„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bzová

Nové produkty Bzová

Dlažby a obrubníky Bzová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bzová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bzová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bzová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bzová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bzová, Levná dlažba Bzová, Dlažba Bzová, Zámkové dlažby Bzová, Zámkové dlažba Bzová, Betonové dlažby Bzová, Betonová dlažba Bzová, Zdící prvky Bzová, Dlažby II jakosti Bzová, Dlažba II jakosti Bzová, Plošné dlažby Bzová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha 6 Kutná Hora České Budějovice Prachatice Praha-Štěrboholy Jičín Blansko Praha-Suchdol Praha 11 Praha-Řeporyje Zlín Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha 5 Rakovník Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha-Zličín Praha-Klánovice Rokycany Praha 4 Praha 21 Praha 12 Nymburk Strakonice Louny Náchod Benešov Příbram Praha 15 Pelhřimov Praha-východ Domažlice Přerov Český Krumlov Praha-Kunratice Praha-Troja Chrudim Vsetín Frýdek-Místek Praha 17 Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Plzeň-město Teplice Semily Tábor Plzeň-sever Kolín Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Královice Praha-Vinoř Pardubice Praha 3 Opava Praha-Libuš Břeclav Klatovy Mělník Vyškov Chomutov Praha-Nebušice Praha-západ Praha 18 Praha 8 Bruntál Ústí nad Labem Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Satalice Šumperk Brno-venkov Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha-Benice Třebíč Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Karviná Praha-Šeberov Písek Praha-Čakovice Svitavy Kladno Praha 14 Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha 19 Znojmo Mladá Boleslav Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bzová

Levná dlažba Bzová

Dlažba Bzová

Zámkové dlažby Bzová

Zámkové betonové dlažby Bzová

Zámková dlažba Bzová

Betonové dlažby Bzová

Betonová dlažba Bzová

Zdící prvky Bzová

Dlažby II jakosti Bzová

Dlažba II jakosti Bzová

Plošné dlažby Bzová