„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cizkrajov

Nové produkty Cizkrajov

Dlažby a obrubníky Cizkrajov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cizkrajov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cizkrajov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cizkrajov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cizkrajov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cizkrajov, Levná dlažba Cizkrajov, Dlažba Cizkrajov, Zámkové dlažby Cizkrajov, Zámkové dlažba Cizkrajov, Betonové dlažby Cizkrajov, Betonová dlažba Cizkrajov, Zdící prvky Cizkrajov, Dlažby II jakosti Cizkrajov, Dlažba II jakosti Cizkrajov, Plošné dlažby Cizkrajov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Suchdol Blansko Praha 16 Kutná Hora Praha-Troja Praha 6 Praha-Kolovraty Sokolov Praha 18 Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-Libuš Břeclav Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Třebíč Praha 15 Rokycany Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Jeseník Hlavní město Praha Chrudim Beroun Praha-Petrovice Praha 2 Praha-Klánovice Jihlava Praha-Šeberov Plzeň-město Brno-venkov Praha-Slivenec Karviná Svitavy Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Klatovy Šumperk Praha 12 Praha-Lipence Nymburk Praha 1 Příbram Praha-západ Praha-Lochkov Praha-Běchovice Znojmo Most Jindřichův Hradec Hodonín Ostrava-město České Budějovice Trutnov Nový Jičín Ústí nad Labem Praha-Královice Zlín Strakonice Praha 19 Praha-Přední Kopanina Tábor Děčín Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Benice Praha 21 Praha-Čakovice Benešov Domažlice Pardubice Přerov Praha 17 Havlíčkův Brod Praha 11 Brno-město Mladá Boleslav Chomutov Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Semily Praha-Zličín Teplice Louny Olomouc Liberec Plzeň-sever Praha-Dubeč Vsetín Praha 3 Opava Kolín Praha-Újezd Praha-Satalice Praha 9 Praha 13 Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cizkrajov

Levná dlažba Cizkrajov

Dlažba Cizkrajov

Zámkové dlažby Cizkrajov

Zámkové betonové dlažby Cizkrajov

Zámková dlažba Cizkrajov

Betonové dlažby Cizkrajov

Betonová dlažba Cizkrajov

Zdící prvky Cizkrajov

Dlažby II jakosti Cizkrajov

Dlažba II jakosti Cizkrajov

Plošné dlažby Cizkrajov