„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetkovice

Nové produkty Cetkovice

Dlažby a obrubníky Cetkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetkovice, Levná dlažba Cetkovice, Dlažba Cetkovice, Zámkové dlažby Cetkovice, Zámkové dlažba Cetkovice, Betonové dlažby Cetkovice, Betonová dlažba Cetkovice, Zdící prvky Cetkovice, Dlažby II jakosti Cetkovice, Dlažba II jakosti Cetkovice, Plošné dlažby Cetkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Bruntál Praha 22 Praha 5 Praha-Satalice Příbram Teplice Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha 2 Pelhřimov Praha 1 Jeseník Praha 18 Plzeň-sever Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha 13 Praha 12 Rokycany Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Opava Praha-Petrovice Benešov Praha-Březiněves Praha 21 Havlíčkův Brod Litoměřice Praha 4 Praha 14 Domažlice Svitavy Praha-Libuš Třebíč Hodonín Praha-Nebušice Praha 20 Uherské Hradiště Břeclav Praha-Suchdol Tábor Rakovník Hradec Králové Louny Cheb Chrudim Kladno Praha-Kunratice Mělník Tachov Písek Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Beroun Zlín Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Řeporyje Olomouc Prostějov Praha-Ďáblice Praha-Benice Český Krumlov Praha 9 Praha-Lysolaje České Budějovice Jihlava Praha 6 Praha-Dubeč Přerov Jablonec nad Nisou Praha 17 Karlovy Vary Děčín Brno-venkov Praha-Koloděje Praha-Královice Sokolov Šumperk Brno-město Strakonice Praha-Zličín Praha 3 Trutnov Praha 19 Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha-Klánovice Praha 7 Hlavní město Praha Blansko Praha 8 Jičín Klatovy Nymburk Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetkovice

Levná dlažba Cetkovice

Dlažba Cetkovice

Zámkové dlažby Cetkovice

Zámkové betonové dlažby Cetkovice

Zámková dlažba Cetkovice

Betonové dlažby Cetkovice

Betonová dlažba Cetkovice

Zdící prvky Cetkovice

Dlažby II jakosti Cetkovice

Dlažba II jakosti Cetkovice

Plošné dlažby Cetkovice