„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cejle

Nové produkty Cejle

Dlažby a obrubníky Cejle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cejle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cejle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cejle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cejle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cejle, Levná dlažba Cejle, Dlažba Cejle, Zámkové dlažby Cejle, Zámkové dlažba Cejle, Betonové dlažby Cejle, Betonová dlažba Cejle, Zdící prvky Cejle, Dlažby II jakosti Cejle, Dlažba II jakosti Cejle, Plošné dlažby Cejle, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Šumperk Pelhřimov Praha-Královice Praha-Kunratice Mělník Praha 22 Tábor Zlín Uherské Hradiště Praha 19 Praha-Lochkov Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha 1 Hodonín Ostrava-město Sokolov Mladá Boleslav Praha-Čakovice Opava Praha-Satalice Znojmo Náchod Kutná Hora Semily Jičín Trutnov Teplice Praha-Lipence Liberec Břeclav Praha-Dolní Počernice Beroun Český Krumlov Praha 7 Praha-Koloděje Praha-Slivenec Praha 16 Praha-Troja Chomutov Praha-Březiněves Bruntál Rokycany Praha 2 Praha 5 Praha-Štěrboholy Písek Blansko Kladno Brno-město Jindřichův Hradec Praha 13 Kolín Praha-Velká Chuchle Praha 10 Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Újezd Nový Jičín Olomouc Litoměřice Jeseník Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha 15 Praha-Benice Praha-Klánovice Přerov Praha-Nebušice Praha-Petrovice Svitavy Benešov Hlavní město Praha Praha 20 České Budějovice Chrudim Příbram Prostějov Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Hradec Králové Praha-Libuš Plzeň-město Praha 8 Prachatice Ústí nad Orlicí Most Praha 14 Praha 21 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cejle

Levná dlažba Cejle

Dlažba Cejle

Zámkové dlažby Cejle

Zámkové betonové dlažby Cejle

Zámková dlažba Cejle

Betonové dlažby Cejle

Betonová dlažba Cejle

Zdící prvky Cejle

Dlažby II jakosti Cejle

Dlažba II jakosti Cejle

Plošné dlažby Cejle