„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bžany

Nové produkty Bžany

Dlažby a obrubníky Bžany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bžany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bžany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bžany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bžany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bžany, Levná dlažba Bžany, Dlažba Bžany, Zámkové dlažby Bžany, Zámkové dlažba Bžany, Betonové dlažby Bžany, Betonová dlažba Bžany, Zdící prvky Bžany, Dlažby II jakosti Bžany, Dlažba II jakosti Bžany, Plošné dlažby Bžany, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Ústí nad Labem Praha 14 Znojmo Praha 2 Litoměřice Strakonice Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha 13 Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha 17 Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha-Kunratice Rakovník Praha 12 Plzeň-jih Zlín Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha 4 Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Pardubice Praha-Satalice Jihlava Praha 1 Sokolov Praha-Suchdol Prachatice Praha-Nebušice Tábor Trutnov Praha-Petrovice Břeclav Praha-Libuš Praha 16 Písek Praha 22 Svitavy Náchod Přerov Chomutov Praha-Lipence Opava Praha 9 Nový Jičín Hradec Králové Louny Hlavní město Praha Plzeň-město Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 5 Rokycany Praha-Řeporyje Brno-venkov České Budějovice Praha-západ Mladá Boleslav Praha 18 Příbram Český Krumlov Praha-Troja Beroun Vyškov Karlovy Vary Kolín Plzeň-sever Praha 11 Blansko Praha-Březiněves Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Brno-město Liberec Třebíč Praha-Zličín Kutná Hora Most Česká Lípa Bruntál Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha 21 Praha-Nedvězí Praha 6 Mělník Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Teplice Praha-Křeslice Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bžany

Levná dlažba Bžany

Dlažba Bžany

Zámkové dlažby Bžany

Zámkové betonové dlažby Bžany

Zámková dlažba Bžany

Betonové dlažby Bžany

Betonová dlažba Bžany

Zdící prvky Bžany

Dlažby II jakosti Bžany

Dlažba II jakosti Bžany

Plošné dlažby Bžany