„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citonice

Nové produkty Citonice

Dlažby a obrubníky Citonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citonice, Levná dlažba Citonice, Dlažba Citonice, Zámkové dlažby Citonice, Zámkové dlažba Citonice, Betonové dlažby Citonice, Betonová dlažba Citonice, Zdící prvky Citonice, Dlažby II jakosti Citonice, Dlažba II jakosti Citonice, Plošné dlažby Citonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Nymburk Břeclav Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha-Kolovraty Sokolov Praha-Vinoř Kutná Hora Bruntál Jindřichův Hradec Louny Praha-Slivenec Praha-Lochkov Vyškov Benešov Teplice Třebíč Jičín Svitavy Praha-Nebušice Náchod Praha 6 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Šumperk Ústí nad Labem Beroun Most Klatovy Praha-Lipence Rokycany Písek Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Pelhřimov Praha-Satalice Praha-Březiněves Přerov Jihlava Karviná Chrudim Litoměřice Praha-Čakovice Jeseník Liberec Praha 22 Trutnov Praha-východ Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha 21 Mladá Boleslav Opava Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha 12 Kroměříž Havlíčkův Brod Česká Lípa Brno-město Praha 11 Cheb Nový Jičín Chomutov Prostějov Ostrava-město Praha 5 Praha-Šeberov Praha 8 Praha-Dubeč Plzeň-jih Prachatice Praha 20 Praha 3 Praha-Troja Hodonín Kladno Praha-Benice Praha-Libuš Strakonice Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Hlavní město Praha Domažlice Děčín Praha-západ Příbram Pardubice Praha 14 Praha-Řeporyje Tábor Frýdek-Místek Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citonice

Levná dlažba Citonice

Dlažba Citonice

Zámkové dlažby Citonice

Zámkové betonové dlažby Citonice

Zámková dlažba Citonice

Betonové dlažby Citonice

Betonová dlažba Citonice

Zdící prvky Citonice

Dlažby II jakosti Citonice

Dlažba II jakosti Citonice

Plošné dlažby Citonice