„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Příbram Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Praha 10 Nový Jičín Liberec Praha-Šeberov Tábor Praha 17 Praha 3 Praha 8 Beroun Praha 1 Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha 19 Vsetín Praha-Královice Opava Praha 20 Domažlice Cheb Brno-město Děčín Praha-Lysolaje Česká Lípa Kroměříž Prachatice Praha-Křeslice Nymburk Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha-západ Český Krumlov Praha-Benice Břeclav Rokycany Praha-Dubeč Praha 9 Praha-Lochkov Most Přerov Benešov České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha 13 Praha 21 Klatovy Mělník Litoměřice Náchod Praha 18 Hlavní město Praha Praha-Troja Praha 12 Praha 6 Praha 15 Jeseník Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Semily Blansko Praha 2 Karviná Písek Třebíč Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Strakonice Praha-Lipence Plzeň-sever Frýdek-Místek Bruntál Olomouc Praha-Zbraslav Praha 22 Prostějov Šumperk Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha 11 Svitavy Hradec Králové Praha-Vinoř Praha 7 Louny Jihlava Uherské Hradiště Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze