„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestice

Nové produkty Čestice

Dlažby a obrubníky Čestice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestice, Levná dlažba Čestice, Dlažba Čestice, Zámkové dlažby Čestice, Zámkové dlažba Čestice, Betonové dlažby Čestice, Betonová dlažba Čestice, Zdící prvky Čestice, Dlažby II jakosti Čestice, Dlažba II jakosti Čestice, Plošné dlažby Čestice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Újezd Most Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha-Libuš Praha 17 Písek Plzeň-město Praha 7 Břeclav Praha 1 Vyškov Praha-Kunratice Praha-Suchdol Mělník Znojmo Praha-Lochkov Nový Jičín Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha 4 Jeseník Cheb Prachatice Bruntál Praha 12 Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Jičín Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha 5 Náchod Chomutov Praha 10 Rokycany Vsetín Praha 8 Karviná Praha 21 Praha 18 Praha-Slivenec Opava Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Chrudim Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-východ Český Krumlov Blansko Praha-Řeporyje Zlín Praha 11 Pardubice Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Přerov Praha-Vinoř Hradec Králové Domažlice Praha 22 Tábor Praha 3 Olomouc Praha 15 Strakonice Plzeň-jih Praha-Královice Praha 9 Trutnov Praha-Čakovice Děčín Praha 14 Jihlava Praha-západ Tachov Praha-Koloděje Praha-Zličín Ostrava-město Beroun Praha-Benice Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Kladno Praha-Březiněves Teplice Klatovy Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestice

Levná dlažba Čestice

Dlažba Čestice

Zámkové dlažby Čestice

Zámkové betonové dlažby Čestice

Zámková dlažba Čestice

Betonové dlažby Čestice

Betonová dlažba Čestice

Zdící prvky Čestice

Dlažby II jakosti Čestice

Dlažba II jakosti Čestice

Plošné dlažby Čestice