„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Byzhradec

Nové produkty Byzhradec

Dlažby a obrubníky Byzhradec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Byzhradec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Byzhradec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Byzhradec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Byzhradec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Byzhradec, Levná dlažba Byzhradec, Dlažba Byzhradec, Zámkové dlažby Byzhradec, Zámkové dlažba Byzhradec, Betonové dlažby Byzhradec, Betonová dlažba Byzhradec, Zdící prvky Byzhradec, Dlažby II jakosti Byzhradec, Dlažba II jakosti Byzhradec, Plošné dlažby Byzhradec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Děčín Semily Břeclav Rakovník Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Jeseník Nový Jičín Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha 20 Šumperk Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Cheb Opava Praha-Nebušice Kladno Prostějov Plzeň-město Praha 6 Český Krumlov Rokycany Praha 21 Pelhřimov Praha-Újezd Ostrava-město Litoměřice Praha 11 České Budějovice Praha-Zličín Teplice Jihlava Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Hradec Králové Svitavy Brno-město Praha 15 Domažlice Karlovy Vary Nymburk Louny Zlín Pardubice Olomouc Most Praha 14 Praha 18 Praha-Kunratice Praha 3 Vsetín Chomutov Praha-Slivenec Praha 12 Bruntál Trutnov Náchod Strakonice Mladá Boleslav Příbram Sokolov Kroměříž Praha-Lochkov Praha-západ Praha-Křeslice Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha 16 Třebíč Praha 19 Praha-Libuš Písek Hodonín Praha-Dolní Počernice Jičín Praha 10 Praha-Klánovice Praha 8 Prachatice Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha-Suchdol Benešov Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Byzhradec

Levná dlažba Byzhradec

Dlažba Byzhradec

Zámkové dlažby Byzhradec

Zámkové betonové dlažby Byzhradec

Zámková dlažba Byzhradec

Betonové dlažby Byzhradec

Betonová dlažba Byzhradec

Zdící prvky Byzhradec

Dlažby II jakosti Byzhradec

Dlažba II jakosti Byzhradec

Plošné dlažby Byzhradec