„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čermná

Nové produkty Čermná

Dlažby a obrubníky Čermná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čermná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čermná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čermná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čermná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čermná, Levná dlažba Čermná, Dlažba Čermná, Zámkové dlažby Čermná, Zámkové dlažba Čermná, Betonové dlažby Čermná, Betonová dlažba Čermná, Zdící prvky Čermná, Dlažby II jakosti Čermná, Dlažba II jakosti Čermná, Plošné dlažby Čermná, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Praha 5 Vyškov Praha 1 Písek Praha-Slivenec Kroměříž Praha-Zbraslav Plzeň-město Rakovník Prostějov Olomouc Most Brno-město Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 17 Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha 2 Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha-Královice Praha-Klánovice Břeclav Praha-Velká Chuchle Hodonín Opava Teplice Praha 9 Jičín Praha-Újezd Blansko Bruntál Praha-Štěrboholy Prachatice Nymburk Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha 22 Karviná Louny Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha-Čakovice Náchod Jeseník Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha-Lochkov Chomutov Praha-Křeslice Pardubice Plzeň-sever Česká Lípa Praha 8 Nový Jičín Praha 19 Praha 12 Domažlice Praha 11 Praha-Petrovice Semily Praha-Suchdol Přerov Děčín Znojmo Kladno Praha-Kolovraty Praha 4 Praha 6 Rokycany Vsetín Karlovy Vary Praha 16 Praha-východ Praha 7 Praha 15 Beroun Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha-Nebušice Kutná Hora Praha 20 Praha-Řeporyje Litoměřice Český Krumlov Ostrava-město Praha-Ďáblice Třebíč Praha-Dubeč Sokolov Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čermná

Levná dlažba Čermná

Dlažba Čermná

Zámkové dlažby Čermná

Zámkové betonové dlažby Čermná

Zámková dlažba Čermná

Betonové dlažby Čermná

Betonová dlažba Čermná

Zdící prvky Čermná

Dlažby II jakosti Čermná

Dlažba II jakosti Čermná

Plošné dlažby Čermná