„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Církvice

Nové produkty Církvice

Dlažby a obrubníky Církvice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Církvice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Církvice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Církvice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Církvice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Církvice, Levná dlažba Církvice, Dlažba Církvice, Zámkové dlažby Církvice, Zámkové dlažba Církvice, Betonové dlažby Církvice, Betonová dlažba Církvice, Zdící prvky Církvice, Dlažby II jakosti Církvice, Dlažba II jakosti Církvice, Plošné dlažby Církvice, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Strakonice Louny Karviná Opava Praha-Štěrboholy Brno-město Litoměřice Praha 8 Sokolov Kutná Hora Praha 3 Praha 4 Vsetín Praha 16 Mělník Cheb Praha 17 Praha-Kunratice Praha 15 Praha 2 Praha 9 Praha-Klánovice Praha-východ Praha-Vinoř Olomouc Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha-Březiněves Semily Praha 5 Praha-Zbraslav Svitavy Jičín Praha-Čakovice Praha-Královice Hodonín Praha-Lochkov Tachov Český Krumlov Písek Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Most Pelhřimov Praha-Petrovice Praha 18 Hradec Králové Třebíč Chomutov Praha-Slivenec Chrudim Praha-západ Liberec Praha-Šeberov Praha 20 Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Řeporyje Nymburk Praha 22 Praha 10 Plzeň-sever Kladno Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha 1 Hlavní město Praha Rakovník Bruntál Jablonec nad Nisou Vyškov Děčín Prostějov Praha-Křeslice Blansko Praha-Benice Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha 12 Jeseník Rokycany Česká Lípa Kroměříž Praha-Zličín Šumperk Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Náchod Znojmo Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha 7 Praha 13 Praha 21 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Církvice

Levná dlažba Církvice

Dlažba Církvice

Zámkové dlažby Církvice

Zámkové betonové dlažby Církvice

Zámková dlažba Církvice

Betonové dlažby Církvice

Betonová dlažba Církvice

Zdící prvky Církvice

Dlažby II jakosti Církvice

Dlažba II jakosti Církvice

Plošné dlažby Církvice