„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Lochkov Jihlava Kladno Karlovy Vary Bruntál České Budějovice Prostějov Praha-Vinoř Praha 16 Praha-Lipence Praha 22 Praha 6 Písek Klatovy Litoměřice Brno-město Praha-Benice Prachatice Brno-venkov Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-východ Praha 19 Praha 9 Rakovník Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 18 Praha-Satalice Hodonín Praha 14 Vyškov Třebíč Praha 2 Břeclav Jičín Praha 21 Trutnov Praha-Zbraslav Chomutov Praha 4 Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha 10 Praha-Klánovice Praha 11 Teplice Český Krumlov Semily Hradec Králové Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Mělník Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Praha 1 Praha-Zličín Pardubice Znojmo Praha 3 Plzeň-město Přerov Rokycany Svitavy Pelhřimov Sokolov Praha 15 Náchod Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Olomouc Most Liberec Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Domažlice Praha-Kunratice Praha-Slivenec Benešov Praha 17 Praha 8 Ústí nad Orlicí Blansko Praha-západ Praha-Přední Kopanina Opava Praha-Lysolaje Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice