„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býšovec

Nové produkty Býšovec

Dlažby a obrubníky Býšovec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býšovec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býšovec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býšovec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býšovec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býšovec, Levná dlažba Býšovec, Dlažba Býšovec, Zámkové dlažby Býšovec, Zámkové dlažba Býšovec, Betonové dlažby Býšovec, Betonová dlažba Býšovec, Zdící prvky Býšovec, Dlažby II jakosti Býšovec, Dlažba II jakosti Býšovec, Plošné dlažby Býšovec, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Klánovice Rakovník Praha-Křeslice Znojmo Zlín Hlavní město Praha Teplice Praha-Přední Kopanina Kolín Ústí nad Labem Kroměříž Kladno Praha-Lochkov Vyškov Plzeň-jih Jihlava Praha 22 Praha 10 Příbram Bruntál Svitavy Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Tachov Praha-Koloděje Praha 7 Litoměřice Ostrava-město Plzeň-město Praha-východ Praha 11 Olomouc Praha 18 Benešov Šumperk Trutnov Praha-Šeberov Praha 8 Praha-Březiněves Praha 19 Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Tábor Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Opava Praha 14 Havlíčkův Brod Beroun Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha-Běchovice Český Krumlov Praha-Lipence Jeseník Karviná Praha-Zličín Louny Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Benice Brno-město Domažlice Frýdek-Místek Strakonice Cheb Chomutov Semily Ústí nad Orlicí Vsetín Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha 21 Jičín Písek Praha-Petrovice Praha 12 Praha 13 Most Kutná Hora Praha-Libuš Pelhřimov Třebíč Brno-venkov Prostějov Nový Jičín Přerov Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha 2 Praha 5 České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býšovec

Levná dlažba Býšovec

Dlažba Býšovec

Zámkové dlažby Býšovec

Zámkové betonové dlažby Býšovec

Zámková dlažba Býšovec

Betonové dlažby Býšovec

Betonová dlažba Býšovec

Zdící prvky Býšovec

Dlažby II jakosti Býšovec

Dlažba II jakosti Býšovec

Plošné dlažby Býšovec