„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branov

Nové produkty Branov

Dlažby a obrubníky Branov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branov, Levná dlažba Branov, Dlažba Branov, Zámkové dlažby Branov, Zámkové dlažba Branov, Betonové dlažby Branov, Betonová dlažba Branov, Zdící prvky Branov, Dlažby II jakosti Branov, Dlažba II jakosti Branov, Plošné dlažby Branov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Karviná Praha 14 Praha 21 Mladá Boleslav Jičín Beroun Sokolov Prachatice Praha-Ďáblice Liberec Praha 17 Prostějov Praha 6 Vyškov Domažlice Louny Hodonín Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha-Petrovice Nymburk Praha-Benice Opava Děčín Praha 8 Brno-město Rakovník Tachov Karlovy Vary Benešov Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Zličín Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha-Suchdol Bruntál Jeseník Plzeň-sever Praha 22 Pardubice Praha-Koloděje Praha 3 Ústí nad Labem Praha 9 Praha-Nedvězí Klatovy Kladno Písek Trutnov Praha 10 Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha-západ Tábor Semily Praha 12 Litoměřice Praha-Kunratice Svitavy Praha 13 Praha-Královice Chrudim Praha 7 Praha-Újezd Uherské Hradiště České Budějovice Hlavní město Praha Praha-východ Brno-venkov Praha-Lysolaje Znojmo Havlíčkův Brod Praha-Lipence Vsetín Přerov Hradec Králové Praha 19 Praha 20 Kutná Hora Příbram Praha-Čakovice Strakonice Jihlava Kolín Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha 15 Třebíč Praha-Dubeč Kroměříž Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Blansko Ostrava-město Praha 4 Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branov

Levná dlažba Branov

Dlažba Branov

Zámkové dlažby Branov

Zámkové betonové dlažby Branov

Zámková dlažba Branov

Betonové dlažby Branov

Betonová dlažba Branov

Zdící prvky Branov

Dlažby II jakosti Branov

Dlažba II jakosti Branov

Plošné dlažby Branov