„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branov

Nové produkty Branov

Dlažby a obrubníky Branov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branov, Levná dlažba Branov, Dlažba Branov, Zámkové dlažby Branov, Zámkové dlažba Branov, Betonové dlažby Branov, Betonová dlažba Branov, Zdící prvky Branov, Dlažby II jakosti Branov, Dlažba II jakosti Branov, Plošné dlažby Branov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 5 Kolín Kroměříž Praha-Libuš Tábor Jindřichův Hradec Strakonice Rokycany Přerov Praha 1 Pardubice Domažlice Sokolov Trutnov Praha 8 Praha-Újezd Hradec Králové Kutná Hora Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Jičín Pelhřimov Nový Jičín Česká Lípa Náchod Praha-Dolní Chabry Praha 9 Bruntál Litoměřice Karviná Brno-město Praha-Březiněves Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha 16 Praha 17 Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Brno-venkov Český Krumlov Praha 13 Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha 22 Klatovy Jihlava Vyškov Praha-Slivenec Praha 21 Kladno Beroun Praha 12 Šumperk Chomutov Ostrava-město Praha-Petrovice Plzeň-jih Havlíčkův Brod Opava Praha-Štěrboholy Svitavy Písek Ústí nad Labem Prostějov Chrudim Praha-Nedvězí Praha 2 Děčín Praha-Suchdol Praha 14 Olomouc Liberec Karlovy Vary Semily Praha 20 Louny Plzeň-sever Praha-západ Praha-Šeberov Praha 4 Praha 11 Prachatice Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Cheb Jeseník Benešov Teplice Mělník Praha-Troja Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Lochkov Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branov

Levná dlažba Branov

Dlažba Branov

Zámkové dlažby Branov

Zámkové betonové dlažby Branov

Zámková dlažba Branov

Betonové dlažby Branov

Betonová dlažba Branov

Zdící prvky Branov

Dlažby II jakosti Branov

Dlažba II jakosti Branov

Plošné dlažby Branov