„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branná

Nové produkty Branná

Dlažby a obrubníky Branná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branná, Levná dlažba Branná, Dlažba Branná, Zámkové dlažby Branná, Zámkové dlažba Branná, Betonové dlažby Branná, Betonová dlažba Branná, Zdící prvky Branná, Dlažby II jakosti Branná, Dlažba II jakosti Branná, Plošné dlažby Branná, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Lipence Uherské Hradiště Benešov Praha-Přední Kopanina Sokolov Svitavy Klatovy Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Tachov Praha 19 Praha 11 Plzeň-sever Jičín Přerov Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha 12 Praha-Březiněves Břeclav Praha 7 Znojmo Praha-Lochkov Hodonín Praha-Kolovraty Praha-Běchovice České Budějovice Litoměřice Praha 18 Praha 8 Kolín Praha-Nebušice Praha 6 Praha-Koloděje Ostrava-město Zlín Písek Karlovy Vary Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Domažlice Praha 3 Praha-Nedvězí Prostějov Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha-Královice Praha-Klánovice Praha 1 Plzeň-jih Mělník Praha-Benice Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Vinoř Brno-město Strakonice Praha-Zbraslav Děčín Pelhřimov Pardubice Praha 21 Praha-Suchdol Chomutov Praha 13 Šumperk Cheb Rokycany Rakovník Praha-Ďáblice Jihlava Jablonec nad Nisou Louny Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha-západ Třebíč Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha 5 Chrudim Praha 17 Česká Lípa Olomouc Semily Praha-Šeberov Teplice Blansko Hlavní město Praha Praha 4 Most Praha 16 Beroun Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branná

Levná dlažba Branná

Dlažba Branná

Zámkové dlažby Branná

Zámkové betonové dlažby Branná

Zámková dlažba Branná

Betonové dlažby Branná

Betonová dlažba Branná

Zdící prvky Branná

Dlažby II jakosti Branná

Dlažba II jakosti Branná

Plošné dlažby Branná