„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branná

Nové produkty Branná

Dlažby a obrubníky Branná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branná, Levná dlažba Branná, Dlažba Branná, Zámkové dlažby Branná, Zámkové dlažba Branná, Betonové dlažby Branná, Betonová dlažba Branná, Zdící prvky Branná, Dlažby II jakosti Branná, Dlažba II jakosti Branná, Plošné dlažby Branná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha-Zličín Tábor Plzeň-jih Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha 8 Louny Brno-venkov Jablonec nad Nisou Tachov Svitavy Praha-západ České Budějovice Praha-Řeporyje Praha 13 Opava Zlín Uherské Hradiště Břeclav Praha 22 Nový Jičín Praha 2 Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Příbram Vyškov Praha 5 Hradec Králové Litoměřice Šumperk Praha 1 Praha 10 Prachatice Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Kroměříž Praha-Petrovice Nymburk Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Běchovice Praha-Kunratice Kladno Ostrava-město Praha 19 Praha 17 Praha-Přední Kopanina Jičín Praha-Vinoř Písek Praha-Satalice Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-východ Blansko Vsetín Praha-Šeberov Semily Děčín Karlovy Vary Olomouc Praha 21 Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha-Královice Třebíč Karviná Bruntál Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Prostějov Praha-Troja Rokycany Beroun Česká Lípa Přerov Kolín Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha 6 Kutná Hora Praha-Lipence Benešov Strakonice Hodonín Domažlice Praha-Libuš Mělník Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branná

Levná dlažba Branná

Dlažba Branná

Zámkové dlažby Branná

Zámkové betonové dlažby Branná

Zámková dlažba Branná

Betonové dlažby Branná

Betonová dlažba Branná

Zdící prvky Branná

Dlažby II jakosti Branná

Dlažba II jakosti Branná

Plošné dlažby Branná