„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřička

Nové produkty Bystřička

Dlažby a obrubníky Bystřička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřička, Levná dlažba Bystřička, Dlažba Bystřička, Zámkové dlažby Bystřička, Zámkové dlažba Bystřička, Betonové dlažby Bystřička, Betonová dlažba Bystřička, Zdící prvky Bystřička, Dlažby II jakosti Bystřička, Dlažba II jakosti Bystřička, Plošné dlažby Bystřička, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Kunratice Jeseník Hlavní město Praha Klatovy Praha-Šeberov Opava Praha 5 Praha-Vinoř Cheb Praha 9 Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha-Suchdol Praha 19 Praha 18 Karlovy Vary Praha 2 Praha 12 Plzeň-město Praha-Královice Praha-Řeporyje Pardubice Brno-venkov Praha 8 Vsetín Praha-Lochkov Kolín Praha 1 Praha-Křeslice Litoměřice Praha 4 Náchod Prostějov Kroměříž Praha 15 Mělník Rakovník Kutná Hora Praha 6 Znojmo Praha-Dubeč Praha-Koloděje České Budějovice Uherské Hradiště Český Krumlov Praha 14 Praha 11 Ústí nad Labem Sokolov Praha-Újezd Praha-Troja Tachov Praha-Nedvězí Praha-východ Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 20 Praha-Nebušice Svitavy Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha 16 Břeclav Žďár nad Sázavou Prachatice Praha 17 Hodonín Bruntál Přerov Jihlava Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Tábor Olomouc Nymburk Praha-Zličín Praha-Lysolaje Pelhřimov Praha 22 Praha 10 Rokycany Zlín Praha 7 Domažlice Chomutov Karviná Louny Trutnov Příbram Vyškov Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřička

Levná dlažba Bystřička

Dlažba Bystřička

Zámkové dlažby Bystřička

Zámkové betonové dlažby Bystřička

Zámková dlažba Bystřička

Betonové dlažby Bystřička

Betonová dlažba Bystřička

Zdící prvky Bystřička

Dlažby II jakosti Bystřička

Dlažba II jakosti Bystřička

Plošné dlažby Bystřička