„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobříš

Nové produkty Dobříš

Dlažby a obrubníky Dobříš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobříš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobříš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobříš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobříš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobříš, Levná dlažba Dobříš, Dlažba Dobříš, Zámkové dlažby Dobříš, Zámkové dlažba Dobříš, Betonové dlažby Dobříš, Betonová dlažba Dobříš, Zdící prvky Dobříš, Dlažby II jakosti Dobříš, Dlažba II jakosti Dobříš, Plošné dlažby Dobříš, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Suchdol Praha-Slivenec Mělník Praha-Satalice Opava Praha-Lipence Benešov Praha 17 Břeclav Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Hodonín Kutná Hora Beroun Nymburk Praha-Zbraslav Kladno Ústí nad Labem Praha 14 Třebíč Praha 1 Praha-západ Brno-venkov Praha 11 Praha 3 Praha 6 Svitavy Jindřichův Hradec České Budějovice Děčín Chrudim Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha 10 Hradec Králové Vsetín Pelhřimov Plzeň-sever Litoměřice Sokolov Náchod Praha-Libuš Plzeň-jih Praha 9 Praha 4 Strakonice Praha-východ Jeseník Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha 15 Jihlava Louny Praha 5 Praha-Újezd Rokycany Praha 22 Praha-Klánovice Rakovník Jičín Chomutov Olomouc Praha 7 Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Kolín Mladá Boleslav Praha-Nebušice Příbram Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Znojmo Praha-Ďáblice Písek Šumperk Trutnov Plzeň-město Teplice Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Pardubice Praha-Řeporyje Domažlice Nový Jičín Hlavní město Praha Prostějov Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha-Královice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Liberec Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobříš

Levná dlažba Dobříš

Dlažba Dobříš

Zámkové dlažby Dobříš

Zámkové betonové dlažby Dobříš

Zámková dlažba Dobříš

Betonové dlažby Dobříš

Betonová dlažba Dobříš

Zdící prvky Dobříš

Dlažby II jakosti Dobříš

Dlažba II jakosti Dobříš

Plošné dlažby Dobříš