„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystré

Nové produkty Bystré

Dlažby a obrubníky Bystré

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystré

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystré

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystré

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystré

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystré, Levná dlažba Bystré, Dlažba Bystré, Zámkové dlažby Bystré, Zámkové dlažba Bystré, Betonové dlažby Bystré, Betonová dlažba Bystré, Zdící prvky Bystré, Dlažby II jakosti Bystré, Dlažba II jakosti Bystré, Plošné dlažby Bystré, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Chrudim Praha-západ Praha 5 Trutnov Praha-Slivenec Cheb Liberec Přerov Praha 6 Praha-Běchovice Praha-východ Praha-Suchdol Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha 2 Praha 1 Praha 9 Rakovník Pelhřimov Sokolov Strakonice Bruntál Plzeň-jih Znojmo Jeseník Hradec Králové Praha 8 Nymburk Praha 15 Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha 19 Jindřichův Hradec Děčín Praha-Čakovice Semily Praha 12 Praha 7 Praha-Petrovice Praha 16 Ostrava-město Praha-Klánovice Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha 18 Louny Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Praha-Dubeč Písek Náchod Praha 22 Praha-Ďáblice Rokycany Praha-Troja Prachatice Praha-Řeporyje Karviná Šumperk Svitavy Praha-Štěrboholy Kutná Hora Mělník Nový Jičín Praha 14 Blansko Příbram Praha-Zličín Kolín Kroměříž Praha-Březiněves Praha 10 Litoměřice Břeclav Praha-Nebušice Jičín Třebíč Chomutov Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha 4 Praha-Újezd Tábor Klatovy Jihlava Česká Lípa Opava Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Kolovraty Praha 3 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystré

Levná dlažba Bystré

Dlažba Bystré

Zámkové dlažby Bystré

Zámkové betonové dlažby Bystré

Zámková dlažba Bystré

Betonové dlažby Bystré

Betonová dlažba Bystré

Zdící prvky Bystré

Dlažby II jakosti Bystré

Dlažba II jakosti Bystré

Plošné dlažby Bystré