„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branná

Nové produkty Branná

Dlažby a obrubníky Branná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branná, Levná dlažba Branná, Dlažba Branná, Zámkové dlažby Branná, Zámkové dlažba Branná, Betonové dlažby Branná, Betonová dlažba Branná, Zdící prvky Branná, Dlažby II jakosti Branná, Dlažba II jakosti Branná, Plošné dlažby Branná, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha 17 Vyškov Praha 4 Praha 2 Praha 20 Praha-Dolní Chabry Strakonice Příbram Třebíč Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Zličín Břeclav Jičín Kutná Hora Brno-město Blansko Teplice Domažlice Mělník Karviná Praha 7 Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha 21 Brno-venkov Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Kroměříž Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Dubeč Jeseník Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha 3 Praha 8 Praha 18 Prostějov Havlíčkův Brod Opava Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 19 Hodonín Znojmo Beroun Nový Jičín Praha 5 Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha-Kunratice Děčín Chomutov Praha-Slivenec Louny Praha-Koloděje Bruntál Šumperk Rokycany Praha-Velká Chuchle Semily Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha-Řeporyje Praha-západ Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Cheb Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Náchod Praha 16 Praha-Březiněves Pardubice Praha-Satalice Benešov Praha 13 Česká Lípa Karlovy Vary Praha 15 Kolín Praha-Křeslice Mladá Boleslav Uherské Hradiště Zlín Olomouc Tachov České Budějovice Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branná

Levná dlažba Branná

Dlažba Branná

Zámkové dlažby Branná

Zámkové betonové dlažby Branná

Zámková dlažba Branná

Betonové dlažby Branná

Betonová dlažba Branná

Zdící prvky Branná

Dlažby II jakosti Branná

Dlažba II jakosti Branná

Plošné dlažby Branná