„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystré

Nové produkty Bystré

Dlažby a obrubníky Bystré

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystré

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystré

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystré

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystré

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystré, Levná dlažba Bystré, Dlažba Bystré, Zámkové dlažby Bystré, Zámkové dlažba Bystré, Betonové dlažby Bystré, Betonová dlažba Bystré, Zdící prvky Bystré, Dlažby II jakosti Bystré, Dlažba II jakosti Bystré, Plošné dlažby Bystré, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Zlín Praha-Benice Praha-Královice Jindřichův Hradec Trutnov Brno-město Praha 7 Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Liberec Česká Lípa Praha-Újezd Most Svitavy Praha-Čakovice Litoměřice Louny Havlíčkův Brod Bruntál Praha-Nebušice Praha 21 Hodonín Praha-Troja Domažlice Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Strakonice Praha 8 Praha-Suchdol Praha 2 Praha-Březiněves Šumperk Praha-Přední Kopanina Kladno Praha 10 Náchod Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Štěrboholy Nymburk Příbram Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha 16 Nový Jičín Rokycany Brno-venkov Vsetín Praha 17 Praha 12 Praha 13 Znojmo Třebíč Praha 19 Praha-Šeberov Hradec Králové Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Mělník Cheb Klatovy Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Jeseník Praha-Satalice Písek Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Karviná České Budějovice Prostějov Praha-Libuš Praha-Dubeč Opava Praha-Klánovice Praha 6 Chrudim Praha-Lochkov Prachatice Plzeň-sever Uherské Hradiště Kutná Hora Pelhřimov Praha-Petrovice Plzeň-město Praha 15 Plzeň-jih Kolín Frýdek-Místek Tábor Benešov Mladá Boleslav Český Krumlov Vyškov Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystré

Levná dlažba Bystré

Dlažba Bystré

Zámkové dlažby Bystré

Zámkové betonové dlažby Bystré

Zámková dlažba Bystré

Betonové dlažby Bystré

Betonová dlažba Bystré

Zdící prvky Bystré

Dlažby II jakosti Bystré

Dlažba II jakosti Bystré

Plošné dlažby Bystré