„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost České Velenice

Nové produkty České Velenice

Dlažby a obrubníky České Velenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády České Velenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura České Velenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky České Velenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA České Velenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba České Velenice, Levná dlažba České Velenice, Dlažba České Velenice, Zámkové dlažby České Velenice, Zámkové dlažba České Velenice, Betonové dlažby České Velenice, Betonová dlažba České Velenice, Zdící prvky České Velenice, Dlažby II jakosti České Velenice, Dlažba II jakosti České Velenice, Plošné dlažby České Velenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Strakonice Domažlice Louny Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Benice Kolín Hradec Králové Nový Jičín Kladno Praha-Újezd Praha 12 Praha 13 Praha-Zličín Hodonín Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha-západ Jičín Bruntál Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha-východ Chrudim Rokycany Praha 14 Mladá Boleslav Písek Praha 10 Příbram Břeclav Praha-Troja Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Vyškov Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Praha 6 Semily Praha-Kunratice Praha 8 Liberec Praha-Libuš Praha 9 Náchod Praha 16 Most Tábor Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Jeseník Cheb Opava Praha-Satalice Praha 4 Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Plzeň-město Plzeň-sever Beroun Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha-Nebušice Prachatice Praha-Dolní Chabry Teplice Benešov Olomouc Český Krumlov Vsetín Praha-Královice Brno-město Praha 22 Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Petrovice Pardubice Praha-Dubeč Praha 20 Blansko Znojmo Třebíč Praha-Březiněves Chomutov Pelhřimov Brno-venkov Praha 21 Kutná Hora Litoměřice Praha 18 Klatovy Nymburk Praha-Lochkov Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba České Velenice

Levná dlažba České Velenice

Dlažba České Velenice

Zámkové dlažby České Velenice

Zámkové betonové dlažby České Velenice

Zámková dlažba České Velenice

Betonové dlažby České Velenice

Betonová dlažba České Velenice

Zdící prvky České Velenice

Dlažby II jakosti České Velenice

Dlažba II jakosti České Velenice

Plošné dlažby České Velenice