„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býšť

Nové produkty Býšť

Dlažby a obrubníky Býšť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býšť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býšť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býšť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býšť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býšť, Levná dlažba Býšť, Dlažba Býšť, Zámkové dlažby Býšť, Zámkové dlažba Býšť, Betonové dlažby Býšť, Betonová dlažba Býšť, Zdící prvky Býšť, Dlažby II jakosti Býšť, Dlažba II jakosti Býšť, Plošné dlažby Býšť, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-západ Praha 10 Praha 12 Kladno Český Krumlov Mladá Boleslav Pelhřimov Litoměřice Cheb Praha-Běchovice Hradec Králové Plzeň-jih Louny Praha-Šeberov Jihlava Pardubice Teplice Frýdek-Místek Benešov Praha 5 Praha-Satalice Břeclav Praha 9 Chrudim Praha-Kunratice Praha 3 Zlín Praha-Velká Chuchle Praha 14 Praha 11 Tachov Ostrava-město Praha-Řeporyje Semily Praha-Zbraslav Rokycany Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Královice Kutná Hora Česká Lípa Praha-Lysolaje Kolín Praha-Petrovice Praha 4 Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Zličín Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha 13 Praha-Nebušice Opava Praha-Kolovraty Děčín Jičín Jeseník Ústí nad Orlicí Bruntál Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha 2 Vsetín Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Strakonice Plzeň-město Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Přerov Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Praha-Suchdol Praha 6 Chomutov Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Praha 18 Karviná Prostějov Hodonín Praha 15 Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Čakovice Svitavy Praha-Ďáblice Brno-venkov Znojmo Praha 7 Blansko Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býšť

Levná dlažba Býšť

Dlažba Býšť

Zámkové dlažby Býšť

Zámkové betonové dlažby Býšť

Zámková dlažba Býšť

Betonové dlažby Býšť

Betonová dlažba Býšť

Zdící prvky Býšť

Dlažby II jakosti Býšť

Dlažba II jakosti Býšť

Plošné dlažby Býšť