„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branov

Nové produkty Branov

Dlažby a obrubníky Branov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branov, Levná dlažba Branov, Dlažba Branov, Zámkové dlažby Branov, Zámkové dlažba Branov, Betonové dlažby Branov, Betonová dlažba Branov, Zdící prvky Branov, Dlažby II jakosti Branov, Dlažba II jakosti Branov, Plošné dlažby Branov, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Křeslice Praha-Troja Písek Praha 1 Teplice Ústí nad Labem Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha 12 Znojmo Praha 14 Praha 22 Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Březiněves Praha 4 Praha-Lipence Šumperk Chrudim Praha-západ Praha-Suchdol Rokycany Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha 17 Rakovník Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Benice Praha 13 Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Domažlice Chomutov Cheb Tachov Plzeň-jih Praha-Nebušice Most Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Benešov Hlavní město Praha Vsetín Kutná Hora Praha 16 Praha 9 Pelhřimov Brno-město Prachatice Praha 10 Praha-Dolní Chabry Prostějov Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-Zličín Český Krumlov Klatovy Liberec Louny Praha 20 Hodonín Blansko Hradec Králové Náchod Strakonice Praha-Řeporyje Semily Jičín Plzeň-město Beroun Praha 5 Praha-východ Praha-Šeberov Praha 3 Praha-Újezd Praha 18 Vyškov Břeclav Česká Lípa Olomouc Praha-Královice Kroměříž Pardubice Praha 11 Praha 7 Příbram Kladno Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branov

Levná dlažba Branov

Dlažba Branov

Zámkové dlažby Branov

Zámkové betonové dlažby Branov

Zámková dlažba Branov

Betonové dlažby Branov

Betonová dlažba Branov

Zdící prvky Branov

Dlažby II jakosti Branov

Dlažba II jakosti Branov

Plošné dlažby Branov