„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branná

Nové produkty Branná

Dlažby a obrubníky Branná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branná, Levná dlažba Branná, Dlažba Branná, Zámkové dlažby Branná, Zámkové dlažba Branná, Betonové dlažby Branná, Betonová dlažba Branná, Zdící prvky Branná, Dlažby II jakosti Branná, Dlažba II jakosti Branná, Plošné dlažby Branná, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Jeseník Praha 11 Rokycany Tachov Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Suchdol Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha 5 Jihlava Česká Lípa Brno-venkov Klatovy Náchod Litoměřice Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha-Kunratice České Budějovice Prostějov Brno-město Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Nový Jičín Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha 19 Plzeň-jih Praha-Březiněves Praha 13 Praha-Benice Praha 2 Šumperk Žďár nad Sázavou Chrudim Příbram Praha-Lochkov Praha 15 Trutnov Strakonice Semily Písek Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha 3 Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha-východ Český Krumlov Most Praha 12 Olomouc Praha-Libuš Cheb Přerov Praha 8 Havlíčkův Brod Teplice Praha 21 Praha-Čakovice Praha 10 Praha-západ Vsetín Praha 6 Prachatice Opava Praha 9 Zlín Praha 16 Praha 22 Praha-Kolovraty Sokolov Beroun Pardubice Praha-Zličín Praha 7 Praha-Řeporyje Praha-Královice Karviná Hodonín Kolín Jablonec nad Nisou Chomutov Praha-Slivenec Kutná Hora Praha 20 Praha-Dolní Chabry Svitavy Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branná

Levná dlažba Branná

Dlažba Branná

Zámkové dlažby Branná

Zámkové betonové dlažby Branná

Zámková dlažba Branná

Betonové dlažby Branná

Betonová dlažba Branná

Zdící prvky Branná

Dlažby II jakosti Branná

Dlažba II jakosti Branná

Plošné dlažby Branná