„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystrá

Nové produkty Bystrá

Dlažby a obrubníky Bystrá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystrá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystrá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystrá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystrá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystrá, Levná dlažba Bystrá, Dlažba Bystrá, Zámkové dlažby Bystrá, Zámkové dlažba Bystrá, Betonové dlažby Bystrá, Betonová dlažba Bystrá, Zdící prvky Bystrá, Dlažby II jakosti Bystrá, Dlažba II jakosti Bystrá, Plošné dlažby Bystrá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 12 Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Sokolov Šumperk Praha-Nebušice Praha-Koloděje Kroměříž Praha 10 Praha 16 Praha-Královice Mladá Boleslav Karviná Hodonín Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha 13 České Budějovice Praha-Libuš Kladno Praha 9 Praha-Troja Domažlice Praha-Dolní Počernice Chrudim Blansko Rakovník Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha-Dubeč Prostějov Praha-Čakovice Břeclav Zlín Praha 22 Litoměřice Praha 3 Pardubice Jihlava Bruntál Praha-Lipence Karlovy Vary Praha-Benice Brno-venkov Pelhřimov Praha-Šeberov Beroun Praha-Ďáblice Praha 15 Cheb Praha-Velká Chuchle Praha 21 Plzeň-město Praha 17 Svitavy Nový Jičín Prachatice Praha-západ Praha-Štěrboholy Přerov Děčín Praha-Křeslice Praha 7 Písek Třebíč Hradec Králové Opava Praha 14 Praha 4 Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Praha 1 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Kolín Semily Praha 11 Most Jeseník Nymburk Praha-Kolovraty Olomouc Náchod Praha-Satalice Brno-město Frýdek-Místek Vsetín Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Liberec Praha-Slivenec Jičín Kutná Hora Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystrá

Levná dlažba Bystrá

Dlažba Bystrá

Zámkové dlažby Bystrá

Zámkové betonové dlažby Bystrá

Zámková dlažba Bystrá

Betonové dlažby Bystrá

Betonová dlažba Bystrá

Zdící prvky Bystrá

Dlažby II jakosti Bystrá

Dlažba II jakosti Bystrá

Plošné dlažby Bystrá