„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Jablonec nad Nisou Trutnov Blansko Přerov Třebíč Rokycany Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Benice Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha 13 Praha 21 Praha-Petrovice Zlín Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Semily Praha 10 Praha-Šeberov Teplice Šumperk Praha-Čakovice Ostrava-město Praha 19 Praha-Ďáblice Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha 6 Plzeň-město Prostějov Cheb Praha-Přední Kopanina Jeseník Praha-Kolovraty Prachatice Praha-Březiněves Benešov Praha-Dubeč Hodonín Kladno Praha-Lochkov Praha 20 Praha 11 Brno-město Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Olomouc Pardubice Plzeň-sever Praha-Zbraslav Chrudim Nymburk Mělník Písek Rakovník Hlavní město Praha Praha 14 Praha-Nedvězí Praha-Libuš Kolín Plzeň-jih Praha 9 Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Opava Beroun Domažlice Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha-Slivenec Bruntál Náchod Praha 8 Karlovy Vary Praha-Královice Louny České Budějovice Brno-venkov Praha-Koloděje Praha 22 Jičín Svitavy Praha-východ Klatovy Děčín Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Tachov Liberec Vyškov Praha-Nebušice Sokolov Praha-Běchovice Praha 5 Praha 3 Praha-Lipence Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze