„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cebiv

Nové produkty Cebiv

Dlažby a obrubníky Cebiv

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cebiv

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cebiv

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cebiv

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cebiv

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cebiv, Levná dlažba Cebiv, Dlažba Cebiv, Zámkové dlažby Cebiv, Zámkové dlažba Cebiv, Betonové dlažby Cebiv, Betonová dlažba Cebiv, Zdící prvky Cebiv, Dlažby II jakosti Cebiv, Dlažba II jakosti Cebiv, Plošné dlažby Cebiv, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Šumperk Praha-Klánovice Praha 20 Zlín Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Karviná Praha 8 Praha 14 Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Most Česká Lípa Prostějov Kutná Hora Praha-Březiněves Praha 7 Praha 5 Jihlava Frýdek-Místek Praha 13 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Louny Plzeň-sever Ostrava-město Svitavy Tachov Praha-východ Jeseník Příbram Praha 19 Praha-Přední Kopanina Praha 17 Cheb Praha 12 Praha 4 Praha-Lipence Český Krumlov Písek Praha-Šeberov Praha 21 Jičín Jindřichův Hradec Trutnov Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Blansko Teplice Břeclav Praha-Řeporyje Kladno Hradec Králové Olomouc Kolín Praha 11 Bruntál Praha 3 Praha-Kunratice Znojmo Rakovník Chomutov Nymburk Praha-Libuš Domažlice Plzeň-jih Náchod Praha-Suchdol Praha 2 Litoměřice Prachatice Opava Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Benice Havlíčkův Brod Praha 10 Přerov Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Strakonice Rokycany Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Mělník Ústí nad Orlicí Praha-Zličín České Budějovice Brno-město Vsetín Praha-Dubeč Vyškov Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cebiv

Levná dlažba Cebiv

Dlažba Cebiv

Zámkové dlažby Cebiv

Zámkové betonové dlažby Cebiv

Zámková dlažba Cebiv

Betonové dlažby Cebiv

Betonová dlažba Cebiv

Zdící prvky Cebiv

Dlažby II jakosti Cebiv

Dlažba II jakosti Cebiv

Plošné dlažby Cebiv