„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černousy

Nové produkty Černousy

Dlažby a obrubníky Černousy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černousy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černousy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černousy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černousy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černousy, Levná dlažba Černousy, Dlažba Černousy, Zámkové dlažby Černousy, Zámkové dlažba Černousy, Betonové dlažby Černousy, Betonová dlažba Černousy, Zdící prvky Černousy, Dlažby II jakosti Černousy, Dlažba II jakosti Černousy, Plošné dlažby Černousy, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Prostějov Pelhřimov Praha-Zličín Praha-Kunratice Hlavní město Praha Nový Jičín Praha 14 Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Kroměříž Praha-západ Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Rokycany Praha-Nedvězí Praha 7 Přerov Praha 1 Praha-Ďáblice Domažlice Náchod Praha-Štěrboholy Strakonice Praha 22 Třebíč Praha 17 Praha 3 Prachatice Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Praha 10 Brno-venkov Jindřichův Hradec Ostrava-město Jihlava Praha-Šeberov Praha 21 Děčín Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha 13 Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Chrudim Pardubice Český Krumlov Benešov Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha 15 Praha 20 Praha 18 Hradec Králové Kolín Ústí nad Orlicí Kutná Hora Písek Praha 4 Praha-Klánovice Blansko Praha-Královice Praha-Křeslice Jičín Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Vsetín Most Bruntál Tachov Beroun Nymburk Praha 19 Klatovy Opava Česká Lípa Litoměřice Břeclav Hodonín Praha-Lysolaje Praha 2 Praha 8 Plzeň-město Praha-východ Praha-Lipence Olomouc Louny Mělník Praha 11 Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černousy

Levná dlažba Černousy

Dlažba Černousy

Zámkové dlažby Černousy

Zámkové betonové dlažby Černousy

Zámková dlažba Černousy

Betonové dlažby Černousy

Betonová dlažba Černousy

Zdící prvky Černousy

Dlažby II jakosti Černousy

Dlažba II jakosti Černousy

Plošné dlažby Černousy