„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeladná

Nové produkty Čeladná

Dlažby a obrubníky Čeladná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeladná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeladná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeladná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeladná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeladná, Levná dlažba Čeladná, Dlažba Čeladná, Zámkové dlažby Čeladná, Zámkové dlažba Čeladná, Betonové dlažby Čeladná, Betonová dlažba Čeladná, Zdící prvky Čeladná, Dlažby II jakosti Čeladná, Dlažba II jakosti Čeladná, Plošné dlažby Čeladná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Český Krumlov Praha-Štěrboholy Klatovy Plzeň-sever Trutnov Prachatice Písek Praha-Troja Praha-Čakovice Svitavy Česká Lípa Náchod Praha-Vinoř Praha-Benice Semily Karlovy Vary Opava Praha 7 Hradec Králové Praha 16 Praha-Lochkov Pardubice Prostějov Blansko Praha-východ Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha 5 Karviná Praha 13 Praha 20 Znojmo Praha-Koloděje Chomutov Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha 15 Děčín České Budějovice Sokolov Rakovník Praha-Královice Zlín Litoměřice Praha 18 Brno-venkov Chrudim Teplice Tábor Praha-Nedvězí Praha-Újezd Jihlava Bruntál Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Benešov Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha 14 Cheb Příbram Liberec Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Nový Jičín Praha-Lipence Praha-Lysolaje Praha 2 Mělník Pelhřimov Praha 8 Jeseník Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha 3 Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Hlavní město Praha Plzeň-jih Ústí nad Labem Břeclav Praha-Slivenec Praha-Klánovice Hodonín Praha-Řeporyje Domažlice Praha 19 Praha-Březiněves Kolín Vsetín Šumperk Praha 21 Praha-Satalice Praha-Nebušice Kutná Hora Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeladná

Levná dlažba Čeladná

Dlažba Čeladná

Zámkové dlažby Čeladná

Zámkové betonové dlažby Čeladná

Zámková dlažba Čeladná

Betonové dlažby Čeladná

Betonová dlažba Čeladná

Zdící prvky Čeladná

Dlažby II jakosti Čeladná

Dlažba II jakosti Čeladná

Plošné dlažby Čeladná