„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Císařov

Nové produkty Císařov

Dlažby a obrubníky Císařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Císařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Císařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Císařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Císařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Císařov, Levná dlažba Císařov, Dlažba Císařov, Zámkové dlažby Císařov, Zámkové dlažba Císařov, Betonové dlažby Císařov, Betonová dlažba Císařov, Zdící prvky Císařov, Dlažby II jakosti Císařov, Dlažba II jakosti Císařov, Plošné dlažby Císařov, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha 14 Opava Znojmo Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha-Šeberov Praha 11 České Budějovice Svitavy Praha 12 Praha-Zličín Zlín Jičín Tachov Praha 9 Praha-Zbraslav Český Krumlov Náchod Cheb Tábor Praha-Čakovice Brno-město Most Praha 17 Praha-Nedvězí Praha-východ Hodonín Praha-Vinoř Praha-Troja Žďár nad Sázavou Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha 13 Jablonec nad Nisou Chomutov Karlovy Vary Pardubice Vsetín Praha 7 Praha 15 Přerov Beroun Praha-západ Praha-Lipence Semily Praha-Březiněves Mělník Rakovník Praha-Koloděje Břeclav Praha-Kunratice Praha-Újezd Kolín Praha 10 Praha 16 Praha-Řeporyje Praha 21 Praha-Dolní Chabry Liberec Příbram Plzeň-sever Šumperk Blansko Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Strakonice Bruntál Praha-Lochkov Nový Jičín Česká Lípa Vyškov Benešov Praha-Dubeč Praha 19 Praha 5 Praha-Klánovice Frýdek-Místek Kladno Praha 18 Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha-Satalice Litoměřice Praha 22 Praha-Libuš Karviná Klatovy Trutnov Praha-Křeslice Olomouc Jeseník Praha-Královice Prachatice Sokolov Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Císařov

Levná dlažba Císařov

Dlažba Císařov

Zámkové dlažby Císařov

Zámkové betonové dlažby Císařov

Zámková dlažba Císařov

Betonové dlažby Císařov

Betonová dlažba Císařov

Zdící prvky Císařov

Dlažby II jakosti Císařov

Dlažba II jakosti Císařov

Plošné dlažby Císařov