„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býšť

Nové produkty Býšť

Dlažby a obrubníky Býšť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býšť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býšť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býšť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býšť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býšť, Levná dlažba Býšť, Dlažba Býšť, Zámkové dlažby Býšť, Zámkové dlažba Býšť, Betonové dlažby Býšť, Betonová dlažba Býšť, Zdící prvky Býšť, Dlažby II jakosti Býšť, Dlažba II jakosti Býšť, Plošné dlažby Býšť, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Karviná Praha-Březiněves Jihlava Hradec Králové Praha 18 Chrudim Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha 21 Praha-východ Praha 13 Praha-Troja Praha-Koloděje Vsetín Praha 7 Praha-západ Semily Jeseník Most Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Rokycany Praha-Lochkov Praha 10 Sokolov Brno-venkov Praha-Nebušice Praha 17 Beroun Ústí nad Labem Opava Hodonín Plzeň-město Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha 12 Praha-Libuš Plzeň-sever Břeclav Benešov Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Mělník Praha-Zličín Praha 16 Tábor Praha-Slivenec Praha 5 Hlavní město Praha Praha 4 Bruntál Praha-Čakovice Zlín Kutná Hora Louny Vyškov Liberec Praha 3 Chomutov Praha-Velká Chuchle Písek Praha 20 Blansko Svitavy Domažlice Plzeň-jih Brno-město Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Královice Děčín Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Český Krumlov Praha-Dubeč České Budějovice Praha-Benice Praha-Lipence Karlovy Vary Ostrava-město Praha 19 Praha 14 Příbram Kladno Praha 8 Praha 6 Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Přerov Třebíč Jablonec nad Nisou Šumperk Jičín Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býšť

Levná dlažba Býšť

Dlažba Býšť

Zámkové dlažby Býšť

Zámkové betonové dlažby Býšť

Zámková dlažba Býšť

Betonové dlažby Býšť

Betonová dlažba Býšť

Zdící prvky Býšť

Dlažby II jakosti Býšť

Dlažba II jakosti Býšť

Plošné dlažby Býšť