„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolce

Nové produkty Dolce

Dlažby a obrubníky Dolce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolce, Levná dlažba Dolce, Dlažba Dolce, Zámkové dlažby Dolce, Zámkové dlažba Dolce, Betonové dlažby Dolce, Betonová dlažba Dolce, Zdící prvky Dolce, Dlažby II jakosti Dolce, Dlažba II jakosti Dolce, Plošné dlažby Dolce, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Karlovy Vary Beroun Praha-Troja Praha 1 Praha-Velká Chuchle Praha 17 Opava Praha-Královice Česká Lípa Teplice Klatovy Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Liberec Praha 2 Ústí nad Labem Praha-Nebušice Domažlice Frýdek-Místek Kladno Trutnov Vyškov Pardubice Chomutov Šumperk Svitavy Praha 5 Praha-Lipence Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha 8 Praha 19 Kolín Praha 10 Praha-západ Hradec Králové Praha-Nedvězí Tachov Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Kroměříž Český Krumlov Chrudim Praha-Dolní Chabry Třebíč Brno-venkov Strakonice Břeclav Praha-Zličín Prachatice Praha-Libuš Plzeň-jih Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Březiněves Jičín Havlíčkův Brod Cheb Jeseník Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha 11 Praha-Zbraslav Praha 9 Hlavní město Praha Praha 13 Praha 4 Hodonín Praha-Klánovice Most Prostějov Praha-Řeporyje Tábor Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Praha 16 Zlín Praha-Šeberov Plzeň-město Ostrava-město Sokolov Praha 12 Praha 20 Karviná Praha 15 Nymburk Rakovník Vsetín Praha 7 Děčín Nový Jičín Brno-město Mělník Praha 6 Písek Praha-Běchovice Praha-Slivenec Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolce

Levná dlažba Dolce

Dlažba Dolce

Zámkové dlažby Dolce

Zámkové betonové dlažby Dolce

Zámková dlažba Dolce

Betonové dlažby Dolce

Betonová dlažba Dolce

Zdící prvky Dolce

Dlažby II jakosti Dolce

Dlažba II jakosti Dolce

Plošné dlažby Dolce