„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestice

Nové produkty Čestice

Dlažby a obrubníky Čestice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestice, Levná dlažba Čestice, Dlažba Čestice, Zámkové dlažby Čestice, Zámkové dlažba Čestice, Betonové dlažby Čestice, Betonová dlažba Čestice, Zdící prvky Čestice, Dlažby II jakosti Čestice, Dlažba II jakosti Čestice, Plošné dlažby Čestice, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Plzeň-město Havlíčkův Brod Náchod Beroun Prostějov Praha 1 Praha-Nebušice Tábor Praha 2 Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha 10 Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha-Kolovraty Praha-západ Praha 12 Praha 4 České Budějovice Pardubice Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha 9 Brno-venkov Olomouc Praha-Újezd Tachov Cheb Brno-město Jičín Litoměřice Kolín Strakonice Nový Jičín Praha 11 Blansko Praha-Troja Praha-Vinoř Plzeň-jih Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Most Praha-Koloděje Vyškov Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Hodonín Hradec Králové Praha-Křeslice Česká Lípa Třebíč Praha-Kunratice Děčín Rokycany Ústí nad Labem Zlín Frýdek-Místek Praha-Slivenec Louny Příbram Znojmo Kutná Hora Český Krumlov Praha 18 Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-východ Praha-Královice Žďár nad Sázavou Klatovy Mladá Boleslav Benešov Svitavy Praha 20 Praha 16 Praha 3 Opava Jindřichův Hradec Šumperk Praha 22 Přerov Praha-Dubeč Pelhřimov Praha-Běchovice Chrudim Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Čakovice Semily Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestice

Levná dlažba Čestice

Dlažba Čestice

Zámkové dlažby Čestice

Zámkové betonové dlažby Čestice

Zámková dlažba Čestice

Betonové dlažby Čestice

Betonová dlažba Čestice

Zdící prvky Čestice

Dlažby II jakosti Čestice

Dlažba II jakosti Čestice

Plošné dlažby Čestice