„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číchov

Nové produkty Číchov

Dlažby a obrubníky Číchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číchov, Levná dlažba Číchov, Dlažba Číchov, Zámkové dlažby Číchov, Zámkové dlažba Číchov, Betonové dlažby Číchov, Betonová dlažba Číchov, Zdící prvky Číchov, Dlažby II jakosti Číchov, Dlažba II jakosti Číchov, Plošné dlažby Číchov, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha-Lipence Praha 15 Jičín Jablonec nad Nisou Liberec Praha 9 Praha-Vinoř Most Tábor Praha-Dolní Počernice Mělník Tachov Praha-západ Praha 21 Karviná Kladno Frýdek-Místek Praha 19 Vyškov Praha-Řeporyje Chrudim Semily Praha-Klánovice Brno-město Písek Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha 6 Hradec Králové Praha 12 Praha 5 Praha 10 Strakonice Praha 16 Praha-Slivenec Praha-východ Nymburk Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Trutnov Opava Praha-Petrovice Přerov Šumperk Příbram Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha-Nedvězí Domažlice Beroun Praha 2 Praha 7 Ústí nad Labem Prostějov Břeclav Praha 8 Praha-Suchdol Znojmo Praha-Újezd Nový Jičín Klatovy Praha 17 Plzeň-město Praha-Zbraslav Kolín Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Zličín Pardubice Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha 1 Svitavy Praha-Přední Kopanina Benešov Rakovník Praha-Dubeč Vsetín Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Pelhřimov Český Krumlov Praha-Kunratice České Budějovice Kroměříž Bruntál Praha 18 Děčín Praha-Satalice Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číchov

Levná dlažba Číchov

Dlažba Číchov

Zámkové dlažby Číchov

Zámkové betonové dlažby Číchov

Zámková dlažba Číchov

Betonové dlažby Číchov

Betonová dlažba Číchov

Zdící prvky Číchov

Dlažby II jakosti Číchov

Dlažba II jakosti Číchov

Plošné dlažby Číchov