„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brandýsek

Nové produkty Brandýsek

Dlažby a obrubníky Brandýsek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brandýsek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brandýsek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brandýsek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brandýsek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brandýsek, Levná dlažba Brandýsek, Dlažba Brandýsek, Zámkové dlažby Brandýsek, Zámkové dlažba Brandýsek, Betonové dlažby Brandýsek, Betonová dlažba Brandýsek, Zdící prvky Brandýsek, Dlažby II jakosti Brandýsek, Dlažba II jakosti Brandýsek, Plošné dlažby Brandýsek, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Olomouc Třebíč Praha-východ Jablonec nad Nisou Semily Kutná Hora Praha-Nedvězí Prachatice Praha-Vinoř Uherské Hradiště Kroměříž Trutnov Plzeň-jih Příbram Náchod Klatovy Praha 4 Praha 11 Havlíčkův Brod Jeseník Česká Lípa Karlovy Vary Ústí nad Labem Děčín Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Běchovice Tachov Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Benice Praha 1 Český Krumlov Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Pelhřimov Šumperk Zlín Brno-venkov Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Hodonín Hlavní město Praha Praha 10 Praha 3 Praha 19 Chrudim Praha 18 Jihlava Praha 7 Praha 6 Plzeň-město Praha 14 Ostrava-město Chomutov Rakovník Domažlice Louny Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Mělník Brno-město Rokycany Praha-Dolní Počernice Vyškov Rychnov nad Kněžnou Benešov Přerov Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha 5 Pardubice Břeclav Mladá Boleslav Liberec Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha 22 Jičín Praha 12 Praha 20 Beroun Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Praha 13 Karviná Most Frýdek-Místek Opava Praha-Šeberov Nymburk Praha 16 Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brandýsek

Levná dlažba Brandýsek

Dlažba Brandýsek

Zámkové dlažby Brandýsek

Zámkové betonové dlažby Brandýsek

Zámková dlažba Brandýsek

Betonové dlažby Brandýsek

Betonová dlažba Brandýsek

Zdící prvky Brandýsek

Dlažby II jakosti Brandýsek

Dlažba II jakosti Brandýsek

Plošné dlažby Brandýsek