„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citice

Nové produkty Citice

Dlažby a obrubníky Citice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citice, Levná dlažba Citice, Dlažba Citice, Zámkové dlažby Citice, Zámkové dlažba Citice, Betonové dlažby Citice, Betonová dlažba Citice, Zdící prvky Citice, Dlažby II jakosti Citice, Dlažba II jakosti Citice, Plošné dlažby Citice, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Svitavy Plzeň-město Praha-Ďáblice Náchod Praha-Nedvězí Pelhřimov Ústí nad Orlicí Kutná Hora Opava Praha-Kolovraty Praha 10 Praha 2 Domažlice Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Královice Frýdek-Místek Praha 5 Rakovník Vsetín Jablonec nad Nisou Benešov Praha 12 Praha-Troja Plzeň-jih Liberec Vyškov Pardubice Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Písek Třebíč Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Karviná Praha 18 Praha 22 Tábor Praha 1 Děčín Praha 21 Praha-Velká Chuchle Přerov Praha-Zbraslav Cheb Praha 16 Strakonice Jeseník Praha 15 Trutnov Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Šumperk Praha-Křeslice Praha 17 Praha-Suchdol Praha-Koloděje Beroun Klatovy Nymburk Česká Lípa Břeclav Praha 3 Teplice Prostějov Praha 7 Olomouc Mělník Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-západ Praha 14 Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha 6 Praha-Petrovice České Budějovice Praha-Nebušice Karlovy Vary Kroměříž Příbram Semily Bruntál Praha 11 Chomutov Praha-Březiněves Jihlava Brno-město Praha-Štěrboholy Kolín Praha 4 Praha 20 Brno-venkov Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citice

Levná dlažba Citice

Dlažba Citice

Zámkové dlažby Citice

Zámkové betonové dlažby Citice

Zámková dlažba Citice

Betonové dlažby Citice

Betonová dlažba Citice

Zdící prvky Citice

Dlažby II jakosti Citice

Dlažba II jakosti Citice

Plošné dlažby Citice