„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Jeseník Praha 12 Praha 15 Prachatice Praha 19 Kolín Litoměřice Jablonec nad Nisou Trutnov Praha 1 Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha-Dubeč Praha 16 Nový Jičín Příbram Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha-Libuš Praha-Benice Česká Lípa Chrudim Beroun Ústí nad Labem Olomouc Praha-Čakovice Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Praha 9 Brno-město Vsetín Nymburk Praha 8 Mělník Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha 13 Hlavní město Praha Frýdek-Místek Strakonice Prostějov Praha 22 Praha-Běchovice Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Rakovník Praha 10 Šumperk Sokolov Praha 14 Praha 17 Praha-Řeporyje Znojmo Brno-venkov Praha-Zličín Teplice Písek Praha 2 Břeclav Praha 21 Opava Praha 3 Kladno Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Děčín Ostrava-město Tachov Cheb Benešov Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha 6 Plzeň-sever Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Troja Chomutov Uherské Hradiště Vyškov Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha 11 Karlovy Vary Praha 18 Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Újezd Jičín Kroměříž Plzeň-jih České Budějovice Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice