„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býšť

Nové produkty Býšť

Dlažby a obrubníky Býšť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býšť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býšť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býšť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býšť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býšť, Levná dlažba Býšť, Dlažba Býšť, Zámkové dlažby Býšť, Zámkové dlažba Býšť, Betonové dlažby Býšť, Betonová dlažba Býšť, Zdící prvky Býšť, Dlažby II jakosti Býšť, Dlažba II jakosti Býšť, Plošné dlažby Býšť, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Vinoř Praha-Královice Sokolov Tábor Trutnov Kladno Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha 4 Benešov Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha 6 Jičín Beroun Praha-Křeslice Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Zličín Teplice Praha-Slivenec Cheb České Budějovice Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha 8 Opava Český Krumlov Hodonín Rakovník Ostrava-město Praha 15 Praha 5 Semily Písek Praha-Koloděje Frýdek-Místek Znojmo Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Prostějov Pelhřimov Nový Jičín Olomouc Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Troja Praha-Libuš Jeseník Praha-Satalice Náchod Praha 3 Prachatice Praha-Šeberov Praha-západ Kolín Žďár nad Sázavou Strakonice Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Domažlice Plzeň-město Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Česká Lípa Chrudim Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha-Suchdol Louny Praha 17 Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Šumperk Třebíč Praha 22 Praha 20 Praha-Dubeč Brno-venkov Litoměřice Brno-město Přerov Most Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Praha 16 Karviná Pardubice Praha 19 Praha-Ďáblice Praha 10 Liberec Příbram Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býšť

Levná dlažba Býšť

Dlažba Býšť

Zámkové dlažby Býšť

Zámkové betonové dlažby Býšť

Zámková dlažba Býšť

Betonové dlažby Býšť

Betonová dlažba Býšť

Zdící prvky Býšť

Dlažby II jakosti Býšť

Dlažba II jakosti Býšť

Plošné dlažby Býšť