„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Mělník Hlavní město Praha Praha 9 Praha 2 Litoměřice Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha 17 Havlíčkův Brod Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Sokolov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Domažlice Praha-Újezd Praha-Šeberov Benešov Plzeň-sever Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Lipence Praha-Klánovice Jeseník Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha-Královice Blansko Praha 10 Kladno Tachov Praha 15 Pelhřimov Kutná Hora Praha 20 Třebíč Praha-Zbraslav Semily Praha 4 Břeclav Brno-město Praha 21 Praha-Troja Pardubice Český Krumlov Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Písek Ústí nad Orlicí Praha 3 Ústí nad Labem Beroun Mladá Boleslav Praha 1 Praha-západ Louny Praha 6 Rakovník Praha-Březiněves Praha-Křeslice Liberec Trutnov Praha 5 Praha-Dolní Chabry Klatovy Karviná Praha-Benice Teplice Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Nebušice Opava Šumperk Chomutov Prachatice Plzeň-jih Česká Lípa Praha 18 Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Praha-Lochkov Rokycany Praha 12 Tábor Jihlava Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Libuš Praha-východ Uherské Hradiště Strakonice Kroměříž Děčín Cheb Bruntál Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice