„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřec

Nové produkty Bystřec

Dlažby a obrubníky Bystřec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřec, Levná dlažba Bystřec, Dlažba Bystřec, Zámkové dlažby Bystřec, Zámkové dlažba Bystřec, Betonové dlažby Bystřec, Betonová dlažba Bystřec, Zdící prvky Bystřec, Dlažby II jakosti Bystřec, Dlažba II jakosti Bystřec, Plošné dlažby Bystřec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Nymburk Kroměříž Přerov Česká Lípa Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Vinoř Praha 16 Jindřichův Hradec Hradec Králové Beroun Znojmo Praha-Satalice Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Příbram Děčín Semily Praha-Újezd Rokycany Strakonice Praha 11 Mělník Chomutov Hodonín Praha 21 Bruntál Benešov Praha 22 Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Praha-Křeslice Vyškov Nový Jičín Kutná Hora Praha-Kunratice Cheb Kladno Praha-západ Litoměřice Tachov České Budějovice Trutnov Uherské Hradiště Šumperk Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Kolín Praha 19 Jičín Český Krumlov Ostrava-město Mladá Boleslav Praha-Čakovice Písek Praha 9 Karviná Praha 4 Náchod Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha 3 Vsetín Chrudim Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Třebíč Praha 12 Plzeň-jih Praha 7 Praha-Libuš Praha-Březiněves Domažlice Praha 1 Pardubice Praha 14 Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha 20 Praha 5 Most Praha-Slivenec Karlovy Vary Olomouc Liberec Plzeň-sever Blansko Praha-Zličín Plzeň-město Praha-východ Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Prostějov Louny Zlín Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřec

Levná dlažba Bystřec

Dlažba Bystřec

Zámkové dlažby Bystřec

Zámkové betonové dlažby Bystřec

Zámková dlažba Bystřec

Betonové dlažby Bystřec

Betonová dlažba Bystřec

Zdící prvky Bystřec

Dlažby II jakosti Bystřec

Dlažba II jakosti Bystřec

Plošné dlažby Bystřec