„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha 19 Benešov Sokolov Praha-Kunratice Písek Praha-Suchdol Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-východ Praha 7 Semily Trutnov Strakonice Jičín České Budějovice Pardubice Chomutov Praha-Libuš Praha 11 Praha 15 Praha 21 Praha-západ Praha 6 Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Jihlava Praha-Nedvězí Litoměřice Znojmo Praha-Lysolaje Domažlice Hodonín Vsetín Jablonec nad Nisou Praha-Troja Teplice Praha-Běchovice Praha 2 Praha-Křeslice Nový Jičín Praha-Benice Praha-Štěrboholy Náchod Jeseník Praha-Dubeč Český Krumlov Praha-Lochkov Nymburk Brno-město Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Újezd Praha 9 Mělník Liberec Praha-Petrovice Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Cheb Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Zličín Svitavy Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Přerov Blansko Praha-Královice Praha-Lipence Tachov Mladá Boleslav Kroměříž Beroun Chrudim Rakovník Praha-Přední Kopanina Olomouc Česká Lípa Praha 20 Praha 3 Praha-Vinoř Louny Hlavní město Praha Šumperk Kutná Hora Vyškov Bruntál Praha-Zbraslav Brno-venkov Most Praha-Řeporyje Praha 14 Karlovy Vary Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze