„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branná

Nové produkty Branná

Dlažby a obrubníky Branná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branná, Levná dlažba Branná, Dlažba Branná, Zámkové dlažby Branná, Zámkové dlažba Branná, Betonové dlažby Branná, Betonová dlažba Branná, Zdící prvky Branná, Dlažby II jakosti Branná, Dlažba II jakosti Branná, Plošné dlažby Branná, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha 16 Praha 2 Šumperk Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Přerov Praha-Koloděje Praha 14 Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha 11 Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Cheb Písek Česká Lípa Most Praha-Satalice Praha 22 Praha 6 Svitavy Zlín Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha 13 Praha-Klánovice Praha-východ Uherské Hradiště Rokycany Praha-Šeberov Znojmo Semily Praha-Vinoř Praha 19 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Chrudim Praha 20 Praha-Suchdol Praha-Lipence Tachov Praha 12 Opava Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Újezd Nymburk Prachatice Chomutov Nový Jičín Jablonec nad Nisou Sokolov Liberec Kroměříž Hlavní město Praha Blansko Kladno Benešov Praha 21 Třebíč Louny Český Krumlov České Budějovice Klatovy Mělník Děčín Ústí nad Labem Vsetín Praha 4 Pardubice Bruntál Praha-západ Strakonice Praha 17 Trutnov Plzeň-sever Praha 3 Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Zličín Jičín Tábor Rakovník Karviná Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Domažlice Praha 7 Praha-Běchovice Praha-Královice Náchod Praha-Dubeč Prostějov Jindřichův Hradec Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branná

Levná dlažba Branná

Dlažba Branná

Zámkové dlažby Branná

Zámkové betonové dlažby Branná

Zámková dlažba Branná

Betonové dlažby Branná

Betonová dlažba Branná

Zdící prvky Branná

Dlažby II jakosti Branná

Dlažba II jakosti Branná

Plošné dlažby Branná