„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Praha-Benice Praha-Újezd Teplice Karviná Praha-Lysolaje Nymburk Vyškov Mladá Boleslav Praha 7 Praha 21 Ostrava-město Praha 2 Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Troja Beroun Chomutov Praha-Zbraslav Znojmo Pelhřimov Litoměřice Hodonín Praha 8 Svitavy Rokycany Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha 17 Most Praha-Běchovice Příbram Kolín Jihlava Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Benešov Brno-město Opava Praha-Slivenec Praha 12 Praha 11 Praha 6 Přerov Praha-Lipence Rakovník Vsetín Praha-Petrovice Hradec Králové Praha-Lochkov Praha 4 Louny Praha-východ Klatovy Frýdek-Místek Strakonice Havlíčkův Brod Plzeň-město Semily Třebíč Plzeň-jih Praha-Libuš Praha 19 Jičín Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Písek Tábor Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Olomouc Karlovy Vary Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha 14 Český Krumlov Praha-Královice Tachov Zlín Kladno Liberec Ústí nad Labem Domažlice Sokolov Praha-západ Praha-Křeslice Pardubice Česká Lípa Prostějov Praha-Kunratice Cheb České Budějovice Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice