„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřeň

Nové produkty Dobřeň

Dlažby a obrubníky Dobřeň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřeň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřeň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřeň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřeň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřeň, Levná dlažba Dobřeň, Dlažba Dobřeň, Zámkové dlažby Dobřeň, Zámkové dlažba Dobřeň, Betonové dlažby Dobřeň, Betonová dlažba Dobřeň, Zdící prvky Dobřeň, Dlažby II jakosti Dobřeň, Dlažba II jakosti Dobřeň, Plošné dlažby Dobřeň, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-Lysolaje Trutnov Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Kolovraty Mělník Blansko Praha-Satalice Most Semily Opava Praha 19 Olomouc Vsetín Břeclav Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Benice Praha-Řeporyje Karviná Praha 21 Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Vyškov Praha 22 Praha 15 Klatovy Praha-Koloděje Tachov Praha-Kunratice Děčín Praha-Nebušice Praha-Vinoř Pardubice Praha 8 Havlíčkův Brod Bruntál Hodonín Praha-Dubeč Chomutov Jindřichův Hradec Benešov Kroměříž Zlín Praha-Suchdol Šumperk Praha 14 Příbram Praha-Dolní Chabry Praha 12 Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Praha-Petrovice Tábor Karlovy Vary Písek Praha-Březiněves Jihlava Sokolov Brno-venkov Plzeň-sever Praha 18 Náchod Praha 1 Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 13 Praha 9 Praha 3 Plzeň-jih Prostějov Praha-východ Znojmo Rokycany Rakovník Praha-Ďáblice Nymburk Beroun Praha 7 Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha-Královice České Budějovice Ostrava-město Chrudim Louny Pelhřimov Strakonice Praha-Libuš Brno-město Český Krumlov Praha-Troja Jeseník Kladno Litoměřice Nový Jičín Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřeň

Levná dlažba Dobřeň

Dlažba Dobřeň

Zámkové dlažby Dobřeň

Zámkové betonové dlažby Dobřeň

Zámková dlažba Dobřeň

Betonové dlažby Dobřeň

Betonová dlažba Dobřeň

Zdící prvky Dobřeň

Dlažby II jakosti Dobřeň

Dlažba II jakosti Dobřeň

Plošné dlažby Dobřeň