„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Nymburk Šumperk Benešov Praha 13 Frýdek-Místek Praha 19 Praha-Nedvězí Most Praha 8 Praha-Zličín Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha-Lipence Olomouc Hradec Králové Chomutov Mělník Hodonín Tábor Praha-Koloděje Děčín Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Žďár nad Sázavou Bruntál Jindřichův Hradec Kladno Trutnov Praha 17 Nový Jičín Chrudim Písek Třebíč Praha 1 Praha 4 Praha-Běchovice Praha 10 Praha 9 Domažlice Rokycany Jeseník Praha-Suchdol Praha 14 Litoměřice Praha-Libuš Jihlava Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Lysolaje Náchod Praha-Vinoř Příbram Beroun Plzeň-sever Znojmo Praha-Nebušice Louny Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha-západ Praha-Královice Praha 16 Praha 21 Praha-Satalice Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Blansko Praha-východ Zlín Liberec Praha-Lochkov Praha 6 Pelhřimov Tachov Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha 22 Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha 3 Praha-Ďáblice Praha 12 Mladá Boleslav Ostrava-město Sokolov Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha-Újezd Praha 15 Praha 11 Pardubice Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice