„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřička

Nové produkty Bystřička

Dlažby a obrubníky Bystřička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřička, Levná dlažba Bystřička, Dlažba Bystřička, Zámkové dlažby Bystřička, Zámkové dlažba Bystřička, Betonové dlažby Bystřička, Betonová dlažba Bystřička, Zdící prvky Bystřička, Dlažby II jakosti Bystřička, Dlažba II jakosti Bystřička, Plošné dlažby Bystřička, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Náchod Praha 10 Praha-Satalice Praha-Šeberov Praha 7 Tábor Praha-východ Uherské Hradiště Karlovy Vary Rokycany Pelhřimov Plzeň-sever Strakonice Praha 21 Kolín Louny Praha 9 Šumperk Teplice Kutná Hora Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha 11 Břeclav Olomouc Příbram Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Děčín Praha 15 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Česká Lípa Praha-Březiněves Sokolov Písek Tachov Kroměříž Vsetín Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha 1 Praha-Štěrboholy Pardubice Opava Praha-Velká Chuchle Domažlice Praha-Újezd Chomutov Praha 13 České Budějovice Svitavy Praha 18 Praha-Dolní Počernice Benešov Jičín Mělník Blansko Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Dubeč Praha 14 Trutnov Praha-Troja Praha-Čakovice Praha 8 Liberec Praha-Slivenec Kladno Praha 2 Praha 19 Beroun Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Benice Plzeň-město Praha-Libuš Praha 3 Prostějov Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Třebíč Hodonín Praha 16 Hradec Králové Bruntál Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Brno-město Praha-západ Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Brno-venkov Jihlava Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřička

Levná dlažba Bystřička

Dlažba Bystřička

Zámkové dlažby Bystřička

Zámkové betonové dlažby Bystřička

Zámková dlažba Bystřička

Betonové dlažby Bystřička

Betonová dlažba Bystřička

Zdící prvky Bystřička

Dlažby II jakosti Bystřička

Dlažba II jakosti Bystřička

Plošné dlažby Bystřička