„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Praha-Dolní Měcholupy Kladno Svitavy Praha 4 Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha 15 Praha-Šeberov Praha 20 Praha 3 Přerov Hradec Králové Písek Jindřichův Hradec Bruntál Praha 14 Praha-Libuš Hodonín Jeseník Plzeň-město Pardubice Praha 8 Prachatice Pelhřimov Praha-Benice Praha 11 Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Vyškov Jablonec nad Nisou Teplice Trutnov Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Tábor Praha 12 Praha 7 Cheb Litoměřice Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha 13 Praha 19 Praha-Lysolaje Louny Praha-Dubeč Praha-Březiněves Náchod Kroměříž Praha 18 Prostějov Domažlice Chomutov České Budějovice Praha-Vinoř Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Praha 10 Třebíč Příbram Praha 21 Strakonice Praha-Lipence Olomouc Most Šumperk Blansko Rokycany Praha-Troja Praha-východ Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha 6 Jihlava Klatovy Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha 17 Děčín Praha 9 Břeclav Plzeň-jih Beroun Liberec Jičín Uherské Hradiště Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice