„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Opava Jindřichův Hradec Bruntál Praha-Štěrboholy Strakonice Brno-venkov Uherské Hradiště Praha 17 Praha 21 Česká Lípa Chrudim Praha-Velká Chuchle Nymburk Rychnov nad Kněžnou Chomutov Pardubice Svitavy Prostějov Praha 10 Praha-Kunratice Přerov Brno-město Olomouc Kladno Praha-Libuš Vyškov Plzeň-sever Praha-Koloděje Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-Zličín Semily Domažlice Trutnov Břeclav Zlín Benešov Praha 18 Jičín Kutná Hora Praha-Lochkov Praha-východ Louny Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha-Satalice Ústí nad Labem Hodonín Blansko Beroun Most Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Liberec Kolín Praha-Šeberov Praha 3 České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Tachov Tábor Děčín Praha 19 Praha 22 Klatovy Karviná Praha-západ Teplice Praha-Klánovice Pelhřimov Praha 20 Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 14 Český Krumlov Vsetín Praha 12 Náchod Praha-Běchovice Praha 2 Praha 5 Praha 1 Šumperk Jihlava Mladá Boleslav Praha-Benice Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Cheb Praha 13 Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice