„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Cheb Plzeň-město Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Praha 21 Svitavy Nový Jičín Praha-Koloděje Domažlice Přerov Louny Vyškov Uherské Hradiště Bruntál Praha-Nebušice Chrudim Brno-město Praha-Troja Praha 10 Praha 18 Ostrava-město Kolín Havlíčkův Brod Český Krumlov Sokolov Praha-Vinoř Vsetín Děčín Prostějov Břeclav Praha 11 Teplice Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha 14 Písek Zlín Tachov Praha-Slivenec Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha 6 Klatovy Semily Most Chomutov Praha-Klánovice Praha 7 Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha 9 Pardubice Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Strakonice Praha-Kolovraty Praha-západ Praha-Zličín Praha 13 Nymburk Opava Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Třebíč Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Kroměříž Karlovy Vary Praha-Ďáblice Pelhřimov Hodonín Rokycany Prachatice Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Trutnov Ústí nad Labem Praha 12 Praha-Petrovice Praha 8 Praha 19 Praha-východ Kutná Hora Plzeň-jih Náchod Beroun Blansko Hradec Králové Liberec Olomouc Mělník Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze