„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bžany

Nové produkty Bžany

Dlažby a obrubníky Bžany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bžany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bžany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bžany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bžany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bžany, Levná dlažba Bžany, Dlažba Bžany, Zámkové dlažby Bžany, Zámkové dlažba Bžany, Betonové dlažby Bžany, Betonová dlažba Bžany, Zdící prvky Bžany, Dlažby II jakosti Bžany, Dlažba II jakosti Bžany, Plošné dlažby Bžany, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Beroun Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Praha 15 Praha 2 Hodonín Praha-Šeberov České Budějovice Praha 5 Praha-Troja Nymburk Praha-Satalice Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Most Praha-Libuš Prachatice Hlavní město Praha Kutná Hora Praha 4 Vyškov Tábor Znojmo Břeclav Kroměříž Žďár nad Sázavou Náchod Praha 14 Šumperk Trutnov Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha 17 Pardubice Praha 20 Praha-Dubeč Písek Svitavy Havlíčkův Brod Praha 7 Praha 21 Sokolov Přerov Praha 13 Česká Lípa Plzeň-jih Praha-Čakovice Prostějov Rakovník Jeseník Liberec Praha 16 Ostrava-město Ústí nad Orlicí Tachov Plzeň-sever Praha 1 Příbram Plzeň-město Praha-Zličín Chomutov Jičín Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Běchovice Teplice Jihlava Kladno Rokycany Praha-Velká Chuchle Olomouc Cheb Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Domažlice Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Děčín Praha 11 Brno-venkov Praha-západ Praha-Kolovraty Vsetín Bruntál Hradec Králové Praha-Královice Pelhřimov Praha-Benice Semily Praha-Vinoř Zlín Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bžany

Levná dlažba Bžany

Dlažba Bžany

Zámkové dlažby Bžany

Zámkové betonové dlažby Bžany

Zámková dlažba Bžany

Betonové dlažby Bžany

Betonová dlažba Bžany

Zdící prvky Bžany

Dlažby II jakosti Bžany

Dlažba II jakosti Bžany

Plošné dlažby Bžany