„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cejle

Nové produkty Cejle

Dlažby a obrubníky Cejle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cejle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cejle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cejle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cejle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cejle, Levná dlažba Cejle, Dlažba Cejle, Zámkové dlažby Cejle, Zámkové dlažba Cejle, Betonové dlažby Cejle, Betonová dlažba Cejle, Zdící prvky Cejle, Dlažby II jakosti Cejle, Dlažba II jakosti Cejle, Plošné dlažby Cejle, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Opava Klatovy Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Litoměřice Zlín Prostějov Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Čakovice Přerov Pelhřimov Praha-Suchdol Jičín Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha 1 Praha-Satalice Chomutov Praha-Křeslice Sokolov Praha-Lochkov Praha-Březiněves Prachatice Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha-východ Praha 6 Praha 3 Vyškov Praha-Běchovice Praha 7 Praha-Řeporyje Most Chrudim Cheb Náchod Plzeň-sever Rokycany Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Královice Strakonice Praha-Lysolaje Karviná Pardubice Teplice Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Zličín Praha-Petrovice Znojmo Jeseník Praha 9 Plzeň-město Praha 2 Český Krumlov Rakovník Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Louny Praha 11 Praha-Libuš Kroměříž Písek Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 21 Praha-Lipence Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Domažlice Praha 22 Praha 10 Praha 18 Hodonín České Budějovice Trutnov Blansko Příbram Bruntál Praha 19 Praha 8 Třebíč Ústí nad Orlicí Kladno Semily Benešov Beroun Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cejle

Levná dlažba Cejle

Dlažba Cejle

Zámkové dlažby Cejle

Zámkové betonové dlažby Cejle

Zámková dlažba Cejle

Betonové dlažby Cejle

Betonová dlažba Cejle

Zdící prvky Cejle

Dlažby II jakosti Cejle

Dlažba II jakosti Cejle

Plošné dlažby Cejle