„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Břeclav Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Petrovice Písek Vsetín Plzeň-jih Semily Bruntál Nový Jičín Praha 5 Beroun Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha 22 Praha 7 Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha 21 Praha-západ Trutnov Praha-Koloděje Praha-Královice Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Brno-město Klatovy Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Kolín Praha-Březiněves Praha 14 Praha 3 Hradec Králové Kutná Hora Praha-Libuš Praha-východ Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Karviná Praha 6 Strakonice Praha 19 Praha 10 Tábor Chomutov Rokycany Zlín Příbram Praha-Satalice Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha 13 Praha 1 Kroměříž Praha-Benice Praha-Lipence Český Krumlov Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha-Újezd Blansko Uherské Hradiště Praha-Troja Praha-Křeslice Prachatice Praha-Ďáblice Svitavy Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Slivenec Domažlice Liberec Znojmo Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Hodonín Plzeň-sever Vyškov Praha-Suchdol Most Praha 12 Praha 9 Praha 2 Opava Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Jeseník Praha-Dolní Počernice Chrudim Sokolov Přerov Louny Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice