„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branov

Nové produkty Branov

Dlažby a obrubníky Branov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branov, Levná dlažba Branov, Dlažba Branov, Zámkové dlažby Branov, Zámkové dlažba Branov, Betonové dlažby Branov, Betonová dlažba Branov, Zdící prvky Branov, Dlažby II jakosti Branov, Dlažba II jakosti Branov, Plošné dlažby Branov, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha 5 Ostrava-město Praha-Čakovice Jeseník Karlovy Vary Česká Lípa Praha-Nebušice Příbram Praha 6 Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Louny Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Šumperk České Budějovice Opava Praha 19 Zlín Brno-venkov Liberec Prostějov Praha 15 Klatovy Cheb Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha 20 Jindřichův Hradec Praha 9 Písek Beroun Plzeň-město Praha 4 Praha 12 Kladno Praha-Troja Tábor Strakonice Brno-město Praha-Satalice Vsetín Tachov Praha-Zbraslav Praha 16 Praha 7 Karviná Vyškov Praha-Lipence Praha 17 Hodonín Teplice Mladá Boleslav Přerov Praha-Velká Chuchle Praha 22 Benešov Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Praha-Benice Plzeň-sever Praha 2 Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha-Slivenec Mělník Ústí nad Orlicí Nymburk Praha-Královice Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha 11 Praha 21 Jihlava Semily Kutná Hora Praha-Běchovice Břeclav Rokycany Prachatice Praha-Suchdol Praha-Březiněves Sokolov Trutnov Praha 1 Jičín Praha-Vinoř Praha-východ Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branov

Levná dlažba Branov

Dlažba Branov

Zámkové dlažby Branov

Zámkové betonové dlažby Branov

Zámková dlažba Branov

Betonové dlažby Branov

Betonová dlažba Branov

Zdící prvky Branov

Dlažby II jakosti Branov

Dlažba II jakosti Branov

Plošné dlažby Branov