„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branov

Nové produkty Branov

Dlažby a obrubníky Branov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branov, Levná dlažba Branov, Dlažba Branov, Zámkové dlažby Branov, Zámkové dlažba Branov, Betonové dlažby Branov, Betonová dlažba Branov, Zdící prvky Branov, Dlažby II jakosti Branov, Dlažba II jakosti Branov, Plošné dlažby Branov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-Královice Praha-Koloděje Praha-Petrovice Prachatice Praha-západ Rakovník Opava Praha-Zbraslav Strakonice Pardubice Benešov Praha 3 Vsetín Bruntál Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Prostějov Karlovy Vary Příbram Praha-Benice Praha 1 Praha-Křeslice Ústí nad Labem Plzeň-jih Břeclav Jihlava Rokycany Praha 12 Louny Praha-Štěrboholy Praha-Troja Liberec Náchod Havlíčkův Brod Praha-východ Blansko Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha 4 Praha 5 Praha 15 Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha 18 Domažlice Tachov Přerov Brno-město Praha 22 Litoměřice Třebíč Praha 20 Trutnov Sokolov Žďár nad Sázavou České Budějovice Vyškov Znojmo Praha 8 Praha-Dolní Počernice Chomutov Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha 17 Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha 7 Kolín Mělník Praha 11 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Olomouc Frýdek-Místek Nymburk Písek Praha 19 Praha-Lochkov Brno-venkov Cheb Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha 2 Tábor Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Jičín Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branov

Levná dlažba Branov

Dlažba Branov

Zámkové dlažby Branov

Zámkové betonové dlažby Branov

Zámková dlažba Branov

Betonové dlažby Branov

Betonová dlažba Branov

Zdící prvky Branov

Dlažby II jakosti Branov

Dlažba II jakosti Branov

Plošné dlažby Branov