„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branov

Nové produkty Branov

Dlažby a obrubníky Branov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branov, Levná dlažba Branov, Dlažba Branov, Zámkové dlažby Branov, Zámkové dlažba Branov, Betonové dlažby Branov, Betonová dlažba Branov, Zdící prvky Branov, Dlažby II jakosti Branov, Dlažba II jakosti Branov, Plošné dlažby Branov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Prachatice Sokolov Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Trutnov Praha 14 Pelhřimov Praha-Suchdol Praha 2 Praha-Petrovice Bruntál Ostrava-město Praha-západ Tachov Jeseník Tábor Praha 16 Kolín Karlovy Vary Děčín Plzeň-město Nymburk Hlavní město Praha Praha-Slivenec Strakonice Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Opava Praha 4 Šumperk Praha-Satalice Český Krumlov Brno-město Praha 15 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Blansko Cheb Praha 5 Praha 3 Hradec Králové Semily Praha 19 Kroměříž Svitavy Praha-východ Praha-Řeporyje Liberec Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Vsetín Praha-Libuš Frýdek-Místek Mělník Znojmo Plzeň-jih Přerov Praha 22 Praha-Benice Praha 20 Havlíčkův Brod Jihlava Zlín Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha 9 Náchod Třebíč Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha 18 Prostějov Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Kladno Jičín Chrudim Praha-Kunratice Pardubice Uherské Hradiště Brno-venkov Nový Jičín Domažlice Břeclav Ústí nad Orlicí Praha 10 Ústí nad Labem Olomouc Praha 13 Příbram Praha 8 Praha-Troja Písek Louny Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branov

Levná dlažba Branov

Dlažba Branov

Zámkové dlažby Branov

Zámkové betonové dlažby Branov

Zámková dlažba Branov

Betonové dlažby Branov

Betonová dlažba Branov

Zdící prvky Branov

Dlažby II jakosti Branov

Dlažba II jakosti Branov

Plošné dlažby Branov