„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha 9 Kolín Litoměřice Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha 4 Žďár nad Sázavou Bruntál Strakonice Teplice Beroun Praha 22 Karlovy Vary Mělník Praha 1 Klatovy Praha-Zličín Praha-Dubeč Zlín Chrudim Most Praha-Koloděje Louny Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha 19 Hradec Králové Praha-východ Vyškov Svitavy Praha 2 Praha-Kunratice Trutnov Domažlice Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Český Krumlov Praha-Lochkov Praha 6 Praha 15 Praha 5 Jičín Praha-Kolovraty Rokycany Praha-Ďáblice Praha 14 Písek Praha-Zbraslav Olomouc Hlavní město Praha Benešov Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Liberec Plzeň-sever Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha 17 Kladno Praha 16 Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Troja Mladá Boleslav Sokolov Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Klánovice Praha 20 Plzeň-jih Šumperk Praha-Benice Opava Plzeň-město Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Jeseník Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha 12 Ostrava-město Semily Náchod Kroměříž Jihlava Břeclav Praha 3 Kutná Hora Příbram Nymburk Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice