„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Trutnov Praha-Šeberov Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha 16 Mladá Boleslav Nymburk Praha-Suchdol Praha-Troja Tachov Most Chrudim Praha 6 Praha-Zbraslav Chomutov Mělník Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Pardubice Žďár nad Sázavou Písek Karviná Praha-Kunratice Praha 21 Jeseník Praha-Kolovraty Kutná Hora České Budějovice Praha 9 Praha-Vinoř Vyškov Praha-Ďáblice Praha 20 Praha 22 Praha 19 Česká Lípa Praha-východ Klatovy Praha 4 Praha 14 Hradec Králové Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Královice Opava Hlavní město Praha Bruntál Znojmo Benešov Praha 18 Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Český Krumlov Blansko Svitavy Sokolov Praha-Benice Příbram Prostějov Domažlice Ústí nad Labem Frýdek-Místek Louny Kolín Nový Jičín Kroměříž Praha-západ Praha-Nedvězí Liberec Brno-město Praha-Lipence Náchod Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Tábor Praha-Dubeč Praha 5 Praha 3 Plzeň-sever Rakovník Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Děčín Přerov Zlín Plzeň-město Šumperk Teplice Pelhřimov Praha-Řeporyje Jičín Praha-Klánovice Praha 8 Praha-Dolní Počernice Praha 11 Jihlava Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice