„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeladná

Nové produkty Čeladná

Dlažby a obrubníky Čeladná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeladná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeladná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeladná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeladná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeladná, Levná dlažba Čeladná, Dlažba Čeladná, Zámkové dlažby Čeladná, Zámkové dlažba Čeladná, Betonové dlažby Čeladná, Betonová dlažba Čeladná, Zdící prvky Čeladná, Dlažby II jakosti Čeladná, Dlažba II jakosti Čeladná, Plošné dlažby Čeladná, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Domažlice Praha-Lochkov Praha 6 Hradec Králové Praha 13 Praha 14 Praha 2 Písek Praha 7 Praha 22 Praha 3 Břeclav Plzeň-město Praha 15 Praha-Březiněves Praha-Slivenec Praha 4 Praha 8 Praha-Štěrboholy Chrudim Plzeň-sever Rakovník Praha-Libuš Děčín Svitavy Náchod Praha-Dubeč Praha-Křeslice Cheb Klatovy Praha 18 Olomouc Beroun Pardubice Jindřichův Hradec Louny Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Liberec Žďár nad Sázavou Karviná Přerov Mělník Vyškov Praha-Nebušice Kolín Třebíč Hlavní město Praha Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Praha 16 Praha-západ Rokycany Trutnov Litoměřice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Zlín Benešov Praha 1 Brno-město Jeseník Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha 20 Česká Lípa Praha-Benice České Budějovice Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Nymburk Jičín Prachatice Semily Frýdek-Místek Praha-Vinoř Karlovy Vary Strakonice Znojmo Praha 5 Brno-venkov Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Lipence Kutná Hora Praha 12 Praha-Šeberov Bruntál Praha 21 Plzeň-jih Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeladná

Levná dlažba Čeladná

Dlažba Čeladná

Zámkové dlažby Čeladná

Zámkové betonové dlažby Čeladná

Zámková dlažba Čeladná

Betonové dlažby Čeladná

Betonová dlažba Čeladná

Zdící prvky Čeladná

Dlažby II jakosti Čeladná

Dlažba II jakosti Čeladná

Plošné dlažby Čeladná