„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolce

Nové produkty Dolce

Dlažby a obrubníky Dolce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolce, Levná dlažba Dolce, Dlažba Dolce, Zámkové dlažby Dolce, Zámkové dlažba Dolce, Betonové dlažby Dolce, Betonová dlažba Dolce, Zdící prvky Dolce, Dlažby II jakosti Dolce, Dlažba II jakosti Dolce, Plošné dlažby Dolce, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha 13 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Mělník Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha 1 Plzeň-jih Brno-venkov Praha-Běchovice Hodonín Chrudim Vyškov Praha-Benice Benešov Kroměříž Praha-Koloděje Litoměřice Praha 6 Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Tábor Praha-Libuš Trutnov Děčín Praha 19 Semily Prachatice Praha 16 Teplice Praha-Březiněves Praha 7 Český Krumlov Praha-Lipence Olomouc Česká Lípa Rokycany Jindřichův Hradec Šumperk Praha 18 Vsetín Kutná Hora Hlavní město Praha Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha 12 Louny Praha-Královice Plzeň-sever Pardubice Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Nový Jičín Kladno Tachov Zlín Praha-Troja Praha 5 Kolín Praha-Kunratice Hradec Králové Opava Jeseník Beroun Nymburk Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Liberec Třebíč Svitavy Náchod Rakovník České Budějovice Praha 10 Praha-Klánovice Pelhřimov Praha 11 Praha-Dubeč Bruntál Ostrava-město Strakonice Písek Přerov Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha 3 Mladá Boleslav Klatovy Praha 4 Karviná Domažlice Most Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolce

Levná dlažba Dolce

Dlažba Dolce

Zámkové dlažby Dolce

Zámkové betonové dlažby Dolce

Zámková dlažba Dolce

Betonové dlažby Dolce

Betonová dlažba Dolce

Zdící prvky Dolce

Dlažby II jakosti Dolce

Dlažba II jakosti Dolce

Plošné dlažby Dolce