„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branov

Nové produkty Branov

Dlažby a obrubníky Branov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branov, Levná dlažba Branov, Dlažba Branov, Zámkové dlažby Branov, Zámkové dlažba Branov, Betonové dlažby Branov, Betonová dlažba Branov, Zdící prvky Branov, Dlažby II jakosti Branov, Dlažba II jakosti Branov, Plošné dlažby Branov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-Královice Svitavy Praha-Křeslice Praha-východ Praha 13 Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha 10 Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha 19 Znojmo Ústí nad Labem Domažlice Praha 14 Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Nymburk Chomutov Praha-Slivenec Kladno Hradec Králové Třebíč Písek Hodonín Jihlava Liberec Kroměříž Rakovník Olomouc Praha-Troja Praha 9 Litoměřice Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Prachatice Děčín Praha-Velká Chuchle Přerov Benešov Tachov Bruntál Semily Praha-Vinoř Náchod Praha 12 Praha-Petrovice Vsetín Mladá Boleslav Praha 18 Opava Praha-Újezd Teplice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Uherské Hradiště Rokycany Praha 2 Nový Jičín Praha-Běchovice Praha 6 Strakonice Praha 1 Brno-město Praha 21 Praha-západ Louny Praha 4 Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Klatovy Praha-Čakovice Blansko Praha 7 Praha 5 Praha 8 Praha-Benice Jeseník Praha 15 Praha 22 Karviná Kutná Hora Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Český Krumlov Brno-venkov Plzeň-město Příbram Praha 3 Praha-Libuš Praha-Březiněves Sokolov Praha-Řeporyje Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branov

Levná dlažba Branov

Dlažba Branov

Zámkové dlažby Branov

Zámkové betonové dlažby Branov

Zámková dlažba Branov

Betonové dlažby Branov

Betonová dlažba Branov

Zdící prvky Branov

Dlažby II jakosti Branov

Dlažba II jakosti Branov

Plošné dlažby Branov