„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Satalice Rakovník Přerov Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-západ Plzeň-sever Praha-Nedvězí Český Krumlov Chrudim Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Ostrava-město Třebíč Česká Lípa Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Náchod Louny Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Nymburk Most Jičín Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 2 Semily Hradec Králové Praha-Lochkov Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha 5 Karlovy Vary Kladno Praha 4 Kutná Hora Praha-Koloděje Vyškov Jeseník Praha 13 Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha 8 Rokycany Havlíčkův Brod Svitavy Benešov Plzeň-jih Praha 12 Olomouc Praha-Štěrboholy Cheb Prachatice Praha-Dubeč Praha 19 Praha-Křeslice Pelhřimov Praha 9 Praha-Běchovice Praha 22 Praha 6 Praha 1 Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha 14 Praha-Újezd Strakonice Praha-Královice Liberec Praha 11 Prostějov Plzeň-město Praha-Zbraslav Příbram Pardubice Opava Praha 21 Šumperk Blansko Praha-Libuš Nový Jičín Bruntál Jihlava Písek Břeclav Zlín Trutnov Vsetín Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha 15 Praha 17 Praha 18 Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze