„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Crhov

Nové produkty Crhov

Dlažby a obrubníky Crhov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Crhov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Crhov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Crhov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Crhov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Crhov, Levná dlažba Crhov, Dlažba Crhov, Zámkové dlažby Crhov, Zámkové dlažba Crhov, Betonové dlažby Crhov, Betonová dlažba Crhov, Zdící prvky Crhov, Dlažby II jakosti Crhov, Dlažba II jakosti Crhov, Plošné dlažby Crhov, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Náchod Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Praha 20 Praha-Královice Praha 21 Sokolov Písek Ústí nad Labem Chomutov Praha-Lipence Jičín Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Chrudim Praha 22 Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Břeclav Praha-východ Nový Jičín Praha 12 Litoměřice Louny Praha-Křeslice Praha 18 Jindřichův Hradec Šumperk Hodonín Příbram Praha 5 Česká Lípa Praha 16 Prostějov Pelhřimov Plzeň-město Benešov Praha 14 Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha 11 Prachatice Brno-město Strakonice Praha 7 Praha-Satalice Praha-Zbraslav Praha-Troja Rokycany Blansko Praha-Slivenec Praha 17 Plzeň-jih Přerov Plzeň-sever Ostrava-město Praha 6 Frýdek-Místek Teplice Klatovy Praha-Benice Tábor Praha-Řeporyje Cheb Jeseník Brno-venkov Trutnov Kladno Nymburk Vsetín Praha 8 Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Karviná Tachov Český Krumlov Praha 3 Praha 4 Praha-Nebušice Praha 15 Znojmo Svitavy Opava Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Bruntál Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Pardubice Rakovník Jihlava Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Crhov

Levná dlažba Crhov

Dlažba Crhov

Zámkové dlažby Crhov

Zámkové betonové dlažby Crhov

Zámková dlažba Crhov

Betonové dlažby Crhov

Betonová dlažba Crhov

Zdící prvky Crhov

Dlažby II jakosti Crhov

Dlažba II jakosti Crhov

Plošné dlažby Crhov