„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřec

Nové produkty Bystřec

Dlažby a obrubníky Bystřec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřec, Levná dlažba Bystřec, Dlažba Bystřec, Zámkové dlažby Bystřec, Zámkové dlažba Bystřec, Betonové dlažby Bystřec, Betonová dlažba Bystřec, Zdící prvky Bystřec, Dlažby II jakosti Bystřec, Dlažba II jakosti Bystřec, Plošné dlažby Bystřec, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Teplice Praha 20 Praha-Kolovraty Klatovy Praha 18 Liberec Praha-Čakovice Strakonice Praha 7 Praha 6 Praha-Dolní Chabry Chomutov Kolín Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-Zličín Benešov Zlín Znojmo Louny Praha 17 Pelhřimov Praha 2 Praha 14 Kladno Jičín Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Semily Praha-Újezd Sokolov Ústí nad Labem Chrudim Břeclav Praha 16 Praha 12 Praha 1 Beroun Příbram Brno-město Svitavy Praha 11 Bruntál Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Vyškov Hradec Králové Praha 22 Praha 13 Hodonín Praha 9 Nymburk Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Dubeč Prostějov Přerov Praha-Březiněves České Budějovice Praha 21 Praha-Vinoř Praha-Nebušice Šumperk Plzeň-město Plzeň-jih Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Lysolaje Kutná Hora Rokycany Třebíč Písek Prachatice Mělník Mladá Boleslav Praha-Troja Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha 3 Praha 19 Trutnov Blansko Jeseník Cheb Hlavní město Praha Litoměřice Jihlava Karviná Uherské Hradiště Praha-západ Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Opava Plzeň-sever Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřec

Levná dlažba Bystřec

Dlažba Bystřec

Zámkové dlažby Bystřec

Zámkové betonové dlažby Bystřec

Zámková dlažba Bystřec

Betonové dlažby Bystřec

Betonová dlažba Bystřec

Zdící prvky Bystřec

Dlažby II jakosti Bystřec

Dlažba II jakosti Bystřec

Plošné dlažby Bystřec