„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branov

Nové produkty Branov

Dlažby a obrubníky Branov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branov, Levná dlažba Branov, Dlažba Branov, Zámkové dlažby Branov, Zámkové dlažba Branov, Betonové dlažby Branov, Betonová dlažba Branov, Zdící prvky Branov, Dlažby II jakosti Branov, Dlažba II jakosti Branov, Plošné dlažby Branov, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Olomouc Praha-Nedvězí Praha 8 Pelhřimov Chomutov Jindřichův Hradec Praha 1 Praha 21 Praha-západ Vsetín Karviná Plzeň-město Plzeň-jih Kolín Znojmo Vyškov Česká Lípa Beroun Jablonec nad Nisou Rokycany Domažlice Kladno Praha-Dubeč Nymburk Blansko Praha 15 Chrudim Praha 3 Cheb Mladá Boleslav Pardubice Praha 7 Praha 11 Praha-Klánovice Liberec Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Klatovy Semily Rakovník Trutnov Praha-Řeporyje Praha-Újezd Litoměřice Mělník Svitavy Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha 6 Praha-Lochkov Tábor Praha-Satalice Havlíčkův Brod České Budějovice Praha 12 Praha-Troja Tachov Písek Nový Jičín Bruntál Přerov Jeseník Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Opava Brno-město Příbram Strakonice Praha-Královice Most Zlín Praha-Březiněves Teplice Praha 9 Prostějov Louny Uherské Hradiště Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Jihlava Praha-Nebušice Praha-Kunratice Náchod Praha-Koloděje Praha 22 Třebíč Kroměříž Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha 18 Praha-východ Břeclav Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branov

Levná dlažba Branov

Dlažba Branov

Zámkové dlažby Branov

Zámkové betonové dlažby Branov

Zámková dlažba Branov

Betonové dlažby Branov

Betonová dlažba Branov

Zdící prvky Branov

Dlažby II jakosti Branov

Dlažba II jakosti Branov

Plošné dlažby Branov