„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystrá

Nové produkty Bystrá

Dlažby a obrubníky Bystrá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystrá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystrá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystrá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystrá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystrá, Levná dlažba Bystrá, Dlažba Bystrá, Zámkové dlažby Bystrá, Zámkové dlažba Bystrá, Betonové dlažby Bystrá, Betonová dlažba Bystrá, Zdící prvky Bystrá, Dlažby II jakosti Bystrá, Dlažba II jakosti Bystrá, Plošné dlažby Bystrá, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha 2 Praha 8 Mělník Praha 21 Praha-Ďáblice Olomouc Brno-město Semily Praha 4 Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha 9 Hlavní město Praha Domažlice Tábor Třebíč Zlín Břeclav Cheb Praha 12 Praha 16 Litoměřice Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Uherské Hradiště Náchod Pardubice Sokolov Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Rakovník Praha 17 Ústí nad Labem Jeseník Pelhřimov Prostějov Hodonín Děčín Chrudim Praha-Šeberov Praha-Suchdol Příbram Praha-západ Praha 22 Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha 7 Kroměříž Tachov Praha-Přední Kopanina Beroun Praha 11 Kutná Hora Svitavy Písek Praha-Slivenec Praha-Nebušice Jihlava Praha 3 Znojmo Plzeň-jih Karlovy Vary Ostrava-město Louny Strakonice Praha-Vinoř Praha-Benice Praha 14 Hradec Králové Praha-Lysolaje Benešov Praha-Kolovraty Plzeň-sever Rokycany Teplice Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Čakovice Most Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha 6 Praha 13 Kolín Praha-Petrovice Praha 20 České Budějovice Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Kladno Praha-Klánovice Karviná Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystrá

Levná dlažba Bystrá

Dlažba Bystrá

Zámkové dlažby Bystrá

Zámkové betonové dlažby Bystrá

Zámková dlažba Bystrá

Betonové dlažby Bystrá

Betonová dlažba Bystrá

Zdící prvky Bystrá

Dlažby II jakosti Bystrá

Dlažba II jakosti Bystrá

Plošné dlažby Bystrá