„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bzová

Nové produkty Bzová

Dlažby a obrubníky Bzová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bzová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bzová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bzová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bzová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bzová, Levná dlažba Bzová, Dlažba Bzová, Zámkové dlažby Bzová, Zámkové dlažba Bzová, Betonové dlažby Bzová, Betonová dlažba Bzová, Zdící prvky Bzová, Dlažby II jakosti Bzová, Dlažba II jakosti Bzová, Plošné dlažby Bzová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Blansko Trutnov Domažlice Praha 20 Karlovy Vary Praha-Dubeč Šumperk Náchod Semily Klatovy Hodonín Praha-Nedvězí Přerov Praha-Štěrboholy Břeclav Vyškov Liberec Praha-Újezd Kolín Pardubice Prachatice Nymburk Jičín Praha 18 Praha 17 Praha 10 Havlíčkův Brod Tachov Příbram Prostějov Chrudim Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha 5 Plzeň-sever Praha 11 Olomouc Praha-Benice Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Praha 1 Ústí nad Orlicí Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Karviná Frýdek-Místek Louny Vsetín Rakovník Praha-Koloděje Třebíč Sokolov Praha-západ Praha-Petrovice Benešov Svitavy Praha 19 Praha-Řeporyje Děčín Praha 8 Strakonice Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha 2 Litoměřice Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha 7 Cheb Praha-Klánovice Praha 3 Česká Lípa Mladá Boleslav Jihlava Praha-Březiněves Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha 13 Praha-východ Praha-Královice Brno-venkov Teplice Opava Praha 16 Hradec Králové Český Krumlov České Budějovice Praha 6 Praha 15 Kladno Most Praha 12 Mělník Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha 9 Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bzová

Levná dlažba Bzová

Dlažba Bzová

Zámkové dlažby Bzová

Zámkové betonové dlažby Bzová

Zámková dlažba Bzová

Betonové dlažby Bzová

Betonová dlažba Bzová

Zdící prvky Bzová

Dlažby II jakosti Bzová

Dlažba II jakosti Bzová

Plošné dlažby Bzová