„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeladná

Nové produkty Čeladná

Dlažby a obrubníky Čeladná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeladná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeladná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeladná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeladná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeladná, Levná dlažba Čeladná, Dlažba Čeladná, Zámkové dlažby Čeladná, Zámkové dlažba Čeladná, Betonové dlažby Čeladná, Betonová dlažba Čeladná, Zdící prvky Čeladná, Dlažby II jakosti Čeladná, Dlažba II jakosti Čeladná, Plošné dlažby Čeladná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Cheb Praha 6 Nový Jičín Karlovy Vary Tachov Liberec Domažlice Kutná Hora Praha-Štěrboholy Náchod Svitavy Prachatice Praha 11 Praha-západ Brno-město Břeclav Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Šumperk Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha 20 Praha 3 Sokolov Hradec Králové Praha-Lipence Ústí nad Labem Zlín Karviná Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Tábor České Budějovice Praha-Újezd Praha-Křeslice Semily Praha-Kunratice Praha-Nebušice Praha 9 Praha 14 Praha-Zličín Praha-Zbraslav Český Krumlov Děčín Praha 10 Praha-východ Praha 7 Žďár nad Sázavou Benešov Jičín Praha-Řeporyje Trutnov Kolín Praha-Benice Teplice Jablonec nad Nisou Louny Přerov Opava Nymburk Praha-Čakovice Praha 12 Olomouc Praha-Běchovice Praha-Koloděje Plzeň-město Praha-Klánovice Praha-Slivenec Uherské Hradiště Bruntál Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Praha-Březiněves Pardubice Praha-Satalice Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Jihlava Beroun Plzeň-jih Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 19 Praha-Libuš Praha 16 Třebíč Praha-Dubeč Praha 4 Mělník Chrudim Ostrava-město Strakonice Česká Lípa Litoměřice Praha 18 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeladná

Levná dlažba Čeladná

Dlažba Čeladná

Zámkové dlažby Čeladná

Zámkové betonové dlažby Čeladná

Zámková dlažba Čeladná

Betonové dlažby Čeladná

Betonová dlažba Čeladná

Zdící prvky Čeladná

Dlažby II jakosti Čeladná

Dlažba II jakosti Čeladná

Plošné dlažby Čeladná