„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čermná

Nové produkty Čermná

Dlažby a obrubníky Čermná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čermná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čermná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čermná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čermná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čermná, Levná dlažba Čermná, Dlažba Čermná, Zámkové dlažby Čermná, Zámkové dlažba Čermná, Betonové dlažby Čermná, Betonová dlažba Čermná, Zdící prvky Čermná, Dlažby II jakosti Čermná, Dlažba II jakosti Čermná, Plošné dlažby Čermná, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Kolín Litoměřice Opava Vyškov Kroměříž Praha-Královice Žďár nad Sázavou Nový Jičín Benešov Bruntál Praha 14 Mělník Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Teplice Praha-Suchdol Praha-Újezd Kladno Praha 8 Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha 18 Plzeň-sever Chomutov Praha 7 Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Jičín Prachatice Šumperk Praha-Dolní Chabry Prostějov Plzeň-jih Praha 9 Česká Lípa Liberec Ústí nad Labem Jeseník Příbram Praha 6 Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Zlín Domažlice Český Krumlov Praha-Březiněves Jihlava Sokolov Praha-Petrovice Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha-Kolovraty Brno-venkov Břeclav Praha-Troja Kutná Hora Pelhřimov Blansko Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Olomouc Třebíč Praha-Satalice Beroun Praha 16 Praha-Ďáblice Praha 5 Rokycany Děčín Tábor Praha 21 Semily Cheb Karviná České Budějovice Svitavy Praha-západ Praha-Zličín Hradec Králové Praha-Benice Praha-Nebušice Karlovy Vary Rakovník Praha 2 Praha-Nedvězí Praha-východ Praha 11 Praha-Kunratice Ostrava-město Nymburk Praha-Vinoř Hodonín Praha 20 Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čermná

Levná dlažba Čermná

Dlažba Čermná

Zámkové dlažby Čermná

Zámkové betonové dlažby Čermná

Zámková dlažba Čermná

Betonové dlažby Čermná

Betonová dlažba Čermná

Zdící prvky Čermná

Dlažby II jakosti Čermná

Dlažba II jakosti Čermná

Plošné dlažby Čermná