„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cizkrajov

Nové produkty Cizkrajov

Dlažby a obrubníky Cizkrajov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cizkrajov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cizkrajov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cizkrajov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cizkrajov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cizkrajov, Levná dlažba Cizkrajov, Dlažba Cizkrajov, Zámkové dlažby Cizkrajov, Zámkové dlažba Cizkrajov, Betonové dlažby Cizkrajov, Betonová dlažba Cizkrajov, Zdící prvky Cizkrajov, Dlažby II jakosti Cizkrajov, Dlažba II jakosti Cizkrajov, Plošné dlažby Cizkrajov, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Příbram Žďár nad Sázavou Chomutov Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Zbraslav Český Krumlov Jičín Praha-Kolovraty Brno-venkov Náchod Domažlice Karviná Přerov Strakonice Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha 2 Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha-Březiněves Louny Teplice Prostějov Benešov Praha 7 Praha-Řeporyje Hradec Králové Jihlava Praha-Královice Praha 16 Praha-Dolní Počernice Tachov Nový Jičín Rokycany Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Vyškov Praha 3 Praha-Šeberov Kladno Praha-Koloděje Ostrava-město Sokolov Chrudim Kutná Hora Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Pardubice Tábor Praha-Běchovice Plzeň-město Rakovník Cheb Děčín Beroun Litoměřice Praha-Suchdol Vsetín Kolín Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha 21 Praha-Dubeč Plzeň-jih Most Praha-Troja Olomouc Praha-Zličín Praha 1 Praha 22 Semily Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha 18 Česká Lípa Břeclav Praha 13 Praha-Vinoř Praha 5 Praha 20 České Budějovice Hodonín Uherské Hradiště Pelhřimov Klatovy Praha 8 Znojmo Zlín Praha 11 Praha 17 Třebíč Trutnov Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cizkrajov

Levná dlažba Cizkrajov

Dlažba Cizkrajov

Zámkové dlažby Cizkrajov

Zámkové betonové dlažby Cizkrajov

Zámková dlažba Cizkrajov

Betonové dlažby Cizkrajov

Betonová dlažba Cizkrajov

Zdící prvky Cizkrajov

Dlažby II jakosti Cizkrajov

Dlažba II jakosti Cizkrajov

Plošné dlažby Cizkrajov