„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bransouze

Nové produkty Bransouze

Dlažby a obrubníky Bransouze

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bransouze

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bransouze

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bransouze

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bransouze

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bransouze, Levná dlažba Bransouze, Dlažba Bransouze, Zámkové dlažby Bransouze, Zámkové dlažba Bransouze, Betonové dlažby Bransouze, Betonová dlažba Bransouze, Zdící prvky Bransouze, Dlažby II jakosti Bransouze, Dlažba II jakosti Bransouze, Plošné dlažby Bransouze, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Klánovice Děčín Praha-Křeslice Nový Jičín Praha-Satalice Praha 10 Praha 22 Jihlava Praha 9 Vsetín Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Hodonín Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Semily Praha 15 Praha 2 Praha 21 Praha-Kunratice Frýdek-Místek Teplice Praha-Suchdol Praha-Čakovice Svitavy Mladá Boleslav Plzeň-jih Vyškov Praha-Kolovraty Trutnov Praha 12 Praha-východ Klatovy Praha 18 Bruntál Chrudim Praha 4 Praha-Nebušice Praha-Troja Praha-Újezd Karviná Praha-západ Most Praha-Lipence Prostějov Brno-město Tábor České Budějovice Kroměříž Břeclav Znojmo Kutná Hora Strakonice Praha 7 Česká Lípa Praha-Koloděje Praha 11 Šumperk Praha-Šeberov Rokycany Praha 8 Písek Domažlice Praha 5 Benešov Rychnov nad Kněžnou Chomutov Jičín Opava Brno-venkov Olomouc Tachov Praha 6 Praha-Lochkov Sokolov Praha 16 Přerov Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha 19 Prachatice Kolín Žďár nad Sázavou Praha 17 Praha-Petrovice Ústí nad Labem Český Krumlov Praha-Zličín Hlavní město Praha Mělník Praha 3 Náchod Plzeň-město Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bransouze

Levná dlažba Bransouze

Dlažba Bransouze

Zámkové dlažby Bransouze

Zámkové betonové dlažby Bransouze

Zámková dlažba Bransouze

Betonové dlažby Bransouze

Betonová dlažba Bransouze

Zdící prvky Bransouze

Dlažby II jakosti Bransouze

Dlažba II jakosti Bransouze

Plošné dlažby Bransouze