„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Crhov

Nové produkty Crhov

Dlažby a obrubníky Crhov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Crhov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Crhov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Crhov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Crhov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Crhov, Levná dlažba Crhov, Dlažba Crhov, Zámkové dlažby Crhov, Zámkové dlažba Crhov, Betonové dlažby Crhov, Betonová dlažba Crhov, Zdící prvky Crhov, Dlažby II jakosti Crhov, Dlažba II jakosti Crhov, Plošné dlažby Crhov, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Chrudim Plzeň-jih Frýdek-Místek Praha 15 Praha-Křeslice Kutná Hora Praha 9 Praha-Lysolaje Praha 5 Karviná Blansko Praha-Březiněves Tachov Praha-Troja Děčín Benešov Příbram Praha 12 Praha 17 Praha 2 Prostějov Praha 11 Rokycany Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Praha 13 Karlovy Vary Rakovník Ústí nad Labem Mělník Cheb Praha-Lochkov Beroun Teplice Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Opava Praha-Řeporyje Jičín Praha 4 Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Liberec Pardubice Nymburk Hodonín Praha-Kunratice Praha 6 Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-východ Praha-Újezd Praha 8 Tábor Jihlava Vsetín Žďár nad Sázavou Šumperk Jeseník Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha 19 Kladno Sokolov Náchod Praha 14 Praha-západ Praha 1 Praha 10 Praha-Nebušice Brno-město Praha-Benice Praha-Koloděje Semily Olomouc Trutnov Praha-Královice Zlín Havlíčkův Brod Chomutov Praha-Dolní Počernice Domažlice České Budějovice Praha 16 Vyškov Břeclav Praha-Kolovraty Ostrava-město Strakonice Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 7 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Crhov

Levná dlažba Crhov

Dlažba Crhov

Zámkové dlažby Crhov

Zámkové betonové dlažby Crhov

Zámková dlažba Crhov

Betonové dlažby Crhov

Betonová dlažba Crhov

Zdící prvky Crhov

Dlažby II jakosti Crhov

Dlažba II jakosti Crhov

Plošné dlažby Crhov