„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetkovice

Nové produkty Cetkovice

Dlažby a obrubníky Cetkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetkovice, Levná dlažba Cetkovice, Dlažba Cetkovice, Zámkové dlažby Cetkovice, Zámkové dlažba Cetkovice, Betonové dlažby Cetkovice, Betonová dlažba Cetkovice, Zdící prvky Cetkovice, Dlažby II jakosti Cetkovice, Dlažba II jakosti Cetkovice, Plošné dlažby Cetkovice, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha 16 Kladno Pardubice Louny Mělník Havlíčkův Brod Trutnov Praha-Vinoř Příbram Liberec Benešov Praha-Slivenec Praha-Satalice Rokycany Kutná Hora Jablonec nad Nisou Tachov Praha 4 Praha 22 Plzeň-jih Praha 11 Praha-Řeporyje Praha-Suchdol České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Bruntál Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha-Troja Brno-venkov Praha 9 Cheb Praha-Čakovice Kroměříž Brno-město Praha-Dolní Počernice Semily Hlavní město Praha Prachatice Ústí nad Orlicí Praha 7 Písek Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha 10 Tábor Praha 20 Jeseník Plzeň-sever Klatovy Olomouc Přerov Praha 19 Praha-Petrovice Blansko Praha-Královice Domažlice Ústí nad Labem Strakonice Nymburk Praha-Šeberov Jičín Pelhřimov Praha 15 Beroun Uherské Hradiště Praha 5 Náchod Chrudim Rakovník Prostějov Znojmo Nový Jičín Plzeň-město Most Praha 8 Praha 12 Zlín Praha 21 Praha-východ Děčín Vyškov Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Třebíč Jindřichův Hradec Opava Praha-Nedvězí Praha 3 Praha 2 Praha-Štěrboholy Teplice Praha 13 Praha 14 Praha-Ďáblice Chomutov Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetkovice

Levná dlažba Cetkovice

Dlažba Cetkovice

Zámkové dlažby Cetkovice

Zámkové betonové dlažby Cetkovice

Zámková dlažba Cetkovice

Betonové dlažby Cetkovice

Betonová dlažba Cetkovice

Zdící prvky Cetkovice

Dlažby II jakosti Cetkovice

Dlažba II jakosti Cetkovice

Plošné dlažby Cetkovice