„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Velká Chuchle Rakovník Nymburk Kolín Praha-Šeberov Karviná Havlíčkův Brod Třebíč Praha 13 Nový Jičín Chomutov Příbram Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Děčín Mělník Liberec Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha-Satalice Pelhřimov Most Klatovy Praha 2 Hodonín Rokycany Náchod Česká Lípa Zlín Praha 1 Praha 16 Sokolov Kutná Hora Praha 15 Praha 11 Praha-Libuš Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha 18 Jihlava Bruntál Tábor Praha 6 Český Krumlov Plzeň-město Praha-Křeslice Šumperk Jičín Znojmo Brno-venkov Praha 17 Prachatice Praha 19 Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Přerov Praha-Troja Svitavy Praha-Kunratice Kroměříž Louny Praha-Zbraslav Brno-město Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha 21 Praha-Březiněves České Budějovice Hradec Králové Písek Olomouc Praha 12 Praha-Ďáblice Chrudim Praha 10 Semily Trutnov Praha 20 Prostějov Tachov Praha-Čakovice Jeseník Praha-Zličín Praha-západ Teplice Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha-Benice Praha 14 Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze