„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citonice

Nové produkty Citonice

Dlažby a obrubníky Citonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citonice, Levná dlažba Citonice, Dlažba Citonice, Zámkové dlažby Citonice, Zámkové dlažba Citonice, Betonové dlažby Citonice, Betonová dlažba Citonice, Zdící prvky Citonice, Dlažby II jakosti Citonice, Dlažba II jakosti Citonice, Plošné dlažby Citonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha-Dubeč Praha 22 Praha-Petrovice Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha 4 Trutnov Frýdek-Místek Plzeň-město Praha 13 Beroun Praha-Benice Praha-Slivenec Vyškov Praha-Křeslice Brno-město Praha-Přední Kopanina Opava Praha-Kunratice Kladno Praha-Běchovice Česká Lípa Hlavní město Praha Tachov Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Ústí nad Orlicí Český Krumlov Blansko Chrudim Svitavy Praha-Satalice Písek Praha 11 Praha-Lysolaje Praha 19 Litoměřice Přerov Semily Praha-Ďáblice Třebíč Praha 14 Praha 10 Ostrava-město Děčín Praha 12 Praha 15 Příbram Tábor Praha-Libuš Liberec Vsetín Karviná Praha-Zbraslav Praha 1 Olomouc Praha-východ Praha-Kolovraty Louny Kolín Kutná Hora Domažlice Most Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Kroměříž Pardubice Klatovy Praha 6 Praha 20 České Budějovice Bruntál Teplice Náchod Břeclav Praha 9 Praha-Lipence Rakovník Praha 8 Rokycany Jičín Karlovy Vary Praha 2 Chomutov Praha-západ Sokolov Praha 21 Mladá Boleslav Šumperk Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha 17 Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Praha-Újezd Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citonice

Levná dlažba Citonice

Dlažba Citonice

Zámkové dlažby Citonice

Zámkové betonové dlažby Citonice

Zámková dlažba Citonice

Betonové dlažby Citonice

Betonová dlažba Citonice

Zdící prvky Citonice

Dlažby II jakosti Citonice

Dlažba II jakosti Citonice

Plošné dlažby Citonice