„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černošice

Nové produkty Černošice

Dlažby a obrubníky Černošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černošice, Levná dlažba Černošice, Dlažba Černošice, Zámkové dlažby Černošice, Zámkové dlažba Černošice, Betonové dlažby Černošice, Betonová dlažba Černošice, Zdící prvky Černošice, Dlažby II jakosti Černošice, Dlažba II jakosti Černošice, Plošné dlažby Černošice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Brno-venkov Přerov Praha-Suchdol Praha-Koloděje Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha 10 Pelhřimov Třebíč Klatovy Jablonec nad Nisou Znojmo Praha-Lochkov Mladá Boleslav Praha 5 Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Louny Nymburk Olomouc Praha-Lysolaje Kroměříž Praha 22 Praha-Kolovraty Praha 11 Praha-Zbraslav Jičín Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha 14 Rokycany Frýdek-Místek Jeseník Hradec Králové Sokolov Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Kunratice Český Krumlov Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha 19 Kutná Hora Domažlice Tábor Praha 2 Praha 4 Bruntál Beroun Česká Lípa Svitavy Most Chomutov Uherské Hradiště Hodonín Břeclav Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Litoměřice Hlavní město Praha Praha 7 Praha-Řeporyje Praha 9 Ústí nad Orlicí Vsetín Cheb Praha-Nebušice Opava Příbram Brno-město Praha 6 Praha-Újezd Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha 3 Plzeň-sever Karlovy Vary Semily Liberec Šumperk Teplice Děčín Prostějov Prachatice Plzeň-město Vyškov Praha-Slivenec Praha-Benice Praha 15 Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Blansko Pardubice Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černošice

Levná dlažba Černošice

Dlažba Černošice

Zámkové dlažby Černošice

Zámkové betonové dlažby Černošice

Zámková dlažba Černošice

Betonové dlažby Černošice

Betonová dlažba Černošice

Zdící prvky Černošice

Dlažby II jakosti Černošice

Dlažba II jakosti Černošice

Plošné dlažby Černošice