„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřeň

Nové produkty Dobřeň

Dlažby a obrubníky Dobřeň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřeň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřeň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřeň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřeň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřeň, Levná dlažba Dobřeň, Dlažba Dobřeň, Zámkové dlažby Dobřeň, Zámkové dlažba Dobřeň, Betonové dlažby Dobřeň, Betonová dlažba Dobřeň, Zdící prvky Dobřeň, Dlažby II jakosti Dobřeň, Dlažba II jakosti Dobřeň, Plošné dlažby Dobřeň, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Lipence Příbram Praha-Satalice Praha 18 Šumperk Praha-Šeberov Ostrava-město Vyškov Tachov Břeclav Praha-Benice Hradec Králové Praha-Královice Praha-východ Praha-Křeslice Brno-město Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Teplice Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Opava Most Praha 12 Děčín Frýdek-Místek Sokolov Praha 8 Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha 9 Praha 7 Pelhřimov Mělník Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Prachatice Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha-Troja Praha-Zbraslav Bruntál Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Chrudim Praha 16 Praha 6 Domažlice Svitavy Ústí nad Labem Praha 21 Ústí nad Orlicí Jihlava Třebíč Praha-Vinoř Náchod Liberec Praha-západ Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha 14 Rokycany Zlín Praha-Koloděje Trutnov České Budějovice Praha-Řeporyje Kladno Brno-venkov Praha 20 Benešov Praha-Nebušice Praha-Běchovice Klatovy Karviná Praha-Čakovice Nymburk Beroun Praha-Ďáblice Blansko Česká Lípa Praha-Slivenec Jičín Vsetín Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Semily Praha 10 Kolín Kutná Hora Tábor Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřeň

Levná dlažba Dobřeň

Dlažba Dobřeň

Zámkové dlažby Dobřeň

Zámkové betonové dlažby Dobřeň

Zámková dlažba Dobřeň

Betonové dlažby Dobřeň

Betonová dlažba Dobřeň

Zdící prvky Dobřeň

Dlažby II jakosti Dobřeň

Dlažba II jakosti Dobřeň

Plošné dlažby Dobřeň