„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cebiv

Nové produkty Cebiv

Dlažby a obrubníky Cebiv

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cebiv

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cebiv

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cebiv

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cebiv

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cebiv, Levná dlažba Cebiv, Dlažba Cebiv, Zámkové dlažby Cebiv, Zámkové dlažba Cebiv, Betonové dlažby Cebiv, Betonová dlažba Cebiv, Zdící prvky Cebiv, Dlažby II jakosti Cebiv, Dlažba II jakosti Cebiv, Plošné dlažby Cebiv, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Náchod Praha-Koloděje Kladno Praha 18 Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha 5 Jablonec nad Nisou Mělník Praha-Kolovraty Praha-západ Přerov Praha-Čakovice Prachatice Praha-Lipence Liberec Semily Ústí nad Labem Strakonice Praha 12 Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Jeseník Jičín Olomouc Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Šeberov Praha-Benice Tachov Praha-Petrovice Brno-město Hlavní město Praha Břeclav Benešov Praha-Řeporyje Praha 4 Písek Praha-Klánovice Kroměříž Praha 21 Praha 8 Třebíč Praha 6 Praha-Libuš Kutná Hora Vsetín Praha 2 Litoměřice Praha 11 Praha-Újezd Praha-Slivenec Nový Jičín Hradec Králové Karlovy Vary Blansko Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Hodonín Teplice Praha-Královice Plzeň-jih Praha-Běchovice Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Sokolov Praha-Zbraslav Chrudim Praha 17 Klatovy Jihlava Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha 1 Svitavy Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Trutnov Bruntál Praha-Troja Praha 10 Frýdek-Místek Rokycany Chomutov Domažlice Most Znojmo Rakovník Vyškov Praha 7 Zlín Praha 9 Havlíčkův Brod Praha 19 České Budějovice Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cebiv

Levná dlažba Cebiv

Dlažba Cebiv

Zámkové dlažby Cebiv

Zámkové betonové dlažby Cebiv

Zámková dlažba Cebiv

Betonové dlažby Cebiv

Betonová dlažba Cebiv

Zdící prvky Cebiv

Dlažby II jakosti Cebiv

Dlažba II jakosti Cebiv

Plošné dlažby Cebiv