„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Nový Jičín Opava Praha-Újezd Trutnov Karviná Praha 14 Znojmo České Budějovice Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Prostějov Frýdek-Místek Praha-Dubeč Praha 6 Mělník Praha 1 Praha-Nedvězí Strakonice Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha 9 Praha 8 Zlín Praha 16 Benešov Jihlava Plzeň-město Plzeň-sever Praha 2 Brno-venkov Kladno Přerov Teplice Kutná Hora Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Benice Brno-město Ústí nad Orlicí Praha-Královice Cheb Prachatice Písek Praha-Běchovice Praha 3 Jeseník Louny Hodonín Blansko Mladá Boleslav Hradec Králové Praha 17 Praha-Kunratice Praha 11 Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Pelhřimov Karlovy Vary Kolín Havlíčkův Brod Semily Beroun Tachov Tábor Domažlice Nymburk Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha 10 Český Krumlov Praha 5 Praha-Libuš Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha 12 Ústí nad Labem Ostrava-město Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha-Lipence Vsetín Praha 21 Praha 22 Pardubice Hlavní město Praha Praha-Šeberov Klatovy Olomouc Praha-Zličín Praha-východ Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice