„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Církvice

Nové produkty Církvice

Dlažby a obrubníky Církvice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Církvice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Církvice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Církvice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Církvice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Církvice, Levná dlažba Církvice, Dlažba Církvice, Zámkové dlažby Církvice, Zámkové dlažba Církvice, Betonové dlažby Církvice, Betonová dlažba Církvice, Zdící prvky Církvice, Dlažby II jakosti Církvice, Dlažba II jakosti Církvice, Plošné dlažby Církvice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Opava Benešov Praha-Slivenec Chomutov Kutná Hora Brno-venkov Praha 9 Břeclav Praha-Suchdol Praha 19 Havlíčkův Brod Náchod Praha 14 Klatovy Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Most Prostějov Praha-Klánovice Praha 21 Beroun Blansko Kolín Plzeň-jih Tábor Praha-Koloděje Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Kladno Jičín Znojmo Trutnov Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Louny Žďár nad Sázavou Vsetín Vyškov Cheb Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Hodonín Praha-Libuš Praha 17 Praha 2 Strakonice Praha 6 Nový Jičín Praha 16 Praha-západ Plzeň-město Teplice Přerov Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha 10 Plzeň-sever Praha-Zbraslav Chrudim Hradec Králové Praha 4 Jeseník Praha-Zličín Domažlice Praha-Čakovice Praha 15 Litoměřice Praha 12 Jindřichův Hradec Pelhřimov Prachatice Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha 11 Praha 7 Brno-město Český Krumlov Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha 20 Liberec Písek Praha 22 Karviná Bruntál Děčín Jihlava Semily Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Církvice

Levná dlažba Církvice

Dlažba Církvice

Zámkové dlažby Církvice

Zámkové betonové dlažby Církvice

Zámková dlažba Církvice

Betonové dlažby Církvice

Betonová dlažba Církvice

Zdící prvky Církvice

Dlažby II jakosti Církvice

Dlažba II jakosti Církvice

Plošné dlažby Církvice