„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-Satalice Mladá Boleslav Brno-město Břeclav Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha 13 Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha-Suchdol Plzeň-město Praha-Královice Jihlava Praha-Klánovice Rokycany Litoměřice Písek Praha-Lysolaje Bruntál Karlovy Vary Praha-Ďáblice Brno-venkov Mělník Hradec Králové Kutná Hora Praha 6 Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Příbram Přerov Praha-Velká Chuchle Praha 15 Hodonín Ústí nad Labem Praha 1 Klatovy Praha-Nebušice Strakonice Opava Praha-Březiněves Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha-Řeporyje Znojmo Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha 21 Praha-Zličín Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Benice Praha-západ Pardubice Česká Lípa Nymburk Praha-Petrovice Tábor Semily Náchod Praha 8 Praha-Slivenec Český Krumlov Praha-Štěrboholy Olomouc Most Sokolov Praha-východ Praha-Lochkov Karviná Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-Lipence České Budějovice Praha 19 Praha 12 Praha 7 Liberec Teplice Vyškov Plzeň-jih Plzeň-sever Šumperk Praha-Újezd Praha 16 Chomutov Jindřichův Hradec Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice