„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystré

Nové produkty Bystré

Dlažby a obrubníky Bystré

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystré

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystré

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystré

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystré

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystré, Levná dlažba Bystré, Dlažba Bystré, Zámkové dlažby Bystré, Zámkové dlažba Bystré, Betonové dlažby Bystré, Betonová dlažba Bystré, Zdící prvky Bystré, Dlažby II jakosti Bystré, Dlažba II jakosti Bystré, Plošné dlažby Bystré, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha-Kolovraty Praha 8 Praha 18 Plzeň-jih Cheb Praha-Lipence Písek Teplice Praha-Březiněves Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Děčín Sokolov Praha-Čakovice Praha 22 Trutnov Chomutov Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Šeberov Plzeň-sever Třebíč Praha 2 Náchod Praha-Štěrboholy Olomouc Brno-venkov Praha 17 Český Krumlov Praha 10 Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Česká Lípa Bruntál Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Prostějov Semily Hlavní město Praha Praha-Královice Mladá Boleslav Praha 5 Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Satalice Břeclav Praha-Troja Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Přerov Tachov Jeseník Kladno Praha-Újezd Praha 19 Nový Jičín Opava Praha 14 Louny Praha 20 Vsetín Karlovy Vary Praha-Řeporyje Karviná Praha 7 Praha 6 Pardubice Příbram Praha 11 Mělník Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha 15 Kroměříž Praha 9 Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Litoměřice Praha-Kunratice Tábor Praha 13 Praha-západ Pelhřimov Praha-Dubeč Jičín Klatovy Beroun Ústí nad Labem Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystré

Levná dlažba Bystré

Dlažba Bystré

Zámkové dlažby Bystré

Zámkové betonové dlažby Bystré

Zámková dlažba Bystré

Betonové dlažby Bystré

Betonová dlažba Bystré

Zdící prvky Bystré

Dlažby II jakosti Bystré

Dlažba II jakosti Bystré

Plošné dlažby Bystré