„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citonice

Nové produkty Citonice

Dlažby a obrubníky Citonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citonice, Levná dlažba Citonice, Dlažba Citonice, Zámkové dlažby Citonice, Zámkové dlažba Citonice, Betonové dlažby Citonice, Betonová dlažba Citonice, Zdící prvky Citonice, Dlažby II jakosti Citonice, Dlažba II jakosti Citonice, Plošné dlažby Citonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha-Ďáblice Klatovy Nový Jičín Litoměřice Mělník Pelhřimov Praha 11 Blansko Prostějov Karviná Olomouc Praha 14 Tachov Praha-Křeslice Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha 21 Písek Liberec Jihlava Teplice Praha-Libuš Benešov Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha-Nedvězí Kladno Praha 16 Praha-Řeporyje Praha 4 Ústí nad Labem Strakonice Hlavní město Praha Praha-Petrovice Vsetín Trutnov Rakovník Praha-Zbraslav Brno-město Praha-Kunratice Praha 9 Kolín Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Královice Příbram Praha-Vinoř Praha-Troja Frýdek-Místek Rokycany Svitavy Praha-Březiněves Pardubice Zlín České Budějovice Břeclav Nymburk Praha 15 Praha 18 Přerov Plzeň-jih Praha-Šeberov Prachatice Praha-Běchovice Domažlice Opava Vyškov Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Jičín Praha-Nebušice Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha 12 Praha 22 Praha 17 Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha 19 Beroun Plzeň-město Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Děčín Jablonec nad Nisou Chrudim Karlovy Vary Most Praha 5 Praha 2 Praha-Klánovice Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citonice

Levná dlažba Citonice

Dlažba Citonice

Zámkové dlažby Citonice

Zámkové betonové dlažby Citonice

Zámková dlažba Citonice

Betonové dlažby Citonice

Betonová dlažba Citonice

Zdící prvky Citonice

Dlažby II jakosti Citonice

Dlažba II jakosti Citonice

Plošné dlažby Citonice