„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Náchod Nový Jičín Plzeň-sever Jičín Břeclav Praha-Lipence Příbram Ostrava-město Cheb Brno-venkov Karviná Kutná Hora Kolín Praha-Satalice Sokolov Kroměříž Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha 10 Děčín Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Benice Praha-Kolovraty Prostějov Praha 1 Praha 11 Klatovy Praha-Březiněves Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Benešov Jablonec nad Nisou Praha 20 Mělník Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Královice Česká Lípa Praha 8 Praha 2 Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Opava Most Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha 3 Praha 5 Praha 14 Znojmo Karlovy Vary Praha 6 Praha-západ Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Praha 19 České Budějovice Praha 13 Písek Šumperk Praha 4 Louny Strakonice Jindřichův Hradec Praha 21 Tachov Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha 15 Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Teplice Třebíč Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Brno-město Praha-Libuš Beroun Praha 12 Praha-Čakovice Vsetín Hodonín Praha-Troja Praha-Újezd Semily Praha-Kunratice Chomutov Přerov Praha 16 Zlín Bruntál Hlavní město Praha Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze