„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bzová

Nové produkty Bzová

Dlažby a obrubníky Bzová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bzová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bzová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bzová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bzová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bzová, Levná dlažba Bzová, Dlažba Bzová, Zámkové dlažby Bzová, Zámkové dlažba Bzová, Betonové dlažby Bzová, Betonová dlažba Bzová, Zdící prvky Bzová, Dlažby II jakosti Bzová, Dlažba II jakosti Bzová, Plošné dlažby Bzová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 18 Plzeň-jih Praha-Zbraslav Louny Bruntál Zlín Olomouc Vsetín Cheb Nový Jičín Praha 11 Praha 8 Mladá Boleslav Praha 16 Český Krumlov Plzeň-město Rokycany Nymburk Praha 6 České Budějovice Praha-západ Plzeň-sever Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Opava Ústí nad Orlicí Náchod Praha 2 Litoměřice Trutnov Teplice Jičín Praha-východ Ústí nad Labem Hradec Králové Pardubice Praha-Běchovice Blansko Semily Ostrava-město Praha-Křeslice Česká Lípa Mělník Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Karviná Karlovy Vary Beroun Praha 1 Praha-Štěrboholy Kroměříž Tachov Domažlice Hodonín Uherské Hradiště Sokolov Kolín Praha 19 Kutná Hora Praha-Nebušice Prostějov Pelhřimov Praha 4 Klatovy Praha-Šeberov Třebíč Praha-Libuš Most Příbram Prachatice Praha-Újezd Jeseník Praha-Benice Praha-Troja Praha 22 Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha-Zličín Rakovník Praha-Lysolaje Děčín Svitavy Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha 21 Benešov Praha-Březiněves Praha-Suchdol Šumperk Praha-Satalice Praha 9 Chomutov Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bzová

Levná dlažba Bzová

Dlažba Bzová

Zámkové dlažby Bzová

Zámkové betonové dlažby Bzová

Zámková dlažba Bzová

Betonové dlažby Bzová

Betonová dlažba Bzová

Zdící prvky Bzová

Dlažby II jakosti Bzová

Dlažba II jakosti Bzová

Plošné dlažby Bzová