„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braníškov

Nové produkty Braníškov

Dlažby a obrubníky Braníškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braníškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braníškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braníškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braníškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braníškov, Levná dlažba Braníškov, Dlažba Braníškov, Zámkové dlažby Braníškov, Zámkové dlažba Braníškov, Betonové dlažby Braníškov, Betonová dlažba Braníškov, Zdící prvky Braníškov, Dlažby II jakosti Braníškov, Dlažba II jakosti Braníškov, Plošné dlažby Braníškov, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Klánovice Kladno Karviná Praha-Křeslice Praha 9 Praha 19 Praha 5 Náchod Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha-východ Praha-Dubeč Praha 21 Zlín Přerov Plzeň-město Tábor Opava Louny Břeclav Praha-Satalice Praha-Lysolaje Česká Lípa Liberec Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha 17 Frýdek-Místek Klatovy Rokycany Teplice Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha 13 Třebíč Domažlice Žďár nad Sázavou Praha 20 Praha 1 Praha 6 Praha-Kunratice Brno-venkov Benešov Tachov Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha-Benice Rakovník Praha-Řeporyje Nový Jičín Olomouc Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha 8 Praha-Šeberov Vyškov Ústí nad Orlicí Bruntál Sokolov Praha-Velká Chuchle Šumperk Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Chomutov Plzeň-jih Praha-Lochkov Litoměřice Chrudim Cheb Praha 14 Vsetín Hodonín České Budějovice Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha-Královice Znojmo Praha 22 Kroměříž Děčín Praha 4 Beroun Praha-Troja Trutnov Kutná Hora Praha-Ďáblice Prostějov Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha 15 Praha 12 Praha 3 Praha 7 Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braníškov

Levná dlažba Braníškov

Dlažba Braníškov

Zámkové dlažby Braníškov

Zámkové betonové dlažby Braníškov

Zámková dlažba Braníškov

Betonové dlažby Braníškov

Betonová dlažba Braníškov

Zdící prvky Braníškov

Dlažby II jakosti Braníškov

Dlažba II jakosti Braníškov

Plošné dlažby Braníškov