„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branná

Nové produkty Branná

Dlažby a obrubníky Branná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branná, Levná dlažba Branná, Dlažba Branná, Zámkové dlažby Branná, Zámkové dlažba Branná, Betonové dlažby Branná, Betonová dlažba Branná, Zdící prvky Branná, Dlažby II jakosti Branná, Dlažba II jakosti Branná, Plošné dlažby Branná, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Vyškov Karviná Plzeň-město Klatovy Opava Praha-Troja Olomouc Praha-Libuš Louny Tábor Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 7 Beroun Přerov Chomutov Hradec Králové Praha-Benice Vsetín Nový Jičín Praha-Dubeč Praha 5 Kutná Hora České Budějovice Litoměřice Trutnov Domažlice Ústí nad Orlicí Zlín Kroměříž Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Praha 16 Praha 21 Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Karlovy Vary Prachatice Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Benešov Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Cheb Praha 18 Praha-západ Praha-Čakovice Plzeň-jih Semily Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha-východ Praha 8 Jihlava Rokycany Praha 17 Jindřichův Hradec Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Příbram Blansko Tachov Praha-Dolní Chabry Praha 2 Pelhřimov Rakovník Děčín Praha-Kolovraty Praha 19 Strakonice Mladá Boleslav Znojmo Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Mělník Praha 22 Brno-venkov Ústí nad Labem Bruntál Kolín Praha-Březiněves Praha 9 Praha-Vinoř Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha 13 Praha 11 Frýdek-Místek Prostějov Třebíč Šumperk Písek Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branná

Levná dlažba Branná

Dlažba Branná

Zámkové dlažby Branná

Zámkové betonové dlažby Branná

Zámková dlažba Branná

Betonové dlažby Branná

Betonová dlažba Branná

Zdící prvky Branná

Dlažby II jakosti Branná

Dlažba II jakosti Branná

Plošné dlažby Branná