„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branná

Nové produkty Branná

Dlažby a obrubníky Branná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branná, Levná dlažba Branná, Dlažba Branná, Zámkové dlažby Branná, Zámkové dlažba Branná, Betonové dlažby Branná, Betonová dlažba Branná, Zdící prvky Branná, Dlažby II jakosti Branná, Dlažba II jakosti Branná, Plošné dlažby Branná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Křeslice Praha-Zličín Teplice Mělník Svitavy Karviná Praha-Nedvězí Brno-venkov Jihlava Rokycany Chomutov Nový Jičín Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Prostějov Praha 17 Strakonice Praha 14 Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Kolín Praha 7 Praha-Lochkov Praha 3 Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Kladno Praha-Lysolaje Pelhřimov Český Krumlov Brno-město Hlavní město Praha Liberec Domažlice Praha 6 Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha 4 Praha-Libuš Třebíč Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha 15 Pardubice Semily Praha 19 Praha 10 Česká Lípa Olomouc Příbram Praha-Královice Mladá Boleslav Praha 2 Praha 16 Praha 22 Praha-Březiněves Praha 12 Trutnov Jičín Rakovník Jeseník Praha-Nebušice Praha 11 Karlovy Vary Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Prachatice Praha-Troja Plzeň-jih Cheb Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Tábor Hodonín Klatovy Přerov Praha-Petrovice Vsetín Praha-Kolovraty Nymburk Praha-Čakovice Praha 21 Praha 13 Bruntál Praha-Klánovice Sokolov Litoměřice Plzeň-sever Frýdek-Místek Děčín Beroun Ústí nad Labem Písek Vyškov Opava Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branná

Levná dlažba Branná

Dlažba Branná

Zámkové dlažby Branná

Zámkové betonové dlažby Branná

Zámková dlažba Branná

Betonové dlažby Branná

Betonová dlažba Branná

Zdící prvky Branná

Dlažby II jakosti Branná

Dlažba II jakosti Branná

Plošné dlažby Branná