„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Svitavy Teplice Praha-Dubeč Praha 2 Klatovy Praha 8 Praha 19 Praha-Šeberov Praha 20 Praha 5 Opava Praha 18 Kolín Praha-Zbraslav Jeseník Praha-západ Cheb Pelhřimov Praha-Benice Praha 21 Jindřichův Hradec Šumperk Praha-Kolovraty Nymburk Trutnov Znojmo Blansko Praha-Křeslice Uherské Hradiště Náchod Písek Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Klánovice Liberec Mělník Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Troja Plzeň-sever Jičín Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Tábor Praha-Kunratice Sokolov Prachatice Most Frýdek-Místek Benešov Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha-Nebušice Příbram Ústí nad Labem Kutná Hora Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha 11 Praha-Královice Praha 22 České Budějovice Praha 10 Praha 16 Praha 7 Hodonín Praha-Dolní Počernice Kroměříž Litoměřice Prostějov Beroun Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha 14 Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Březiněves Pardubice Ústí nad Orlicí Strakonice Žďár nad Sázavou Karviná Praha 15 Děčín Česká Lípa Vsetín Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha 17 Praha-Újezd Tachov Praha 1 Třebíč Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice