„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Císařov

Nové produkty Císařov

Dlažby a obrubníky Císařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Císařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Císařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Císařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Císařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Císařov, Levná dlažba Císařov, Dlažba Císařov, Zámkové dlažby Císařov, Zámkové dlažba Císařov, Betonové dlažby Císařov, Betonová dlažba Císařov, Zdící prvky Císařov, Dlažby II jakosti Císařov, Dlažba II jakosti Císařov, Plošné dlažby Císařov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha 15 Benešov Šumperk Pelhřimov Semily Praha 14 Hradec Králové Chrudim Olomouc Praha-Štěrboholy Třebíč Hodonín Zlín Praha-západ Praha-východ Praha-Lipence Přerov Praha-Přední Kopanina České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Karviná Kolín Rakovník Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Brno-město Litoměřice Karlovy Vary Nový Jičín Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Praha 21 Vyškov Praha-Libuš Strakonice Beroun Praha 12 Uherské Hradiště Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Královice Praha-Běchovice Praha 5 Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Velká Chuchle Opava Most Kladno Praha 22 Hlavní město Praha Louny Nymburk Mladá Boleslav Praha-Satalice Teplice Praha 18 Praha-Klánovice Tachov Děčín Plzeň-město Rokycany Prostějov Praha-Zličín Písek Vsetín Praha-Kolovraty Příbram Praha-Benice Praha-Petrovice Plzeň-jih Domažlice Sokolov Praha 1 Znojmo Liberec Praha 8 Klatovy Ústí nad Labem Praha 17 Praha-Kunratice Cheb Praha-Křeslice Chomutov Trutnov Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha 6 Praha 13 Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha 2 Praha 11 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Císařov

Levná dlažba Císařov

Dlažba Císařov

Zámkové dlažby Císařov

Zámkové betonové dlažby Císařov

Zámková dlažba Císařov

Betonové dlažby Císařov

Betonová dlažba Císařov

Zdící prvky Císařov

Dlažby II jakosti Císařov

Dlažba II jakosti Císařov

Plošné dlažby Císařov