„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřička

Nové produkty Bystřička

Dlažby a obrubníky Bystřička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřička, Levná dlažba Bystřička, Dlažba Bystřička, Zámkové dlažby Bystřička, Zámkové dlažba Bystřička, Betonové dlažby Bystřička, Betonová dlažba Bystřička, Zdící prvky Bystřička, Dlažby II jakosti Bystřička, Dlažba II jakosti Bystřička, Plošné dlažby Bystřička, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha-Slivenec České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Znojmo Plzeň-město Praha 22 Nymburk Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Prachatice Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-Troja Nový Jičín Cheb Opava Praha 15 Praha 4 Havlíčkův Brod Praha 9 Tachov Sokolov Praha-Újezd Kroměříž Brno-venkov Svitavy Praha-Satalice Praha 19 Praha 8 Praha 16 Šumperk Děčín Zlín Pelhřimov Praha-Kunratice Litoměřice Praha-Křeslice Vyškov Frýdek-Místek Praha-Běchovice Strakonice Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha-Vinoř Pardubice Chrudim Rakovník Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha 18 Přerov Praha 11 Ústí nad Labem Mělník Vsetín Praha-Ďáblice Praha 3 Praha 5 Praha-Dolní Chabry Chomutov Prostějov Mladá Boleslav Praha-Libuš Jindřichův Hradec Plzeň-sever Karlovy Vary Hradec Králové Domažlice Bruntál Praha-Zličín Jičín Náchod Praha-Klánovice Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha 12 Třebíč Trutnov Česká Lípa Praha 17 Kolín Benešov Praha 20 Praha-Dolní Počernice Klatovy Louny Praha-Řeporyje Praha-Lipence Olomouc Plzeň-jih Semily Kutná Hora Brno-město Liberec Praha-Nebušice Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřička

Levná dlažba Bystřička

Dlažba Bystřička

Zámkové dlažby Bystřička

Zámkové betonové dlažby Bystřička

Zámková dlažba Bystřička

Betonové dlažby Bystřička

Betonová dlažba Bystřička

Zdící prvky Bystřička

Dlažby II jakosti Bystřička

Dlažba II jakosti Bystřička

Plošné dlažby Bystřička