„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolce

Nové produkty Dolce

Dlažby a obrubníky Dolce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolce, Levná dlažba Dolce, Dlažba Dolce, Zámkové dlažby Dolce, Zámkové dlažba Dolce, Betonové dlažby Dolce, Betonová dlažba Dolce, Zdící prvky Dolce, Dlažby II jakosti Dolce, Dlažba II jakosti Dolce, Plošné dlažby Dolce, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Jičín Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Liberec Vyškov Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Písek Praha-Benice Tábor Praha 3 Most Pardubice Praha-Březiněves Praha-Satalice Praha 8 Mělník Nový Jičín Brno-město Praha 1 Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha-Dubeč Louny Kolín Blansko Praha-Petrovice Prachatice Přerov Vsetín Praha 20 Česká Lípa Olomouc Domažlice Praha 21 Teplice Praha 15 Rakovník Karviná Praha 14 Hlavní město Praha Praha 17 Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Děčín Praha 18 Praha-Slivenec Praha 10 Praha 9 Praha-Kolovraty Praha-Libuš Praha 11 Praha-Kunratice Praha-Lochkov České Budějovice Prostějov Praha-Suchdol Praha 16 Praha-Řeporyje Jihlava Karlovy Vary Praha-Běchovice Ostrava-město Cheb Hradec Králové Sokolov Uherské Hradiště Šumperk Příbram Kroměříž Trutnov Hodonín Beroun Praha-Křeslice Chrudim Praha-východ Třebíč Praha 22 Praha-Vinoř Semily Pelhřimov Břeclav Brno-venkov Praha-Štěrboholy Svitavy Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Tachov Rokycany Náchod Praha-západ Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Královice Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolce

Levná dlažba Dolce

Dlažba Dolce

Zámkové dlažby Dolce

Zámkové betonové dlažby Dolce

Zámková dlažba Dolce

Betonové dlažby Dolce

Betonová dlažba Dolce

Zdící prvky Dolce

Dlažby II jakosti Dolce

Dlažba II jakosti Dolce

Plošné dlažby Dolce