„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhá Stráň

Nové produkty Dlouhá Stráň

Dlažby a obrubníky Dlouhá Stráň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhá Stráň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhá Stráň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhá Stráň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhá Stráň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhá Stráň, Levná dlažba Dlouhá Stráň, Dlažba Dlouhá Stráň, Zámkové dlažby Dlouhá Stráň, Zámkové dlažba Dlouhá Stráň, Betonové dlažby Dlouhá Stráň, Betonová dlažba Dlouhá Stráň, Zdící prvky Dlouhá Stráň, Dlažby II jakosti Dlouhá Stráň, Dlažba II jakosti Dlouhá Stráň, Plošné dlažby Dlouhá Stráň, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Ostrava-město Praha-Újezd Plzeň-sever Znojmo Praha-Troja Most Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Královice Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Šeberov Praha 5 Praha-Kunratice Cheb Klatovy Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Přerov Praha-Klánovice Vsetín Praha 19 Pardubice Jeseník Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Chomutov Praha-západ Pelhřimov Nový Jičín Praha 6 Opava Plzeň-město Uherské Hradiště Karviná Sokolov Praha 2 Břeclav Kladno Kroměříž Praha 15 Praha-východ Praha 12 Prachatice Náchod Karlovy Vary Praha-Slivenec Vyškov Praha-Petrovice Ústí nad Labem Mladá Boleslav Praha 16 Jičín Děčín Blansko Rakovník Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha 8 Praha 1 Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha 10 Kolín Trutnov Šumperk Praha 21 Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Brno-venkov Praha-Nedvězí Tachov Olomouc Praha-Řeporyje Třebíč Praha-Benice Beroun Příbram Teplice Jihlava Prostějov Praha 9 Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Benešov Rokycany Praha 14 Praha 3 Praha 13 Brno-město Louny Nymburk Praha-Dubeč Domažlice Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhá Stráň

Levná dlažba Dlouhá Stráň

Dlažba Dlouhá Stráň

Zámkové dlažby Dlouhá Stráň

Zámkové betonové dlažby Dlouhá Stráň

Zámková dlažba Dlouhá Stráň

Betonové dlažby Dlouhá Stráň

Betonová dlažba Dlouhá Stráň

Zdící prvky Dlouhá Stráň

Dlažby II jakosti Dlouhá Stráň

Dlažba II jakosti Dlouhá Stráň

Plošné dlažby Dlouhá Stráň