„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Brno-venkov Beroun Praha-Vinoř Praha-Suchdol Domažlice Praha 18 Karlovy Vary Praha 1 Klatovy Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha 22 Znojmo Praha-Újezd Příbram Opava Praha 12 Břeclav Benešov Praha 5 Plzeň-město Praha 19 Praha 11 Praha 6 Kutná Hora Tábor Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Troja Semily Sokolov Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Zličín Praha 13 Strakonice Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Prachatice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Náchod Most Frýdek-Místek Praha-Koloděje Rokycany Písek Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Zlín Praha 17 Praha-Petrovice Vyškov Uherské Hradiště Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Libuš Hodonín Praha-Šeberov Šumperk Praha 7 Jihlava Hradec Králové Karviná Přerov Cheb Chomutov Plzeň-sever Praha 3 Praha 4 Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Pardubice Praha 16 Chrudim Svitavy Tachov Kolín Český Krumlov Praha-Klánovice Mladá Boleslav Praha 21 Praha-západ Vsetín Ústí nad Labem Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze