„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cekov

Nové produkty Cekov

Dlažby a obrubníky Cekov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cekov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cekov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cekov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cekov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cekov, Levná dlažba Cekov, Dlažba Cekov, Zámkové dlažby Cekov, Zámkové dlažba Cekov, Betonové dlažby Cekov, Betonová dlažba Cekov, Zdící prvky Cekov, Dlažby II jakosti Cekov, Dlažba II jakosti Cekov, Plošné dlažby Cekov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha 22 Praha-Křeslice Praha-Dubeč Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha 9 Praha-Klánovice Opava Kolín Děčín Karviná Žďár nad Sázavou Písek Rakovník Praha-Kolovraty Náchod Olomouc Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 20 Trutnov Kutná Hora Svitavy Benešov Praha-Lysolaje Klatovy Vyškov Praha-Lipence Praha 7 Prachatice Litoměřice Semily Praha-Královice Praha-Suchdol Praha-Vinoř Nymburk Praha 3 Vsetín Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Cheb Praha 12 Praha-Slivenec Ostrava-město Břeclav Přerov Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha 2 Hodonín Sokolov Jindřichův Hradec Praha-východ Praha 6 Praha 13 Praha-Lochkov Hlavní město Praha Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha 1 Český Krumlov Šumperk Praha-Satalice Praha-Šeberov Frýdek-Místek Karlovy Vary Rokycany Pardubice Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha 16 Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Brno-město Chrudim Jeseník Pelhřimov Praha 5 Strakonice Liberec Domažlice Blansko Příbram Praha-Ďáblice Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle České Budějovice Mělník Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cekov

Levná dlažba Cekov

Dlažba Cekov

Zámkové dlažby Cekov

Zámkové betonové dlažby Cekov

Zámková dlažba Cekov

Betonové dlažby Cekov

Betonová dlažba Cekov

Zdící prvky Cekov

Dlažby II jakosti Cekov

Dlažba II jakosti Cekov

Plošné dlažby Cekov