„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čichalov

Nové produkty Čichalov

Dlažby a obrubníky Čichalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čichalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čichalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čichalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čichalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čichalov, Levná dlažba Čichalov, Dlažba Čichalov, Zámkové dlažby Čichalov, Zámkové dlažba Čichalov, Betonové dlažby Čichalov, Betonová dlažba Čichalov, Zdící prvky Čichalov, Dlažby II jakosti Čichalov, Dlažba II jakosti Čichalov, Plošné dlažby Čichalov, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha 17 Tábor Jeseník Praha 21 Benešov Trutnov Chrudim Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Praha 15 Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Jindřichův Hradec Česká Lípa Semily Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha 22 Chomutov Pardubice Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha-Čakovice Brno-venkov Liberec Prostějov Hlavní město Praha Bruntál Mělník Blansko Praha 6 Svitavy Praha 16 Plzeň-sever Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Zbraslav Sokolov Praha-Vinoř Přerov Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Satalice Praha 7 Praha 20 Kutná Hora Jičín Vyškov Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha 14 Praha-Benice Prachatice Praha-Slivenec Český Krumlov Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Praha 1 České Budějovice Kroměříž Třebíč Praha-Lysolaje Praha 11 Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha 19 Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Zlín Uherské Hradiště Písek Klatovy Tachov Praha 4 Kladno Praha-Zličín Teplice Praha 2 Praha-Petrovice Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Frýdek-Místek Rokycany Praha-Koloděje Hodonín Olomouc Praha-Kunratice Nymburk Most Praha-Troja Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čichalov

Levná dlažba Čichalov

Dlažba Čichalov

Zámkové dlažby Čichalov

Zámkové betonové dlažby Čichalov

Zámková dlažba Čichalov

Betonové dlažby Čichalov

Betonová dlažba Čichalov

Zdící prvky Čichalov

Dlažby II jakosti Čichalov

Dlažba II jakosti Čichalov

Plošné dlažby Čichalov