„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Žďár nad Sázavou Šumperk Olomouc Frýdek-Místek Klatovy Praha 5 Náchod Praha 21 Zlín Praha-Kolovraty Tábor Praha-Nebušice Liberec Praha 20 Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha 22 Praha 6 Praha-Běchovice Praha-Satalice Praha 2 Hlavní město Praha Beroun Hradec Králové Benešov Brno-venkov Praha 16 Nový Jičín Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Zličín Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Kolín Praha-Lysolaje České Budějovice Teplice Strakonice Praha-Újezd Příbram Praha 17 Mladá Boleslav Kroměříž Jihlava Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha-Dubeč Hodonín Praha-Klánovice Domažlice Praha-Křeslice Karlovy Vary Sokolov Praha 4 Praha 7 Prostějov Praha-Březiněves Louny Přerov Plzeň-sever Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Praha-Ďáblice Karviná Nymburk Havlíčkův Brod Svitavy Uherské Hradiště Litoměřice Mělník Tachov Praha-Petrovice Praha 19 Blansko Ostrava-město Praha-Čakovice Praha-Benice Opava Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Plzeň-město Praha-východ Vyškov Česká Lípa Praha 14 Brno-město Semily Děčín Praha 10 Praha 13 Pelhřimov Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice