„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citice

Nové produkty Citice

Dlažby a obrubníky Citice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citice, Levná dlažba Citice, Dlažba Citice, Zámkové dlažby Citice, Zámkové dlažba Citice, Betonové dlažby Citice, Betonová dlažba Citice, Zdící prvky Citice, Dlažby II jakosti Citice, Dlažba II jakosti Citice, Plošné dlažby Citice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Tábor Karlovy Vary Praha-Řeporyje Znojmo Praha-Dubeč Děčín Jihlava Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Slivenec Brno-město Cheb Praha 15 Praha-Dolní Chabry Benešov Praha 16 Trutnov Praha 18 Praha 14 Praha-Klánovice Praha 7 Jablonec nad Nisou Vsetín České Budějovice Praha-Křeslice Rokycany Praha 13 Ústí nad Labem Praha-Troja Praha-Kunratice Kutná Hora Blansko Brno-venkov Plzeň-město Karviná Liberec Ostrava-město Kroměříž Praha-Petrovice Česká Lípa Praha-Lipence Louny Praha-Šeberov Praha 17 Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha 12 Plzeň-jih Hodonín Zlín Kolín Pardubice Prachatice Třebíč Praha-Dolní Počernice Sokolov Nymburk Praha 20 Praha 3 Pelhřimov Plzeň-sever Praha 8 Klatovy Nový Jičín Praha 11 Beroun Přerov Svitavy Domažlice Chomutov Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha-východ Opava Mělník Teplice Šumperk Jindřichův Hradec Praha-Královice Praha-Libuš Jeseník Strakonice Příbram Chrudim Litoměřice Frýdek-Místek Praha 21 Praha 9 Bruntál Ústí nad Orlicí Břeclav Olomouc Hradec Králové Náchod Praha-Lochkov Praha-Koloděje Praha 10 Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citice

Levná dlažba Citice

Dlažba Citice

Zámkové dlažby Citice

Zámkové betonové dlažby Citice

Zámková dlažba Citice

Betonové dlažby Citice

Betonová dlažba Citice

Zdící prvky Citice

Dlažby II jakosti Citice

Dlažba II jakosti Citice

Plošné dlažby Citice