„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandýsek

Nové produkty Brandýsek

Dlažby a obrubníky Brandýsek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandýsek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandýsek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandýsek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandýsek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandýsek, Levná dlažba Brandýsek, Dlažba Brandýsek, Zámkové dlažby Brandýsek, Zámkové dlažba Brandýsek, Betonové dlažby Brandýsek, Betonová dlažba Brandýsek, Zdící prvky Brandýsek, Dlažby II jakosti Brandýsek, Dlažba II jakosti Brandýsek, Plošné dlažby Brandýsek, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha 20 Praha 13 Přerov Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Petrovice Domažlice Chomutov Praha 18 Praha 15 Hodonín Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Praha-Křeslice Plzeň-jih Náchod Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Chrudim Rakovník Tachov Praha 11 Praha 8 Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Olomouc Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Liberec Písek Praha-Vinoř Praha-Březiněves Teplice Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Nymburk Mělník Cheb Praha-Řeporyje Kroměříž Praha-Šeberov Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-východ Karlovy Vary Vyškov Kladno Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Klánovice Praha 2 Nový Jičín České Budějovice Praha 10 Praha-Satalice Brno-venkov Znojmo Strakonice Semily Praha 12 Praha-Zličín Litoměřice Praha-Kolovraty Svitavy Praha-Troja Sokolov Praha-Koloděje Jihlava Trutnov Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha 4 Praha-Čakovice Děčín Praha-Kunratice Vsetín Praha 7 Praha 14 Karviná Prostějov Břeclav Praha-Běchovice Klatovy Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha 19 Bruntál Tábor Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandýsek

Levná dlažba Brandýsek

Dlažba Brandýsek

Zámkové dlažby Brandýsek

Zámkové betonové dlažby Brandýsek

Zámková dlažba Brandýsek

Betonové dlažby Brandýsek

Betonová dlažba Brandýsek

Zdící prvky Brandýsek

Dlažby II jakosti Brandýsek

Dlažba II jakosti Brandýsek

Plošné dlažby Brandýsek