„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Pardubice Praha-Nedvězí Kladno Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Semily Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Hodonín Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha 16 Český Krumlov Praha 13 Praha-Řeporyje Nymburk Praha 19 Rakovník Mladá Boleslav Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha-Lochkov Strakonice Blansko Uherské Hradiště Opava Teplice Trutnov Břeclav Praha-Kunratice Praha 15 Praha-Lipence Karviná Náchod Praha-Újezd Praha 10 Praha 1 Rokycany Praha-Troja Karlovy Vary Cheb Praha-Satalice Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Benice Praha-Klánovice Děčín Tábor Praha-Libuš Sokolov Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha-Slivenec Praha-Koloděje Šumperk Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha 6 Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha 5 Jihlava Nový Jičín Praha-Petrovice Praha 11 Praha 3 Prachatice Praha-Běchovice Louny České Budějovice Praha 2 Praha 22 Praha-Křeslice Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Benešov Liberec Ostrava-město Beroun Olomouc Třebíč Kolín Domažlice Praha-Čakovice Bruntál Praha-Vinoř Praha 18 Příbram Praha 14 Ústí nad Labem Hradec Králové Vsetín Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze