„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetkovice

Nové produkty Cetkovice

Dlažby a obrubníky Cetkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetkovice, Levná dlažba Cetkovice, Dlažba Cetkovice, Zámkové dlažby Cetkovice, Zámkové dlažba Cetkovice, Betonové dlažby Cetkovice, Betonová dlažba Cetkovice, Zdící prvky Cetkovice, Dlažby II jakosti Cetkovice, Dlažba II jakosti Cetkovice, Plošné dlažby Cetkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Královice Brno-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Plzeň-sever Semily Prachatice Jablonec nad Nisou České Budějovice Šumperk Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha 21 Karviná Pelhřimov Praha 20 Svitavy Frýdek-Místek Jeseník Praha 18 Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha 2 Vsetín Praha-Ďáblice Tábor Rokycany Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Benešov Karlovy Vary Sokolov Prostějov Liberec Praha 5 Praha-východ Olomouc Praha 8 Třebíč Praha 1 Domažlice Praha-Slivenec Praha 4 Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Brno-venkov Pardubice Praha 10 Náchod Praha-Suchdol Praha-Satalice Praha-Koloděje Plzeň-město Teplice Ostrava-město Most Praha-Libuš Děčín Praha-Nebušice Praha 6 Přerov Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Litoměřice Hlavní město Praha Český Krumlov Beroun Praha 7 Kutná Hora Chrudim Jihlava Praha 15 Kolín Praha-Křeslice Mělník Klatovy Praha-Řeporyje Praha-Zličín Opava Žďár nad Sázavou Praha 17 Bruntál Hradec Králové Rakovník Praha-Lochkov Strakonice Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Újezd Hodonín Cheb Praha 13 Havlíčkův Brod Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetkovice

Levná dlažba Cetkovice

Dlažba Cetkovice

Zámkové dlažby Cetkovice

Zámkové betonové dlažby Cetkovice

Zámková dlažba Cetkovice

Betonové dlažby Cetkovice

Betonová dlažba Cetkovice

Zdící prvky Cetkovice

Dlažby II jakosti Cetkovice

Dlažba II jakosti Cetkovice

Plošné dlažby Cetkovice