„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřec

Nové produkty Bystřec

Dlažby a obrubníky Bystřec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřec, Levná dlažba Bystřec, Dlažba Bystřec, Zámkové dlažby Bystřec, Zámkové dlažba Bystřec, Betonové dlažby Bystřec, Betonová dlažba Bystřec, Zdící prvky Bystřec, Dlažby II jakosti Bystřec, Dlažba II jakosti Bystřec, Plošné dlažby Bystřec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha 1 Praha-Libuš Praha 14 Náchod Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha 7 Praha 6 Most Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Teplice Praha 8 Praha-Přední Kopanina Praha 19 Klatovy Cheb Rakovník Příbram Louny Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-Petrovice Svitavy Havlíčkův Brod Jičín Praha-Zličín Pardubice Praha 18 Praha 11 Praha 15 Praha-Nedvězí Praha 13 Mělník Liberec Šumperk Praha-Královice Kolín Praha-Troja Brno-venkov Pelhřimov Kroměříž Praha-Kolovraty Kladno Prachatice Opava Hodonín Praha-Újezd Praha 16 Zlín Praha 3 Jablonec nad Nisou Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Domažlice Praha-Lochkov Bruntál Praha 9 Tachov Praha 4 Karviná Praha-Křeslice Praha-Kunratice Nymburk Znojmo Frýdek-Místek Semily Vyškov Rokycany Ústí nad Orlicí Olomouc Praha-východ Litoměřice Jeseník Písek Jihlava Třebíč Plzeň-jih Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Mladá Boleslav Plzeň-sever Ústí nad Labem Vsetín Beroun Praha 20 Benešov Tábor Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřec

Levná dlažba Bystřec

Dlažba Bystřec

Zámkové dlažby Bystřec

Zámkové betonové dlažby Bystřec

Zámková dlažba Bystřec

Betonové dlažby Bystřec

Betonová dlažba Bystřec

Zdící prvky Bystřec

Dlažby II jakosti Bystřec

Dlažba II jakosti Bystřec

Plošné dlažby Bystřec