„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branná

Nové produkty Branná

Dlažby a obrubníky Branná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branná, Levná dlažba Branná, Dlažba Branná, Zámkové dlažby Branná, Zámkové dlažba Branná, Betonové dlažby Branná, Betonová dlažba Branná, Zdící prvky Branná, Dlažby II jakosti Branná, Dlažba II jakosti Branná, Plošné dlažby Branná, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Zličín Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha 14 Uherské Hradiště Most Praha-východ Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Rakovník Česká Lípa Kolín Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Náchod Praha 1 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Praha 8 Praha-Petrovice Jihlava Pardubice Třebíč Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Chomutov Litoměřice Šumperk Praha-Slivenec Praha 11 Praha-Běchovice Praha 17 Strakonice Praha-Benice Hradec Králové Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Satalice Kroměříž Praha-Křeslice Plzeň-sever Klatovy Cheb Bruntál Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Svitavy Teplice Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha 19 Praha 18 Praha 4 Olomouc Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Praha 13 Praha 10 Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Semily Praha-Kunratice Přerov Rokycany Beroun Blansko Karlovy Vary Prachatice Praha-Dolní Počernice České Budějovice Nymburk Karviná Praha-Koloděje Liberec Praha-Čakovice Praha 16 Praha 5 Kladno Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha 7 Louny Pelhřimov Praha 22 Brno-venkov Praha-Královice Prostějov Praha-Vinoř Praha 9 Písek Praha-Klánovice Zlín Praha 15 Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branná

Levná dlažba Branná

Dlažba Branná

Zámkové dlažby Branná

Zámkové betonové dlažby Branná

Zámková dlažba Branná

Betonové dlažby Branná

Betonová dlažba Branná

Zdící prvky Branná

Dlažby II jakosti Branná

Dlažba II jakosti Branná

Plošné dlažby Branná