„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branžež

Nové produkty Branžež

Dlažby a obrubníky Branžež

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branžež

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branžež

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branžež

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branžež

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branžež, Levná dlažba Branžež, Dlažba Branžež, Zámkové dlažby Branžež, Zámkové dlažba Branžež, Betonové dlažby Branžež, Betonová dlažba Branžež, Zdící prvky Branžež, Dlažby II jakosti Branžež, Dlažba II jakosti Branžež, Plošné dlažby Branžež, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Brno-město Praha-Kolovraty Praha 1 Praha 5 Praha-Slivenec Prostějov Praha 3 Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Vsetín Praha-Lysolaje Praha 14 Karviná Hlavní město Praha Kolín Beroun Svitavy Praha 10 Frýdek-Místek Chomutov Vyškov Praha 9 Praha-Suchdol Litoměřice Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha 20 Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Opava Praha 2 Cheb Praha-Benice Prachatice Praha 18 Třebíč Praha-Nedvězí Zlín Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Šumperk Praha-Lipence Přerov Trutnov Rakovník Chrudim Semily Praha-Čakovice Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Koloděje Nymburk Mělník Znojmo Plzeň-město Praha 22 Příbram Blansko Rokycany Písek Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Zličín Pardubice Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Běchovice Brno-venkov Sokolov Praha 13 Most Praha 6 Benešov Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha 12 Praha-Vinoř Hodonín Liberec Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Jičín Pelhřimov Děčín Hradec Králové Praha-východ Praha-Klánovice Kroměříž Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branžež

Levná dlažba Branžež

Dlažba Branžež

Zámkové dlažby Branžež

Zámkové betonové dlažby Branžež

Zámková dlažba Branžež

Betonové dlažby Branžež

Betonová dlažba Branžež

Zdící prvky Branžež

Dlažby II jakosti Branžež

Dlažba II jakosti Branžež

Plošné dlažby Branžež