„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestice

Nové produkty Čestice

Dlažby a obrubníky Čestice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestice, Levná dlažba Čestice, Dlažba Čestice, Zámkové dlažby Čestice, Zámkové dlažba Čestice, Betonové dlažby Čestice, Betonová dlažba Čestice, Zdící prvky Čestice, Dlažby II jakosti Čestice, Dlažba II jakosti Čestice, Plošné dlažby Čestice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Tachov Praha-Troja Strakonice Jeseník Rakovník Hodonín Praha 21 Praha 11 Hradec Králové Praha 5 Přerov Plzeň-město Beroun Děčín Praha 8 Kladno Benešov Sokolov Praha-Slivenec Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha-Suchdol Ústí nad Labem Příbram Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Chomutov Praha 12 Tábor Praha-Dolní Počernice Praha 17 Třebíč Praha-Kunratice Chrudim Havlíčkův Brod Semily Domažlice Praha 2 Praha 19 Klatovy Most Praha 7 Praha-Lysolaje Praha-Zličín Olomouc Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Vyškov Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 18 Kolín Praha 22 Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha 9 Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha 15 Praha 6 Plzeň-jih Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Lipence Karviná České Budějovice Praha-východ Litoměřice Teplice Vsetín Nový Jičín Praha 20 Liberec Praha 4 Rokycany Nymburk Praha-Velká Chuchle Břeclav Bruntál Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Mělník Ostrava-město Praha 10 Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Vinoř Louny Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestice

Levná dlažba Čestice

Dlažba Čestice

Zámkové dlažby Čestice

Zámkové betonové dlažby Čestice

Zámková dlažba Čestice

Betonové dlažby Čestice

Betonová dlažba Čestice

Zdící prvky Čestice

Dlažby II jakosti Čestice

Dlažba II jakosti Čestice

Plošné dlažby Čestice