„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Crhov

Nové produkty Crhov

Dlažby a obrubníky Crhov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Crhov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Crhov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Crhov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Crhov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Crhov, Levná dlažba Crhov, Dlažba Crhov, Zámkové dlažby Crhov, Zámkové dlažba Crhov, Betonové dlažby Crhov, Betonová dlažba Crhov, Zdící prvky Crhov, Dlažby II jakosti Crhov, Dlažba II jakosti Crhov, Plošné dlažby Crhov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Karviná Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha-západ Praha-Ďáblice Chrudim Cheb Praha-Petrovice Teplice Praha 3 Ústí nad Labem Rokycany Praha-Nebušice Náchod Praha 16 Hodonín Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Královice Beroun Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha-Křeslice Domažlice Český Krumlov Tachov Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Nový Jičín Mladá Boleslav Kolín Brno-město Znojmo Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha-Běchovice Břeclav Pardubice Louny Vyškov Praha 1 Praha 14 Karlovy Vary Praha-Troja Praha 2 Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Zlín Nymburk Jablonec nad Nisou Praha 15 Sokolov Praha-východ Praha-Vinoř Praha 17 Třebíč Hlavní město Praha Praha 12 České Budějovice Brno-venkov Praha 21 Vsetín Kutná Hora Plzeň-město Trutnov Praha-Kunratice Praha 20 Prachatice Rychnov nad Kněžnou Jihlava Kladno Jičín Praha-Klánovice Benešov Litoměřice Jeseník Olomouc Tábor Bruntál Pelhřimov Praha-Řeporyje Písek Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Hradec Králové Žďár nad Sázavou Rakovník Praha-Slivenec Praha-Březiněves Semily Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Benice Mělník Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Crhov

Levná dlažba Crhov

Dlažba Crhov

Zámkové dlažby Crhov

Zámkové betonové dlažby Crhov

Zámková dlažba Crhov

Betonové dlažby Crhov

Betonová dlažba Crhov

Zdící prvky Crhov

Dlažby II jakosti Crhov

Dlažba II jakosti Crhov

Plošné dlažby Crhov