„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystrá

Nové produkty Bystrá

Dlažby a obrubníky Bystrá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystrá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystrá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystrá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystrá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystrá, Levná dlažba Bystrá, Dlažba Bystrá, Zámkové dlažby Bystrá, Zámkové dlažba Bystrá, Betonové dlažby Bystrá, Betonová dlažba Bystrá, Zdící prvky Bystrá, Dlažby II jakosti Bystrá, Dlažba II jakosti Bystrá, Plošné dlažby Bystrá, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-západ Praha 8 Praha-Suchdol Vsetín Teplice Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Řeporyje Blansko Praha 18 Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha 5 Praha-Křeslice Bruntál Přerov Praha-Koloděje Jičín Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Praha-Slivenec Vyškov Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Cheb Ústí nad Labem Český Krumlov Litoměřice Prostějov Praha-Satalice Nový Jičín Frýdek-Místek Praha-Zličín Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Praha-Dubeč Praha-Libuš Trutnov Praha 11 Praha-Kunratice Jihlava Svitavy Hodonín Benešov Praha 6 Praha 1 Praha-Čakovice Znojmo Rakovník Rokycany Kolín Plzeň-jih Praha-Březiněves Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Kladno Praha-Petrovice Ostrava-město Domažlice Kutná Hora Děčín Opava Praha 16 Praha 21 České Budějovice Praha 17 Praha 20 Praha-Lipence Most Praha-Lysolaje Karlovy Vary Klatovy Havlíčkův Brod Břeclav Praha-Lochkov Kroměříž Žďár nad Sázavou Písek Zlín Tábor Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Strakonice Příbram Hradec Králové Prachatice Jindřichův Hradec Olomouc Praha 4 Louny Praha 14 Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystrá

Levná dlažba Bystrá

Dlažba Bystrá

Zámkové dlažby Bystrá

Zámkové betonové dlažby Bystrá

Zámková dlažba Bystrá

Betonové dlažby Bystrá

Betonová dlažba Bystrá

Zdící prvky Bystrá

Dlažby II jakosti Bystrá

Dlažba II jakosti Bystrá

Plošné dlažby Bystrá