„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandýsek

Nové produkty Brandýsek

Dlažby a obrubníky Brandýsek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandýsek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandýsek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandýsek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandýsek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandýsek, Levná dlažba Brandýsek, Dlažba Brandýsek, Zámkové dlažby Brandýsek, Zámkové dlažba Brandýsek, Betonové dlažby Brandýsek, Betonová dlažba Brandýsek, Zdící prvky Brandýsek, Dlažby II jakosti Brandýsek, Dlažba II jakosti Brandýsek, Plošné dlažby Brandýsek, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha 6 Brno-město Praha-Lysolaje Praha 21 Kolín Kroměříž Liberec Vsetín Praha-Troja Praha-Koloděje Strakonice Ústí nad Labem Teplice Praha 19 Praha-Čakovice Praha 2 Hradec Králové Vyškov Plzeň-jih Chomutov Blansko Praha-východ Semily Praha-Libuš Příbram Praha-Křeslice Praha-Lochkov Jihlava Praha 8 Prostějov Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Cheb Praha 20 Louny Praha 4 Šumperk Benešov Praha-Běchovice Praha-Vinoř Trutnov Přerov Praha-Dolní Počernice Hodonín Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Lipence České Budějovice Litoměřice Praha 22 Plzeň-město Břeclav Praha-Újezd Český Krumlov Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha 14 Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha 12 Karlovy Vary Praha-Zličín Praha-Satalice Most Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Kladno Frýdek-Místek Kutná Hora Klatovy Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha-Řeporyje Tachov Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Karviná Náchod Praha-Benice Mělník Nový Jičín Nymburk Rokycany Jeseník Jičín Opava Znojmo Ostrava-město Praha-Suchdol Praha 5 Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandýsek

Levná dlažba Brandýsek

Dlažba Brandýsek

Zámkové dlažby Brandýsek

Zámkové betonové dlažby Brandýsek

Zámková dlažba Brandýsek

Betonové dlažby Brandýsek

Betonová dlažba Brandýsek

Zdící prvky Brandýsek

Dlažby II jakosti Brandýsek

Dlažba II jakosti Brandýsek

Plošné dlažby Brandýsek