„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bžany

Nové produkty Bžany

Dlažby a obrubníky Bžany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bžany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bžany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bžany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bžany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bžany, Levná dlažba Bžany, Dlažba Bžany, Zámkové dlažby Bžany, Zámkové dlažba Bžany, Betonové dlažby Bžany, Betonová dlažba Bžany, Zdící prvky Bžany, Dlažby II jakosti Bžany, Dlažba II jakosti Bžany, Plošné dlažby Bžany, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha 17 Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha-Petrovice Hodonín Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Klatovy Frýdek-Místek Benešov Praha 14 Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha 18 Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Nymburk Praha-Suchdol Praha-Běchovice Znojmo Karlovy Vary Praha-západ Praha-Libuš Olomouc Jihlava Chomutov Chrudim Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha-Satalice Rakovník Ústí nad Orlicí Prachatice Mělník Praha-Zbraslav Praha 3 Přerov Praha-Lysolaje Louny Praha 4 Plzeň-jih Blansko Praha-Slivenec Praha 6 Praha-východ Liberec Jičín Teplice Český Krumlov Praha 19 Brno-město Česká Lípa Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Příbram Domažlice Náchod Svitavy Kolín Pardubice Praha 12 Praha-Šeberov Děčín Praha 11 Trutnov Ostrava-město Praha-Újezd Beroun Praha 21 Jindřichův Hradec Rokycany Kroměříž Praha-Čakovice Praha 20 Plzeň-sever Opava Šumperk Praha-Královice Strakonice Jeseník Praha 15 Hradec Králové Praha-Benice Praha-Lipence Praha 10 Hlavní město Praha Břeclav Písek Brno-venkov Tachov Žďár nad Sázavou Tábor Praha-Velká Chuchle Vsetín Kladno Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bžany

Levná dlažba Bžany

Dlažba Bžany

Zámkové dlažby Bžany

Zámkové betonové dlažby Bžany

Zámková dlažba Bžany

Betonové dlažby Bžany

Betonová dlažba Bžany

Zdící prvky Bžany

Dlažby II jakosti Bžany

Dlažba II jakosti Bžany

Plošné dlažby Bžany