„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branžež

Nové produkty Branžež

Dlažby a obrubníky Branžež

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branžež

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branžež

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branžež

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branžež

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branžež, Levná dlažba Branžež, Dlažba Branžež, Zámkové dlažby Branžež, Zámkové dlažba Branžež, Betonové dlažby Branžež, Betonová dlažba Branžež, Zdící prvky Branžež, Dlažby II jakosti Branžež, Dlažba II jakosti Branžež, Plošné dlažby Branžež, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Svitavy Praha 10 Kolín Trutnov Semily Kroměříž Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Vsetín Benešov Praha 21 Šumperk Praha-Ďáblice Praha 2 Uherské Hradiště Prachatice Cheb Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Suchdol Praha 1 Děčín Praha-východ Hodonín Praha-Zličín Jeseník Praha-Dubeč České Budějovice Praha 18 Prostějov Praha 7 Praha 9 Jihlava Plzeň-jih Praha 13 Praha-Čakovice Rakovník Pardubice Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Písek Strakonice Mělník Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha 5 Louny Praha-Slivenec Sokolov Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Vyškov Náchod Praha-Klánovice Ostrava-město Plzeň-sever Blansko Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-Křeslice Praha 6 Znojmo Praha 16 Rokycany Praha 12 Opava Jičín Jablonec nad Nisou Břeclav Karviná Ústí nad Labem Praha 17 Karlovy Vary Nový Jičín Přerov Praha-Přední Kopanina Praha 19 Kladno Kutná Hora Praha-Nebušice Beroun Litoměřice Praha-Benice Praha-Újezd Zlín Praha 15 Praha-Velká Chuchle Olomouc Teplice Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branžež

Levná dlažba Branžež

Dlažba Branžež

Zámkové dlažby Branžež

Zámkové betonové dlažby Branžež

Zámková dlažba Branžež

Betonové dlažby Branžež

Betonová dlažba Branžež

Zdící prvky Branžež

Dlažby II jakosti Branžež

Dlažba II jakosti Branžež

Plošné dlažby Branžež