„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dědice

Nové produkty Dědice

Dlažby a obrubníky Dědice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dědice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dědice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dědice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dědice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dědice, Levná dlažba Dědice, Dlažba Dědice, Zámkové dlažby Dědice, Zámkové dlažba Dědice, Betonové dlažby Dědice, Betonová dlažba Dědice, Zdící prvky Dědice, Dlažby II jakosti Dědice, Dlažba II jakosti Dědice, Plošné dlažby Dědice, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Jihlava Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Trutnov Praha-Klánovice Most Praha 5 Kladno Praha-Vinoř Blansko Ostrava-město Klatovy Česká Lípa Praha-Koloděje Jeseník Praha-Suchdol Tachov Olomouc Nymburk Praha 4 Praha 8 Karviná Kutná Hora Praha-Zličín Přerov Břeclav Litoměřice Strakonice Brno-venkov Benešov Praha-Zbraslav Semily Brno-město Praha-Benice Jičín Praha 10 Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Teplice Prachatice Ústí nad Labem Praha-Čakovice Kroměříž Český Krumlov Praha 17 Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha 12 Mladá Boleslav Praha-východ Liberec Příbram Ústí nad Orlicí Hradec Králové Praha 11 Praha-západ Beroun Praha-Troja Plzeň-město Karlovy Vary Znojmo Praha-Křeslice České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha-Libuš Praha-Nedvězí Svitavy Nový Jičín Praha-Satalice Rokycany Kolín Praha-Újezd Prostějov Domažlice Praha 14 Praha-Petrovice Plzeň-jih Zlín Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Praha-Březiněves Pelhřimov Praha-Lipence Mělník Praha 7 Pardubice Rakovník Praha-Nebušice Náchod Bruntál Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dědice

Levná dlažba Dědice

Dlažba Dědice

Zámkové dlažby Dědice

Zámkové betonové dlažby Dědice

Zámková dlažba Dědice

Betonové dlažby Dědice

Betonová dlažba Dědice

Zdící prvky Dědice

Dlažby II jakosti Dědice

Dlažba II jakosti Dědice

Plošné dlažby Dědice