„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Crhov

Nové produkty Crhov

Dlažby a obrubníky Crhov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Crhov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Crhov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Crhov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Crhov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Crhov, Levná dlažba Crhov, Dlažba Crhov, Zámkové dlažby Crhov, Zámkové dlažba Crhov, Betonové dlažby Crhov, Betonová dlažba Crhov, Zdící prvky Crhov, Dlažby II jakosti Crhov, Dlažba II jakosti Crhov, Plošné dlažby Crhov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Chomutov Svitavy Praha-Řeporyje Jeseník Uherské Hradiště Mladá Boleslav Plzeň-jih Cheb Praha-Zličín Praha-Slivenec Opava Karviná Česká Lípa Praha-Klánovice Český Krumlov Nový Jičín Praha-Čakovice Trutnov Semily Děčín Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha 4 Praha 8 Znojmo Praha 11 Praha-Kunratice Praha 15 Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha 16 Tachov Praha 20 Praha-Petrovice Klatovy Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha 19 Praha 7 Jičín Praha 22 Praha 12 Praha-Újezd Rokycany Zlín Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Troja Praha-Suchdol České Budějovice Praha 6 Praha 3 Blansko Praha 2 Praha-Velká Chuchle Třebíč Tábor Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Chrudim Praha-Křeslice Písek Olomouc Strakonice Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha-Štěrboholy Teplice Praha 17 Beroun Jihlava Praha 10 Kolín Most Praha-Libuš Praha 14 Mělník Praha 5 Přerov Praha-Lochkov Bruntál Nymburk Praha-Satalice Šumperk Liberec Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Šeberov Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Crhov

Levná dlažba Crhov

Dlažba Crhov

Zámkové dlažby Crhov

Zámkové betonové dlažby Crhov

Zámková dlažba Crhov

Betonové dlažby Crhov

Betonová dlažba Crhov

Zdící prvky Crhov

Dlažby II jakosti Crhov

Dlažba II jakosti Crhov

Plošné dlažby Crhov