„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetkovice

Nové produkty Cetkovice

Dlažby a obrubníky Cetkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetkovice, Levná dlažba Cetkovice, Dlažba Cetkovice, Zámkové dlažby Cetkovice, Zámkové dlažba Cetkovice, Betonové dlažby Cetkovice, Betonová dlažba Cetkovice, Zdící prvky Cetkovice, Dlažby II jakosti Cetkovice, Dlažba II jakosti Cetkovice, Plošné dlažby Cetkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Hlavní město Praha Vsetín Hodonín Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Pelhřimov Liberec Praha-Suchdol Frýdek-Místek Tachov Praha-Satalice Kroměříž Praha-Kunratice Chomutov Praha 21 Praha-Zličín Olomouc Praha 10 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Brno-venkov Praha 7 Teplice Prachatice Praha-Vinoř Plzeň-jih Praha-Běchovice Vyškov Děčín Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-Nebušice Mladá Boleslav Blansko Ostrava-město Praha 14 Jihlava Kladno Praha-západ Plzeň-sever Brno-město Praha-Čakovice Strakonice Jeseník Praha-Petrovice Kolín Zlín Písek Cheb Šumperk Příbram Praha-Koloděje Domažlice Havlíčkův Brod Praha 22 Praha 9 Mělník Praha 12 Opava Karlovy Vary Přerov Praha-Slivenec Tábor Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Rokycany České Budějovice Louny Praha 19 Jablonec nad Nisou Znojmo Praha-Březiněves Praha 16 Svitavy Praha 4 Praha-Troja Klatovy Trutnov Beroun Praha 18 Praha 6 Praha 1 Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha 5 Bruntál Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Královice Semily Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha-Zbraslav Praha 11 Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetkovice

Levná dlažba Cetkovice

Dlažba Cetkovice

Zámkové dlažby Cetkovice

Zámkové betonové dlažby Cetkovice

Zámková dlažba Cetkovice

Betonové dlažby Cetkovice

Betonová dlažba Cetkovice

Zdící prvky Cetkovice

Dlažby II jakosti Cetkovice

Dlažba II jakosti Cetkovice

Plošné dlažby Cetkovice