„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brankovice

Nové produkty Brankovice

Dlažby a obrubníky Brankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brankovice, Levná dlažba Brankovice, Dlažba Brankovice, Zámkové dlažby Brankovice, Zámkové dlažba Brankovice, Betonové dlažby Brankovice, Betonová dlažba Brankovice, Zdící prvky Brankovice, Dlažby II jakosti Brankovice, Dlažba II jakosti Brankovice, Plošné dlažby Brankovice, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Nový Jičín Praha 11 Zlín Louny Prachatice Česká Lípa Praha 3 Olomouc Benešov Přerov České Budějovice Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha-Kunratice Kladno Beroun Hlavní město Praha Praha 22 Pardubice Praha 14 Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Náchod Praha 15 Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Znojmo Praha-Zbraslav Praha 5 Brno-město Praha 21 Praha-Satalice Teplice Praha-Troja Sokolov Strakonice Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha-Slivenec Praha-Petrovice Rakovník Praha 7 Kolín Děčín Karviná Plzeň-sever Praha 2 Jičín Litoměřice Hodonín Praha-Libuš Praha 19 Praha 6 Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Prostějov Mladá Boleslav Nymburk Praha-Zličín Tachov Ostrava-město Vyškov Praha 16 Mělník Praha 8 Chomutov Domažlice Tábor Trutnov Semily Praha-Dubeč Opava Praha-Kolovraty Příbram Chrudim Praha-Lipence Svitavy Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Bruntál Praha 10 Kutná Hora Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Karlovy Vary Praha 1 Praha-Lochkov Praha 20 Šumperk Uherské Hradiště Praha-Klánovice Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brankovice

Levná dlažba Brankovice

Dlažba Brankovice

Zámkové dlažby Brankovice

Zámkové betonové dlažby Brankovice

Zámková dlažba Brankovice

Betonové dlažby Brankovice

Betonová dlažba Brankovice

Zdící prvky Brankovice

Dlažby II jakosti Brankovice

Dlažba II jakosti Brankovice

Plošné dlažby Brankovice