„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Byzhradec

Nové produkty Byzhradec

Dlažby a obrubníky Byzhradec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Byzhradec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Byzhradec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Byzhradec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Byzhradec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Byzhradec, Levná dlažba Byzhradec, Dlažba Byzhradec, Zámkové dlažby Byzhradec, Zámkové dlažba Byzhradec, Betonové dlažby Byzhradec, Betonová dlažba Byzhradec, Zdící prvky Byzhradec, Dlažby II jakosti Byzhradec, Dlažba II jakosti Byzhradec, Plošné dlažby Byzhradec, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Benešov Praha-Koloděje Semily Tábor Praha 3 Praha-západ Ústí nad Labem Hradec Králové Opava Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Velká Chuchle Olomouc Mladá Boleslav Praha 14 Praha 18 Praha 20 Praha-východ Praha 22 Chrudim Praha-Dolní Chabry Blansko Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Domažlice Praha-Lipence Karlovy Vary Přerov Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Sokolov Praha 2 Praha-Zbraslav Praha 12 Vsetín Beroun Teplice Vyškov Praha-Klánovice Písek Kutná Hora Praha-Kolovraty Bruntál Praha-Vinoř Jeseník Prostějov Louny Praha-Zličín Praha-Újezd Praha-Královice Praha-Satalice Karviná Praha 10 Náchod Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Praha 6 Praha-Lochkov Jičín Břeclav Praha-Běchovice Praha 5 Kolín Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 13 Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Čakovice Příbram Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha-Kunratice Jihlava Hlavní město Praha Mělník Pardubice Litoměřice Klatovy Praha 19 Plzeň-jih Praha 4 Trutnov Strakonice Liberec Cheb Praha-Nebušice Svitavy Ústí nad Orlicí Šumperk Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Dubeč Hodonín České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Byzhradec

Levná dlažba Byzhradec

Dlažba Byzhradec

Zámkové dlažby Byzhradec

Zámkové betonové dlažby Byzhradec

Zámková dlažba Byzhradec

Betonové dlažby Byzhradec

Betonová dlažba Byzhradec

Zdící prvky Byzhradec

Dlažby II jakosti Byzhradec

Dlažba II jakosti Byzhradec

Plošné dlažby Byzhradec