„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býšovec

Nové produkty Býšovec

Dlažby a obrubníky Býšovec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býšovec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býšovec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býšovec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býšovec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býšovec, Levná dlažba Býšovec, Dlažba Býšovec, Zámkové dlažby Býšovec, Zámkové dlažba Býšovec, Betonové dlažby Býšovec, Betonová dlažba Býšovec, Zdící prvky Býšovec, Dlažby II jakosti Býšovec, Dlažba II jakosti Býšovec, Plošné dlažby Býšovec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Kroměříž Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Karviná Praha-Královice Praha 13 Bruntál Olomouc Benešov Karlovy Vary Přerov Praha-Újezd Tachov Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha 7 Svitavy Břeclav Hlavní město Praha Domažlice Rakovník Praha-Koloděje Česká Lípa Prostějov Cheb Kolín Praha 18 Louny Praha 3 Praha-Vinoř Praha 5 Plzeň-sever Praha-Libuš Praha-Petrovice Semily Znojmo Litoměřice Příbram Brno-venkov Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-Lysolaje Náchod Praha 20 Praha-Benice Teplice Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Klánovice Kladno České Budějovice Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Sokolov Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha 1 Písek Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Opava Praha 11 Praha 9 Liberec Klatovy Praha 2 Pelhřimov Blansko Praha-Zličín Praha 21 Praha 14 Vyškov Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha 6 Praha 22 Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha 10 Praha 4 Praha 17 Most Plzeň-město Hodonín Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Třebíč Mělník Strakonice Praha-Řeporyje Pardubice Havlíčkův Brod Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býšovec

Levná dlažba Býšovec

Dlažba Býšovec

Zámkové dlažby Býšovec

Zámkové betonové dlažby Býšovec

Zámková dlažba Býšovec

Betonové dlažby Býšovec

Betonová dlažba Býšovec

Zdící prvky Býšovec

Dlažby II jakosti Býšovec

Dlažba II jakosti Býšovec

Plošné dlažby Býšovec