„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha-Satalice Náchod Rakovník Praha-Koloděje Praha-Křeslice Prostějov Praha 22 Přerov Karviná Praha-Slivenec Frýdek-Místek Plzeň-město Praha 8 Hlavní město Praha Brno-venkov Mělník Semily Nymburk Praha-Přední Kopanina Pardubice Ústí nad Orlicí Cheb Liberec Praha-Petrovice Prachatice Hradec Králové Jeseník Kutná Hora Uherské Hradiště Praha 16 Blansko Praha-Štěrboholy Beroun Kolín Praha 20 Sokolov Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Lipence Hodonín Opava Praha-Kunratice Kladno Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Březiněves Praha-Šeberov Šumperk Zlín Svitavy Praha 14 Praha-Benice Nový Jičín Praha-západ Třebíč Bruntál Chrudim Strakonice Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Brno-město Praha 15 Český Krumlov Karlovy Vary Břeclav Česká Lípa Žďár nad Sázavou Klatovy Příbram Jičín Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha-východ Praha-Suchdol Praha 3 Kroměříž Most Teplice Praha 21 Praha-Lysolaje Praha 11 Praha-Kolovraty Domažlice Děčín Praha 2 Praha 1 Praha 9 Praha 19 Ústí nad Labem Chomutov Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha 4 Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice