„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřec

Nové produkty Bystřec

Dlažby a obrubníky Bystřec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřec, Levná dlažba Bystřec, Dlažba Bystřec, Zámkové dlažby Bystřec, Zámkové dlažba Bystřec, Betonové dlažby Bystřec, Betonová dlažba Bystřec, Zdící prvky Bystřec, Dlažby II jakosti Bystřec, Dlažba II jakosti Bystřec, Plošné dlažby Bystřec, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Praha-Lipence Kutná Hora Praha 15 Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha 12 Praha-Lochkov Olomouc Ústí nad Labem Uherské Hradiště Benešov Praha 16 Praha-Březiněves Praha 20 Tachov Jičín Plzeň-jih Beroun Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Slivenec Praha-Královice Praha-Kunratice Šumperk Znojmo Jihlava Prostějov Praha 10 Třebíč Jeseník Praha 18 Frýdek-Místek Bruntál Praha-Nedvězí Přerov Semily Praha-Řeporyje Břeclav Praha-Běchovice Praha-Libuš Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Praha-Zličín Tábor Cheb Praha-Ďáblice Praha 5 Pardubice Ústí nad Orlicí Praha 22 Most Praha-Benice Praha-Satalice Praha 8 Vsetín Brno-město Praha-Nebušice Karviná Strakonice Praha-Kolovraty Rokycany Praha 7 Písek Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha 17 Ostrava-město Praha 4 Praha-Troja Opava Příbram Praha 1 Hlavní město Praha Praha 11 Praha-Křeslice České Budějovice Praha 2 Praha 13 Kroměříž Louny Praha-Újezd Praha 19 Praha-Suchdol Trutnov Plzeň-město Hradec Králové Kolín Pelhřimov Praha 9 Praha-Koloděje Česká Lípa Domažlice Praha 3 Praha-Zbraslav Praha 21 Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřec

Levná dlažba Bystřec

Dlažba Bystřec

Zámkové dlažby Bystřec

Zámkové betonové dlažby Bystřec

Zámková dlažba Bystřec

Betonové dlažby Bystřec

Betonová dlažba Bystřec

Zdící prvky Bystřec

Dlažby II jakosti Bystřec

Dlažba II jakosti Bystřec

Plošné dlažby Bystřec