„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čenkovice

Nové produkty Čenkovice

Dlažby a obrubníky Čenkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čenkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čenkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čenkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čenkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čenkovice, Levná dlažba Čenkovice, Dlažba Čenkovice, Zámkové dlažby Čenkovice, Zámkové dlažba Čenkovice, Betonové dlažby Čenkovice, Betonová dlažba Čenkovice, Zdící prvky Čenkovice, Dlažby II jakosti Čenkovice, Dlažba II jakosti Čenkovice, Plošné dlažby Čenkovice, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Jeseník Jičín Praha-Klánovice Praha-Dubeč Plzeň-sever Most Praha 11 Praha-Koloděje Praha 20 Praha 21 Karviná Třebíč Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Strakonice Beroun Ústí nad Labem Kladno Hodonín Blansko Praha 10 Praha-Suchdol Česká Lípa Praha-Troja Český Krumlov Praha-Zbraslav Svitavy Šumperk Teplice Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Louny Prostějov Praha-Řeporyje Kroměříž Chrudim Bruntál Praha 3 Praha 4 Kolín Praha 6 Brno-venkov Praha 8 Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Vyškov Mělník Tábor Nymburk Cheb Karlovy Vary Chomutov Praha-Lysolaje Prachatice Olomouc Praha-Královice Brno-město Vsetín Děčín Hradec Králové Semily Praha 15 Praha-Kunratice Praha 18 Náchod Benešov Písek Praha-Běchovice Praha-Březiněves Kutná Hora Ostrava-město Praha 12 Sokolov Plzeň-město Jindřichův Hradec Litoměřice Praha-Štěrboholy Klatovy Praha 1 Praha 14 Rakovník Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha-Benice Mladá Boleslav Praha 5 Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha 7 Plzeň-jih Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čenkovice

Levná dlažba Čenkovice

Dlažba Čenkovice

Zámkové dlažby Čenkovice

Zámkové betonové dlažby Čenkovice

Zámková dlažba Čenkovice

Betonové dlažby Čenkovice

Betonová dlažba Čenkovice

Zdící prvky Čenkovice

Dlažby II jakosti Čenkovice

Dlažba II jakosti Čenkovice

Plošné dlažby Čenkovice