„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha-východ Blansko Praha 16 Třebíč Nový Jičín Praha 21 Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha-Troja Praha 2 Praha 8 Kladno Kolín Uherské Hradiště Praha-Lipence Domažlice Praha-Nedvězí Břeclav Praha 17 Semily Karviná Olomouc Chrudim Litoměřice Brno-město Praha-Zbraslav Praha 7 Karlovy Vary Praha 14 Praha-Libuš Písek Znojmo Praha 13 Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Královice Plzeň-město Plzeň-sever Rokycany Prachatice Hodonín Praha 22 Praha 15 Příbram Tábor Sokolov Praha 3 Prostějov Brno-venkov Hlavní město Praha Praha-Zličín Plzeň-jih Ústí nad Labem Louny Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Praha-Štěrboholy Trutnov Jindřichův Hradec Svitavy Cheb Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha-Vinoř Zlín Mělník Beroun Praha 5 Praha 11 Praha-Křeslice Praha-Dubeč Praha 19 Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha 18 Šumperk Náchod Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha 20 Opava Teplice Liberec Přerov Kutná Hora Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Slivenec Strakonice Děčín Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Most Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice