„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cejle

Nové produkty Cejle

Dlažby a obrubníky Cejle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cejle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cejle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cejle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cejle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cejle, Levná dlažba Cejle, Dlažba Cejle, Zámkové dlažby Cejle, Zámkové dlažba Cejle, Betonové dlažby Cejle, Betonová dlažba Cejle, Zdící prvky Cejle, Dlažby II jakosti Cejle, Dlažba II jakosti Cejle, Plošné dlažby Cejle, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Příbram Praha 3 Vsetín Praha-Zbraslav Kolín Praha 9 Praha-Lochkov Šumperk Kutná Hora Rokycany Cheb Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha 4 Kroměříž Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Sokolov Praha-východ Praha 16 Praha-Lysolaje Hodonín Praha-Královice Česká Lípa Opava Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Teplice Louny Praha 13 Blansko Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha-západ Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Mělník Praha-Zličín Plzeň-jih Vyškov Jičín Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Semily Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Plzeň-město Beroun Nový Jičín Praha 7 Most Ústí nad Orlicí Olomouc Brno-město Praha 2 Pardubice Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice České Budějovice Prachatice Tábor Praha-Dubeč Rakovník Praha 1 Nymburk Strakonice Praha 21 Praha 18 Praha-Březiněves Karviná Tachov Praha-Suchdol Břeclav Praha-Slivenec Ostrava-město Praha-Vinoř Kladno Praha 17 Liberec Praha 10 Praha 8 Přerov Hradec Králové Brno-venkov Chrudim Havlíčkův Brod Praha 11 Zlín Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cejle

Levná dlažba Cejle

Dlažba Cejle

Zámkové dlažby Cejle

Zámkové betonové dlažby Cejle

Zámková dlažba Cejle

Betonové dlažby Cejle

Betonová dlažba Cejle

Zdící prvky Cejle

Dlažby II jakosti Cejle

Dlažba II jakosti Cejle

Plošné dlažby Cejle