„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černošice

Nové produkty Černošice

Dlažby a obrubníky Černošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černošice, Levná dlažba Černošice, Dlažba Černošice, Zámkové dlažby Černošice, Zámkové dlažba Černošice, Betonové dlažby Černošice, Betonová dlažba Černošice, Zdící prvky Černošice, Dlažby II jakosti Černošice, Dlažba II jakosti Černošice, Plošné dlažby Černošice, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Sokolov Klatovy Praha 22 Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Most Litoměřice Praha-Satalice Praha 6 Praha-Zbraslav Tábor Praha-Koloděje Jeseník Břeclav Písek Jičín Praha-Nedvězí Plzeň-město Třebíč Praha 19 Praha 16 Karviná Praha 13 Česká Lípa Kolín Beroun Liberec Praha 11 Ostrava-město Praha-Troja Svitavy Praha-Křeslice Praha-Klánovice Hlavní město Praha Pardubice Opava Praha-Lochkov Praha 1 Praha-západ Chrudim Praha-Nebušice Mělník Kroměříž Praha-Slivenec Trutnov Praha 3 Praha-Šeberov Praha 18 Praha 10 Praha-Dolní Chabry Přerov Strakonice Praha 2 Praha-Újezd Praha 9 Děčín Frýdek-Místek Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Chomutov Karlovy Vary Jindřichův Hradec Příbram Nymburk Praha 7 Praha 15 Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Znojmo Praha 14 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Cheb Praha-Březiněves Český Krumlov Plzeň-sever Louny Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Vsetín Ústí nad Labem Tachov Prostějov Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Pelhřimov Prachatice Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Domažlice Brno-město Rakovník Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černošice

Levná dlažba Černošice

Dlažba Černošice

Zámkové dlažby Černošice

Zámkové betonové dlažby Černošice

Zámková dlažba Černošice

Betonové dlažby Černošice

Betonová dlažba Černošice

Zdící prvky Černošice

Dlažby II jakosti Černošice

Dlažba II jakosti Černošice

Plošné dlažby Černošice