„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Církvice

Nové produkty Církvice

Dlažby a obrubníky Církvice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Církvice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Církvice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Církvice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Církvice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Církvice, Levná dlažba Církvice, Dlažba Církvice, Zámkové dlažby Církvice, Zámkové dlažba Církvice, Betonové dlažby Církvice, Betonová dlažba Církvice, Zdící prvky Církvice, Dlažby II jakosti Církvice, Dlažba II jakosti Církvice, Plošné dlažby Církvice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Třebíč Praha 1 Karviná Tábor Děčín Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Brno-město Mladá Boleslav Zlín Svitavy Louny Praha-Koloděje Opava Příbram Praha 18 Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Vyškov Znojmo Litoměřice Bruntál Praha-Lochkov Praha-Královice Chomutov Praha 4 Praha-Újezd Náchod Praha-Březiněves Semily Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Benešov Přerov Praha-Kolovraty Kolín Nymburk Český Krumlov Plzeň-jih Praha 12 Praha 11 Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Most Praha 22 Praha 17 Rokycany Břeclav Praha-východ Sokolov Kladno Prachatice Hradec Králové Plzeň-město Česká Lípa Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha 3 Praha 19 Praha 9 Praha 10 Vsetín Praha-Suchdol Tachov Prostějov Praha 6 Rakovník Praha-Satalice Blansko Mělník Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha 20 Brno-venkov Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Chrudim Praha 16 Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha-Libuš Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Běchovice Teplice Ostrava-město Kroměříž Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 7 Liberec Praha-Ďáblice Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Církvice

Levná dlažba Církvice

Dlažba Církvice

Zámkové dlažby Církvice

Zámkové betonové dlažby Církvice

Zámková dlažba Církvice

Betonové dlažby Církvice

Betonová dlažba Církvice

Zdící prvky Církvice

Dlažby II jakosti Církvice

Dlažba II jakosti Církvice

Plošné dlažby Církvice