, Zámkové dlažby Bykoš, Zámkové dlažba Bykoš, Betonové dlažby Bykoš, Betonová dlažba Bykoš, Zdící prvky Bykoš, Dlažby II jakosti Bykoš, Dlažba II jakosti Bykoš, Plošné dlažby Bykoš, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-Libuš Mělník Praha 15 Rokycany Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha 1 Praha 14 Teplice Praha-Satalice Beroun Praha 2 Praha-Královice Příbram Chomutov Kutná Hora Praha 5 Jablonec nad Nisou Nymburk Znojmo Hradec Králové Praha-Kolovraty Pardubice Klatovy Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 18 Benešov Praha-Dubeč České Budějovice Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha 20 Jeseník Olomouc Praha-Lipence Praha 10 Praha 19 Praha 4 Praha-Slivenec Sokolov Cheb Vsetín Praha-Petrovice Brno-venkov Kolín Plzeň-město Praha-Lysolaje Nový Jičín Tachov Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Frýdek-Místek Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Kladno Praha-Březiněves Karlovy Vary Břeclav Český Krumlov Louny Praha-západ Praha 22 Jihlava Praha 6 Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Jičín Prostějov Náchod Prachatice Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Praha 17 Bruntál Praha-Přední Kopanina Domažlice Hodonín Karviná Praha-Lochkov Rakovník Vyškov Šumperk Strakonice Praha-Újezd Trutnov Svitavy Ústí nad Labem Most Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bykoš

Levná dlažba Bykoš

Dlažba Bykoš

Zámkové dlažby Bykoš

Zámkové betonové dlažby Bykoš

Zámková dlažba Bykoš

Betonové dlažby Bykoš

Betonová dlažba Bykoš

Zdící prvky Bykoš

Dlažby II jakosti Bykoš

Dlažba II jakosti Bykoš

Plošné dlažby Bykoš