„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolní Životice

Nové produkty Dolní Životice

Dlažby a obrubníky Dolní Životice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolní Životice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolní Životice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolní Životice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolní Životice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolní Životice, Levná dlažba Dolní Životice, Dlažba Dolní Životice, Zámkové dlažby Dolní Životice, Zámkové dlažba Dolní Životice, Betonové dlažby Dolní Životice, Betonová dlažba Dolní Životice, Zdící prvky Dolní Životice, Dlažby II jakosti Dolní Životice, Dlažba II jakosti Dolní Životice, Plošné dlažby Dolní Životice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Přerov Hradec Králové Praha-východ Louny Praha-Troja Opava Praha-Koloděje Jeseník Plzeň-město Děčín Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha 19 Praha 16 Praha-Březiněves Uherské Hradiště Sokolov Zlín Praha 6 Praha 10 Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Jičín Praha-Dubeč Hodonín Pardubice Pelhřimov Benešov Písek Břeclav Chrudim Praha 5 Praha-Satalice Praha 3 Domažlice Praha 12 Praha 2 Praha-Lipence Bruntál Praha-Zličín Znojmo Tábor Praha 18 Praha 11 Mělník Nový Jičín Karviná Svitavy Vsetín Praha-Velká Chuchle Semily Praha-Vinoř Praha 21 Praha 4 Kutná Hora Praha-Královice Plzeň-sever Liberec Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Rokycany Praha-Kolovraty Příbram Prostějov Praha 1 Chomutov Praha 15 Náchod Praha-Petrovice Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Teplice Havlíčkův Brod Praha-Benice Jihlava Praha 13 Cheb Frýdek-Místek Praha-Nebušice Kladno Klatovy Třebíč Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Trutnov Brno-venkov Kolín Kroměříž Praha 8 Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha-západ Brno-město Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolní Životice

Levná dlažba Dolní Životice

Dlažba Dolní Životice

Zámkové dlažby Dolní Životice

Zámkové betonové dlažby Dolní Životice

Zámková dlažba Dolní Životice

Betonové dlažby Dolní Životice

Betonová dlažba Dolní Životice

Zdící prvky Dolní Životice

Dlažby II jakosti Dolní Životice

Dlažba II jakosti Dolní Životice

Plošné dlažby Dolní Životice