„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha-Šeberov Prostějov Česká Lípa Děčín Kolín Brno-venkov Praha 5 Vsetín Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha-Řeporyje Strakonice Jablonec nad Nisou Most Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Teplice Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha 6 Třebíč Louny Šumperk Klatovy Plzeň-sever Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Blansko Chomutov Praha-Troja Tábor Beroun Domažlice Praha 22 Praha-Lipence Praha 14 Praha-západ Zlín Praha 18 Uherské Hradiště Pardubice Havlíčkův Brod Opava Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha 12 Praha-Nebušice Praha 20 Olomouc Náchod Sokolov Znojmo Praha-Čakovice Praha 2 Rakovník Kroměříž Karviná Vyškov Praha 9 Jičín Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Ostrava-město Frýdek-Místek Praha-Benice Praha-Ďáblice Jihlava Praha-Satalice Příbram Praha 3 Praha-Suchdol Nymburk Praha-východ Praha-Klánovice Mělník Benešov Litoměřice Český Krumlov Hodonín Kutná Hora Hlavní město Praha Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha 10 Plzeň-jih Praha 11 Svitavy Praha-Královice Semily Trutnov Praha 21 Nový Jičín Písek Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha 4 Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice