„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Byzhradec

Nové produkty Byzhradec

Dlažby a obrubníky Byzhradec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Byzhradec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Byzhradec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Byzhradec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Byzhradec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Byzhradec, Levná dlažba Byzhradec, Dlažba Byzhradec, Zámkové dlažby Byzhradec, Zámkové dlažba Byzhradec, Betonové dlažby Byzhradec, Betonová dlažba Byzhradec, Zdící prvky Byzhradec, Dlažby II jakosti Byzhradec, Dlažba II jakosti Byzhradec, Plošné dlažby Byzhradec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Jeseník Praha-východ Karlovy Vary Třebíč Kutná Hora Nymburk Jihlava Praha 15 Praha 11 Břeclav Most Praha 5 Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Hodonín České Budějovice Praha 20 Praha-Satalice Prachatice Vyškov Jičín Pardubice Praha-Vinoř Praha 4 Bruntál Kladno Rakovník Praha 19 Tábor Praha-Přední Kopanina Praha 10 Brno-venkov Tachov Praha-Suchdol Rokycany Praha 3 Pelhřimov Chomutov Litoměřice Plzeň-město Praha-Klánovice Praha 2 Ústí nad Labem Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha 22 Prostějov Praha-Újezd Ostrava-město Děčín Praha 17 Zlín Praha-Březiněves Blansko Hradec Králové Praha-Šeberov Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha-Nebušice Trutnov Strakonice Praha 21 Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Praha 12 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha-Libuš Přerov Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha 9 Česká Lípa Praha-Zbraslav Příbram Praha-Nedvězí Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Teplice Mělník Olomouc Brno-město Praha 16 Praha 13 Karviná Beroun Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Lochkov Chrudim Havlíčkův Brod Šumperk Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Byzhradec

Levná dlažba Byzhradec

Dlažba Byzhradec

Zámkové dlažby Byzhradec

Zámkové betonové dlažby Byzhradec

Zámková dlažba Byzhradec

Betonové dlažby Byzhradec

Betonová dlažba Byzhradec

Zdící prvky Byzhradec

Dlažby II jakosti Byzhradec

Dlažba II jakosti Byzhradec

Plošné dlažby Byzhradec