„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branžež

Nové produkty Branžež

Dlažby a obrubníky Branžež

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branžež

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branžež

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branžež

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branžež

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branžež, Levná dlažba Branžež, Dlažba Branžež, Zámkové dlažby Branžež, Zámkové dlažba Branžež, Betonové dlažby Branžež, Betonová dlažba Branžež, Zdící prvky Branžež, Dlažby II jakosti Branžež, Dlažba II jakosti Branžež, Plošné dlažby Branžež, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha 9 Karviná Kolín Praha 4 Pardubice Praha-Troja Kroměříž Praha 14 Břeclav Olomouc Praha-Zbraslav Benešov Praha-Dubeč Třebíč Přerov Liberec Hodonín Nymburk Praha 1 Vsetín Praha 10 Mladá Boleslav Tachov Praha 6 Praha 15 Kladno Klatovy Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha-Benice Plzeň-město Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Zlín Praha-Vinoř Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Litoměřice Rakovník Pelhřimov Jihlava Plzeň-jih Praha-Libuš Bruntál Nový Jičín Praha 13 Karlovy Vary Praha-Kunratice Teplice Praha 5 Vyškov Praha-Ďáblice Praha 11 Svitavy Brno-venkov Praha 2 Praha-Satalice Praha-východ Sokolov Písek Český Krumlov Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Česká Lípa Beroun Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Chomutov Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha-Zličín Cheb Šumperk Plzeň-sever Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha 20 Most Praha 17 Znojmo Opava Praha 7 Mělník Praha-Suchdol Děčín Frýdek-Místek Praha 21 Jičín Náchod Praha-Královice Chrudim Hlavní město Praha Praha-Lochkov Praha 18 Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branžež

Levná dlažba Branžež

Dlažba Branžež

Zámkové dlažby Branžež

Zámkové betonové dlažby Branžež

Zámková dlažba Branžež

Betonové dlažby Branžež

Betonová dlažba Branžež

Zdící prvky Branžež

Dlažby II jakosti Branžež

Dlažba II jakosti Branžež

Plošné dlažby Branžež