„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Císařov

Nové produkty Císařov

Dlažby a obrubníky Císařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Císařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Císařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Císařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Císařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Císařov, Levná dlažba Císařov, Dlažba Císařov, Zámkové dlažby Císařov, Zámkové dlažba Císařov, Betonové dlažby Císařov, Betonová dlažba Císařov, Zdící prvky Císařov, Dlažby II jakosti Císařov, Dlažba II jakosti Císařov, Plošné dlažby Císařov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Beroun Litoměřice Praha 9 Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Olomouc Praha-východ Kroměříž Prachatice Jičín Ostrava-město Hodonín Praha-Běchovice Praha 21 Hradec Králové Svitavy Plzeň-sever Praha 10 Praha-Koloděje Tábor Praha 3 Mělník Blansko Zlín Mladá Boleslav Domažlice Jindřichův Hradec Příbram Praha-Kolovraty Most Liberec Uherské Hradiště Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Jihlava Praha-Vinoř Praha 15 Praha-Ďáblice Pardubice Třebíč Nymburk Praha-Suchdol Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Benice Plzeň-město Opava Praha 11 Praha-západ Praha-Nebušice Praha-Libuš Tachov Brno-venkov Praha 1 Chomutov Praha 13 Praha 7 Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha 17 Pelhřimov Karlovy Vary Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Kladno Praha 12 Benešov Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Strakonice Rakovník Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Zbraslav Český Krumlov Teplice Praha-Troja Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Písek Praha 18 Chrudim Náchod Šumperk Praha-Královice Hlavní město Praha Praha 22 Bruntál Praha 4 Praha 8 Znojmo Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Císařov

Levná dlažba Císařov

Dlažba Císařov

Zámkové dlažby Císařov

Zámkové betonové dlažby Císařov

Zámková dlažba Císařov

Betonové dlažby Císařov

Betonová dlažba Císařov

Zdící prvky Císařov

Dlažby II jakosti Císařov

Dlažba II jakosti Císařov

Plošné dlažby Císařov