„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cekov

Nové produkty Cekov

Dlažby a obrubníky Cekov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cekov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cekov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cekov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cekov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cekov, Levná dlažba Cekov, Dlažba Cekov, Zámkové dlažby Cekov, Zámkové dlažba Cekov, Betonové dlažby Cekov, Betonová dlažba Cekov, Zdící prvky Cekov, Dlažby II jakosti Cekov, Dlažba II jakosti Cekov, Plošné dlažby Cekov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Mladá Boleslav Praha 6 Přerov Praha-Vinoř Praha-západ Praha-Ďáblice Louny Praha 3 Blansko Bruntál Praha 10 Plzeň-sever Vsetín Benešov Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha-Čakovice Frýdek-Místek Zlín Kolín Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 12 Chrudim Most Praha 13 Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Benice Praha-Královice Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha 11 Příbram Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Sokolov Klatovy Praha-Velká Chuchle Praha 19 Břeclav Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Nový Jičín Plzeň-město Strakonice Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Mělník Plzeň-jih Praha-Křeslice Šumperk Tábor Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha 14 Jihlava Prachatice Domažlice Teplice Třebíč Praha-Libuš Hodonín Karlovy Vary Kroměříž Rakovník Praha-Lysolaje Karviná Náchod Litoměřice Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha-Kunratice Písek Praha-Dubeč Kladno Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha 20 Ústí nad Orlicí Beroun Nymburk Rokycany Děčín Olomouc Praha 5 Pardubice Český Krumlov Praha-Suchdol Praha 18 Semily Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cekov

Levná dlažba Cekov

Dlažba Cekov

Zámkové dlažby Cekov

Zámkové betonové dlažby Cekov

Zámková dlažba Cekov

Betonové dlažby Cekov

Betonová dlažba Cekov

Zdící prvky Cekov

Dlažby II jakosti Cekov

Dlažba II jakosti Cekov

Plošné dlažby Cekov