„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandýsek

Nové produkty Brandýsek

Dlažby a obrubníky Brandýsek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandýsek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandýsek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandýsek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandýsek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandýsek, Levná dlažba Brandýsek, Dlažba Brandýsek, Zámkové dlažby Brandýsek, Zámkové dlažba Brandýsek, Betonové dlažby Brandýsek, Betonová dlažba Brandýsek, Zdící prvky Brandýsek, Dlažby II jakosti Brandýsek, Dlažba II jakosti Brandýsek, Plošné dlažby Brandýsek, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Sokolov Bruntál Příbram Benešov Trutnov Břeclav Přerov Praha 13 Prachatice Praha 21 Vyškov Znojmo Praha-Křeslice Jičín Praha 22 Karviná Žďár nad Sázavou Praha 19 Blansko Havlíčkův Brod Česká Lípa Semily Mladá Boleslav Praha 3 Praha-Zličín Domažlice Jeseník Praha 2 Třebíč Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Lipence Praha-Petrovice Praha 10 Praha-Troja Praha-Vinoř Praha-Benice Praha 8 Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha-Klánovice Praha-Kunratice Beroun Nymburk Jihlava Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Nový Jičín Hodonín Praha-Zbraslav Mělník Litoměřice Praha-Nebušice Český Krumlov Prostějov Svitavy Praha-Libuš Praha 11 Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha 12 Kutná Hora Most Opava Praha-Dolní Počernice Praha 7 České Budějovice Louny Pardubice Plzeň-sever Praha-západ Praha-Ďáblice Chrudim Plzeň-jih Praha-Újezd Brno-venkov Praha-Běchovice Ústí nad Labem Vsetín Praha-Lysolaje Praha-východ Praha-Březiněves Frýdek-Místek Šumperk Praha-Kolovraty Strakonice Uherské Hradiště Karlovy Vary Kolín Jindřichův Hradec Praha 4 Rakovník Tachov Chomutov Praha-Koloděje Praha 20 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandýsek

Levná dlažba Brandýsek

Dlažba Brandýsek

Zámkové dlažby Brandýsek

Zámkové betonové dlažby Brandýsek

Zámková dlažba Brandýsek

Betonové dlažby Brandýsek

Betonová dlažba Brandýsek

Zdící prvky Brandýsek

Dlažby II jakosti Brandýsek

Dlažba II jakosti Brandýsek

Plošné dlažby Brandýsek