„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřička

Nové produkty Bystřička

Dlažby a obrubníky Bystřička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřička, Levná dlažba Bystřička, Dlažba Bystřička, Zámkové dlažby Bystřička, Zámkové dlažba Bystřička, Betonové dlažby Bystřička, Betonová dlažba Bystřička, Zdící prvky Bystřička, Dlažby II jakosti Bystřička, Dlažba II jakosti Bystřička, Plošné dlažby Bystřička, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha 10 Praha 18 Příbram Přerov Blansko České Budějovice Praha 20 Kutná Hora Náchod Praha 17 Praha 9 Kladno Praha-Čakovice Vsetín Praha-Slivenec Praha 22 Praha 16 Hradec Králové Praha-Kunratice Český Krumlov Praha-západ Plzeň-sever Trutnov Louny Praha-Křeslice Šumperk Znojmo Žďár nad Sázavou Děčín Most Praha 15 Prostějov Praha-Libuš Svitavy Nymburk Jihlava Písek Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Cheb Beroun Nový Jičín Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha 12 Karviná Litoměřice Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Praha 8 Olomouc Frýdek-Místek Jičín Praha 5 Česká Lípa Praha-Suchdol Liberec Jablonec nad Nisou Brno-město Mladá Boleslav Hodonín Praha 6 Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha-Benice Praha-Březiněves Kroměříž Plzeň-město Praha-Troja Praha 13 Brno-venkov Havlíčkův Brod Chomutov Domažlice Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha-Petrovice Třebíč Zlín Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Semily Bruntál Kolín Praha 21 Praha 11 Chrudim Sokolov Praha-Lipence Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřička

Levná dlažba Bystřička

Dlažba Bystřička

Zámkové dlažby Bystřička

Zámkové betonové dlažby Bystřička

Zámková dlažba Bystřička

Betonové dlažby Bystřička

Betonová dlažba Bystřička

Zdící prvky Bystřička

Dlažby II jakosti Bystřička

Dlažba II jakosti Bystřička

Plošné dlažby Bystřička