„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citice

Nové produkty Citice

Dlažby a obrubníky Citice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citice, Levná dlažba Citice, Dlažba Citice, Zámkové dlažby Citice, Zámkové dlažba Citice, Betonové dlažby Citice, Betonová dlažba Citice, Zdící prvky Citice, Dlažby II jakosti Citice, Dlažba II jakosti Citice, Plošné dlažby Citice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město České Budějovice Praha-Lipence Třebíč Plzeň-sever Rakovník Semily Praha-Koloděje Louny Litoměřice Kroměříž Praha-Šeberov Praha 13 Plzeň-jih Strakonice Praha 19 Praha-Zbraslav Sokolov Vsetín Praha-Březiněves Ústí nad Labem Česká Lípa Praha-Štěrboholy Jičín Nymburk Blansko Praha 12 Chrudim Děčín Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha-Slivenec Praha-Běchovice Český Krumlov Praha 5 Cheb Benešov Praha 16 Praha-Lysolaje Vyškov Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha 4 Praha-Újezd Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha 20 Mladá Boleslav Opava Pardubice Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha-Benice Liberec Prostějov Most Hodonín Brno-město Jindřichův Hradec Ostrava-město Rokycany Jeseník Mělník Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha-Petrovice Domažlice Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Prachatice Praha 9 Praha-Troja Žďár nad Sázavou Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha 18 Přerov Praha-Klánovice Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha 10 Svitavy Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Karlovy Vary Šumperk Praha-Královice Praha-Vinoř Příbram Praha 7 Nový Jičín Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citice

Levná dlažba Citice

Dlažba Citice

Zámkové dlažby Citice

Zámkové betonové dlažby Citice

Zámková dlažba Citice

Betonové dlažby Citice

Betonová dlažba Citice

Zdící prvky Citice

Dlažby II jakosti Citice

Dlažba II jakosti Citice

Plošné dlažby Citice