„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cidlina

Nové produkty Cidlina

Dlažby a obrubníky Cidlina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cidlina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cidlina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cidlina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cidlina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cidlina, Levná dlažba Cidlina, Dlažba Cidlina, Zámkové dlažby Cidlina, Zámkové dlažba Cidlina, Betonové dlažby Cidlina, Betonová dlažba Cidlina, Zdící prvky Cidlina, Dlažby II jakosti Cidlina, Dlažba II jakosti Cidlina, Plošné dlažby Cidlina, Plošná dlažba


Další města:

Most Karviná Praha-Zličín Opava Praha 2 Kolín Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Třebíč Náchod Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Hlavní město Praha Děčín Bruntál Chrudim Příbram Praha 14 Domažlice Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha-Královice Jihlava Klatovy Česká Lípa Praha-Újezd Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Olomouc Pelhřimov Přerov Praha 11 Tachov Chomutov Praha 13 Kutná Hora Tábor Praha 10 Semily Praha 16 Brno-venkov Teplice Praha-Nebušice Blansko Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Plzeň-sever Sokolov Svitavy Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Klánovice Praha 12 Praha 9 Rokycany Znojmo Benešov Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha-Lipence Praha 21 Jeseník Prachatice Nový Jičín Praha 8 Praha-Benice Louny Strakonice Praha 3 Praha-východ Zlín Praha-Běchovice Hradec Králové Praha-Koloděje Písek Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Český Krumlov Prostějov Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha 22 Plzeň-město Ostrava-město Pardubice Jablonec nad Nisou Břeclav Plzeň-jih Praha 6 Beroun Praha 18 Praha-západ Hodonín Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cidlina

Levná dlažba Cidlina

Dlažba Cidlina

Zámkové dlažby Cidlina

Zámkové betonové dlažby Cidlina

Zámková dlažba Cidlina

Betonové dlažby Cidlina

Betonová dlažba Cidlina

Zdící prvky Cidlina

Dlažby II jakosti Cidlina

Dlažba II jakosti Cidlina

Plošné dlažby Cidlina