„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Náchod Praha-Ďáblice Beroun Chrudim Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 2 Praha-Satalice Kladno Cheb Praha 12 Nový Jičín Jihlava Praha 10 Brno-město Praha-Nebušice Znojmo Semily Klatovy Karviná Zlín Jeseník Chomutov Rychnov nad Kněžnou Sokolov Praha-Troja Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Louny Hradec Králové Plzeň-jih Ústí nad Labem Praha-Lochkov Liberec Praha-Dolní Chabry Šumperk Tachov Strakonice Frýdek-Místek Praha-Dubeč Praha-Křeslice Praha 3 Plzeň-sever Jičín Praha-Dolní Počernice Prostějov Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Teplice Písek Kroměříž Blansko Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha-východ Praha 21 Ostrava-město Děčín Praha 11 Přerov Praha-Klánovice Praha 18 Praha-Řeporyje Olomouc Praha 20 Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 14 Praha-Královice Praha 16 Praha-Zličín Praha 4 Uherské Hradiště Kolín Břeclav Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Pardubice Hodonín Třebíč Havlíčkův Brod Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha 1 Trutnov Rokycany Litoměřice Praha 9 Praha-Slivenec České Budějovice Praha 5 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze