„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha 18 Praha-Běchovice Praha 6 Plzeň-město Zlín Vsetín Brno-město Klatovy Praha-Lysolaje Prachatice Chomutov Praha-Nebušice Praha-Lochkov Jičín Praha 17 Rokycany Most Liberec Mladá Boleslav Praha 8 Praha-Dolní Chabry Trutnov Brno-venkov Nový Jičín Praha 16 Mělník Praha-Dubeč Karlovy Vary Praha 13 Benešov Vyškov Praha-Vinoř Svitavy Praha-Nedvězí Praha 14 Plzeň-sever Praha 4 Uherské Hradiště Praha-Benice Praha-Březiněves Praha 9 Plzeň-jih Břeclav Litoměřice Český Krumlov Praha-Zličín Praha-Šeberov Jihlava Nymburk Rakovník Pardubice Praha 1 Praha-Křeslice Olomouc Domažlice Praha-Klánovice Praha 21 Praha 22 Kolín Praha 7 Praha-Koloděje Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha 20 Praha-Čakovice Teplice Praha 5 Cheb Ústí nad Orlicí Pelhřimov Praha 15 Praha 12 Beroun Příbram Jablonec nad Nisou Náchod Písek Česká Lípa Opava Praha-Slivenec Praha-Královice Sokolov Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Troja Praha-západ Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Libuš Praha 19 Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice