„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černousy

Nové produkty Černousy

Dlažby a obrubníky Černousy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černousy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černousy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černousy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černousy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černousy, Levná dlažba Černousy, Dlažba Černousy, Zámkové dlažby Černousy, Zámkové dlažba Černousy, Betonové dlažby Černousy, Betonová dlažba Černousy, Zdící prvky Černousy, Dlažby II jakosti Černousy, Dlažba II jakosti Černousy, Plošné dlažby Černousy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Klatovy Třebíč Chomutov Praha 6 Strakonice Bruntál Rokycany Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha 5 Písek Praha 2 Praha-Klánovice Prachatice Náchod Žďár nad Sázavou Česká Lípa Praha 20 Praha 4 Praha-západ Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-Troja Praha-Libuš Praha-Řeporyje Přerov Liberec Kladno Olomouc Šumperk Praha 3 Plzeň-sever Praha-Újezd Frýdek-Místek Hlavní město Praha Brno-venkov Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Praha 14 Praha 9 Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Zlín Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Praha 21 Teplice Uherské Hradiště Vsetín Plzeň-město Praha-Nedvězí Kroměříž Pelhřimov Ostrava-město Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-východ Hradec Králové Brno-město Praha-Benice Sokolov Břeclav Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Vyškov Praha 11 Beroun Havlíčkův Brod Příbram Praha-Suchdol Prostějov Domažlice Jindřichův Hradec Rakovník Praha 8 Praha-Dubeč Praha 13 Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Znojmo Chrudim Litoměřice Praha 22 Praha 1 Praha-Dolní Počernice Semily Svitavy Jeseník Praha 10 Cheb Mělník Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černousy

Levná dlažba Černousy

Dlažba Černousy

Zámkové dlažby Černousy

Zámkové betonové dlažby Černousy

Zámková dlažba Černousy

Betonové dlažby Černousy

Betonová dlažba Černousy

Zdící prvky Černousy

Dlažby II jakosti Černousy

Dlažba II jakosti Černousy

Plošné dlažby Černousy