„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha-Čakovice Praha 18 Vyškov Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Suchdol Písek Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Brno-venkov Benešov Kutná Hora Jičín Trutnov Mladá Boleslav Hlavní město Praha Strakonice Beroun Rychnov nad Kněžnou Klatovy Žďár nad Sázavou Praha 12 Pardubice Praha-Vinoř České Budějovice Náchod Praha-Březiněves Praha 10 Jihlava Uherské Hradiště Litoměřice Domažlice Ústí nad Labem Opava Liberec Praha-Královice Vsetín Praha 5 Tachov Břeclav Prostějov Rakovník Plzeň-město Mělník Přerov Hodonín Cheb Sokolov Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha 1 Praha-Nedvězí Praha 9 Nový Jičín Most Bruntál Kladno Český Krumlov Praha-Satalice Praha 2 Praha 16 Tábor Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Nymburk Praha 19 Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Karviná Ostrava-město Praha 4 Praha-Petrovice Kroměříž Jeseník Praha 21 Děčín Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha-Lysolaje Kolín Praha 22 Znojmo Teplice Třebíč Praha-Benice Praha 6 Olomouc Praha-Kunratice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-západ Česká Lípa Praha 8 Plzeň-jih Blansko Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice