„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dědice

Nové produkty Dědice

Dlažby a obrubníky Dědice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dědice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dědice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dědice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dědice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dědice, Levná dlažba Dědice, Dlažba Dědice, Zámkové dlažby Dědice, Zámkové dlažba Dědice, Betonové dlažby Dědice, Betonová dlažba Dědice, Zdící prvky Dědice, Dlažby II jakosti Dědice, Dlažba II jakosti Dědice, Plošné dlažby Dědice, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha-Nebušice Praha 11 Louny Praha-Lochkov Praha-Běchovice Nový Jičín Praha-Řeporyje Benešov Mělník Jablonec nad Nisou Praha 22 Praha-Šeberov Karviná Praha 5 Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Kladno Nymburk Praha 10 Rokycany Praha 3 Český Krumlov Praha-Královice Kolín Strakonice Zlín Praha-Újezd Břeclav Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha 7 Praha 6 Praha 20 Praha-Benice Most Litoměřice Ústí nad Labem Hradec Králové Teplice Praha 18 Praha-Zličín Liberec Olomouc Praha-Kunratice Tachov Praha 2 Znojmo Praha 21 Tábor Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Brno-město Děčín Praha-Kolovraty Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha 12 Bruntál Jindřichův Hradec Praha-východ Praha-Březiněves Praha 15 Praha 8 Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha-Libuš Pelhřimov Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Šumperk Ústí nad Orlicí Třebíč Praha 13 České Budějovice Praha 16 Svitavy Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha 17 Náchod Cheb Frýdek-Místek Praha 14 Hodonín Domažlice Beroun Praha 4 Praha-Přední Kopanina Sokolov Vyškov Praha-Slivenec Praha-Lipence Karlovy Vary Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dědice

Levná dlažba Dědice

Dlažba Dědice

Zámkové dlažby Dědice

Zámkové betonové dlažby Dědice

Zámková dlažba Dědice

Betonové dlažby Dědice

Betonová dlažba Dědice

Zdící prvky Dědice

Dlažby II jakosti Dědice

Dlažba II jakosti Dědice

Plošné dlažby Dědice