„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandýsek

Nové produkty Brandýsek

Dlažby a obrubníky Brandýsek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandýsek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandýsek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandýsek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandýsek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandýsek, Levná dlažba Brandýsek, Dlažba Brandýsek, Zámkové dlažby Brandýsek, Zámkové dlažba Brandýsek, Betonové dlažby Brandýsek, Betonová dlažba Brandýsek, Zdící prvky Brandýsek, Dlažby II jakosti Brandýsek, Dlažba II jakosti Brandýsek, Plošné dlažby Brandýsek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Děčín Praha-Benice Tachov Praha-Zbraslav Praha-Libuš Karviná Praha-Královice Bruntál Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha-Klánovice Chomutov Benešov Praha 7 Praha 13 Praha-Šeberov Zlín Praha 6 Jeseník Praha 8 Praha 16 Havlíčkův Brod Praha 20 Kroměříž Praha 5 Jihlava Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Rokycany Praha-Suchdol Praha 12 Strakonice Hlavní město Praha Vsetín Náchod Brno-město Praha-Vinoř Praha-Satalice Teplice Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-Nedvězí Plzeň-jih Kladno Praha-Petrovice Jičín Praha-Zličín Tábor Praha 11 Praha 9 Ústí nad Orlicí Vyškov Liberec Praha 19 Chrudim Mělník Praha 18 Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Čakovice Brno-venkov Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha 3 Svitavy Příbram Praha-Řeporyje Rakovník Znojmo Pardubice Trutnov Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 10 Litoměřice Nymburk Plzeň-město Praha-západ Cheb Praha 17 Hodonín Most Český Krumlov Klatovy Praha-Koloděje Praha-Dubeč Přerov Karlovy Vary Blansko Opava Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandýsek

Levná dlažba Brandýsek

Dlažba Brandýsek

Zámkové dlažby Brandýsek

Zámkové betonové dlažby Brandýsek

Zámková dlažba Brandýsek

Betonové dlažby Brandýsek

Betonová dlažba Brandýsek

Zdící prvky Brandýsek

Dlažby II jakosti Brandýsek

Dlažba II jakosti Brandýsek

Plošné dlažby Brandýsek