„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandýsek

Nové produkty Brandýsek

Dlažby a obrubníky Brandýsek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandýsek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandýsek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandýsek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandýsek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandýsek, Levná dlažba Brandýsek, Dlažba Brandýsek, Zámkové dlažby Brandýsek, Zámkové dlažba Brandýsek, Betonové dlažby Brandýsek, Betonová dlažba Brandýsek, Zdící prvky Brandýsek, Dlažby II jakosti Brandýsek, Dlažba II jakosti Brandýsek, Plošné dlažby Brandýsek, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Běchovice Praha-Zličín Mělník Kroměříž Pelhřimov Písek Praha 16 Praha-Nebušice Praha-Troja Domažlice Louny Děčín Chomutov Hradec Králové Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Trutnov Praha 13 Prostějov Nový Jičín Sokolov Karviná Karlovy Vary Praha 19 Příbram Uherské Hradiště Praha 7 Břeclav Rokycany Mladá Boleslav Praha 5 Most Česká Lípa Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha 10 Praha 18 Praha-Klánovice Praha-Slivenec Praha 12 Praha 21 Chrudim Praha-Čakovice Beroun Jindřichův Hradec Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha 6 Semily Praha-Dolní Počernice Opava Praha-Březiněves Český Krumlov Přerov Tachov Blansko Praha-Kunratice Cheb Náchod Rakovník Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha-Šeberov Nymburk Praha 17 Jeseník Třebíč Svitavy Hodonín Benešov Znojmo Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Brno-venkov Vsetín Praha 15 Tábor České Budějovice Praha-východ Praha 14 Kolín Vyškov Praha-Libuš Teplice Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Liberec Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandýsek

Levná dlažba Brandýsek

Dlažba Brandýsek

Zámkové dlažby Brandýsek

Zámkové betonové dlažby Brandýsek

Zámková dlažba Brandýsek

Betonové dlažby Brandýsek

Betonová dlažba Brandýsek

Zdící prvky Brandýsek

Dlažby II jakosti Brandýsek

Dlažba II jakosti Brandýsek

Plošné dlažby Brandýsek