„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bratčice

Nové produkty Bratčice

Dlažby a obrubníky Bratčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bratčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bratčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bratčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bratčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bratčice, Levná dlažba Bratčice, Dlažba Bratčice, Zámkové dlažby Bratčice, Zámkové dlažba Bratčice, Betonové dlažby Bratčice, Betonová dlažba Bratčice, Zdící prvky Bratčice, Dlažby II jakosti Bratčice, Dlažba II jakosti Bratčice, Plošné dlažby Bratčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Benešov Praha-Křeslice Frýdek-Místek Jičín Prostějov Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Šumperk Praha 12 Praha-Lochkov Praha 17 Olomouc Praha 15 Kroměříž České Budějovice Havlíčkův Brod Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha 10 Praha 6 Praha-Slivenec Praha 9 Praha 2 Vyškov Praha 8 Jeseník Liberec Třebíč Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha 3 Bruntál Uherské Hradiště Praha 1 Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha-Klánovice Klatovy Hradec Králové Cheb Tábor Beroun Praha 22 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Hodonín Karlovy Vary Hlavní město Praha Plzeň-sever Český Krumlov Praha-východ Praha-Kunratice Mělník Louny Praha-Vinoř Litoměřice Svitavy Praha-Štěrboholy Praha 21 Kladno Praha 16 Zlín Jihlava Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Královice Česká Lípa Brno-venkov Praha 5 Praha-Přední Kopanina Nymburk Pardubice Praha 19 Vsetín Blansko Praha-Čakovice Kutná Hora Praha 13 Semily Praha-Dubeč Přerov Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Plzeň-město Chomutov Chrudim Praha-Benice Znojmo Břeclav Praha-Nebušice Děčín Trutnov Nový Jičín Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bratčice

Levná dlažba Bratčice

Dlažba Bratčice

Zámkové dlažby Bratčice

Zámkové betonové dlažby Bratčice

Zámková dlažba Bratčice

Betonové dlažby Bratčice

Betonová dlažba Bratčice

Zdící prvky Bratčice

Dlažby II jakosti Bratčice

Dlažba II jakosti Bratčice

Plošné dlažby Bratčice