„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Církvice

Nové produkty Církvice

Dlažby a obrubníky Církvice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Církvice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Církvice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Církvice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Církvice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Církvice, Levná dlažba Církvice, Dlažba Církvice, Zámkové dlažby Církvice, Zámkové dlažba Církvice, Betonové dlažby Církvice, Betonová dlažba Církvice, Zdící prvky Církvice, Dlažby II jakosti Církvice, Dlažba II jakosti Církvice, Plošné dlažby Církvice, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Praha-Nedvězí Pelhřimov Znojmo Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha 12 Zlín Prachatice Praha 22 Praha 13 Praha 2 Havlíčkův Brod Cheb Praha-Libuš Praha-východ Most Praha-Lysolaje Praha-Újezd Děčín Plzeň-sever Chomutov Kroměříž Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha-Klánovice Sokolov Mělník Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha 5 Jeseník České Budějovice Praha 4 Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha 15 Praha-Šeberov Praha 14 Přerov Mladá Boleslav Tábor Praha-Štěrboholy Jičín Jindřichův Hradec Domažlice Nový Jičín Trutnov Praha-Suchdol Olomouc Kladno Praha-Lipence Praha-Kunratice Beroun Vsetín Praha 18 Ostrava-město Praha 6 Svitavy Plzeň-jih Rokycany Praha 16 Rakovník Šumperk Praha-Satalice Liberec Plzeň-město Brno-město Příbram Hradec Králové Klatovy Praha-Běchovice Písek Praha-Dubeč Břeclav Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha-Nebušice Praha 7 Praha 9 Litoměřice Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha 3 Chrudim Teplice Český Krumlov Louny Bruntál Praha-Kolovraty Praha 11 Třebíč Nymburk Vyškov Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Církvice

Levná dlažba Církvice

Dlažba Církvice

Zámkové dlažby Církvice

Zámkové betonové dlažby Církvice

Zámková dlažba Církvice

Betonové dlažby Církvice

Betonová dlažba Církvice

Zdící prvky Církvice

Dlažby II jakosti Církvice

Dlažba II jakosti Církvice

Plošné dlažby Církvice