„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citonice

Nové produkty Citonice

Dlažby a obrubníky Citonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citonice, Levná dlažba Citonice, Dlažba Citonice, Zámkové dlažby Citonice, Zámkové dlažba Citonice, Betonové dlažby Citonice, Betonová dlažba Citonice, Zdící prvky Citonice, Dlažby II jakosti Citonice, Dlažba II jakosti Citonice, Plošné dlažby Citonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Praha 8 Praha-Satalice Jeseník Vyškov Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Jihlava Praha-západ Praha-Benice Rakovník Nymburk Praha-Královice Praha-Vinoř Praha 11 Mladá Boleslav Příbram Praha-Kunratice Strakonice Chrudim Hlavní město Praha České Budějovice Praha-Troja Tábor Praha-Čakovice Praha 13 Praha 9 Český Krumlov Praha 4 Kroměříž Kutná Hora Louny Písek Teplice Blansko Vsetín Praha-Dubeč Praha 5 Praha-Křeslice Praha 7 Praha-Klánovice Pelhřimov Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha 20 Šumperk Praha 1 Tachov Praha-východ Zlín Kolín Bruntál Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Břeclav Trutnov Brno-město Plzeň-sever Cheb Ústí nad Labem Plzeň-jih Ostrava-město Prostějov Praha 17 Domažlice Olomouc Praha-Šeberov Děčín Liberec Třebíč Praha 2 Mělník Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Velká Chuchle Karviná Praha-Lipence Rokycany Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha 10 Hradec Králové Praha-Koloděje Česká Lípa Náchod Praha 15 Praha-Březiněves Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Dolní Počernice Sokolov Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citonice

Levná dlažba Citonice

Dlažba Citonice

Zámkové dlažby Citonice

Zámkové betonové dlažby Citonice

Zámková dlažba Citonice

Betonové dlažby Citonice

Betonová dlažba Citonice

Zdící prvky Citonice

Dlažby II jakosti Citonice

Dlažba II jakosti Citonice

Plošné dlažby Citonice