„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cebiv

Nové produkty Cebiv

Dlažby a obrubníky Cebiv

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cebiv

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cebiv

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cebiv

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cebiv

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cebiv, Levná dlažba Cebiv, Dlažba Cebiv, Zámkové dlažby Cebiv, Zámkové dlažba Cebiv, Betonové dlažby Cebiv, Betonová dlažba Cebiv, Zdící prvky Cebiv, Dlažby II jakosti Cebiv, Dlažba II jakosti Cebiv, Plošné dlažby Cebiv, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-východ Jablonec nad Nisou Blansko Praha 20 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha 18 Břeclav Svitavy Písek Praha-Újezd Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Kladno Nymburk Hodonín Praha 1 Praha-Ďáblice Jihlava Olomouc Plzeň-sever Hlavní město Praha Sokolov Praha-Suchdol Třebíč Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Běchovice Zlín Mělník Jeseník Cheb Praha 9 Rakovník Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Kunratice Praha 12 Přerov Brno-město Praha 4 České Budějovice Praha 3 Uherské Hradiště Most Trutnov Louny Náchod Praha 6 Praha 7 Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Petrovice Prachatice Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Jičín Vsetín Česká Lípa Karviná Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha 22 Ústí nad Labem Praha-Dubeč Český Krumlov Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Domažlice Beroun Praha-Zličín Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha-Královice Klatovy Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Příbram Semily Praha 17 Plzeň-jih Mladá Boleslav Kolín Praha 19 Praha-Zbraslav Strakonice Prostějov Praha-Březiněves Praha 10 Praha-Nebušice Praha 8 Havlíčkův Brod Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cebiv

Levná dlažba Cebiv

Dlažba Cebiv

Zámkové dlažby Cebiv

Zámkové betonové dlažby Cebiv

Zámková dlažba Cebiv

Betonové dlažby Cebiv

Betonová dlažba Cebiv

Zdící prvky Cebiv

Dlažby II jakosti Cebiv

Dlažba II jakosti Cebiv

Plošné dlažby Cebiv