„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branžež

Nové produkty Branžež

Dlažby a obrubníky Branžež

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branžež

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branžež

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branžež

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branžež

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branžež, Levná dlažba Branžež, Dlažba Branžež, Zámkové dlažby Branžež, Zámkové dlažba Branžež, Betonové dlažby Branžež, Betonová dlažba Branžež, Zdící prvky Branžež, Dlažby II jakosti Branžež, Dlažba II jakosti Branžež, Plošné dlažby Branžež, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Strakonice Sokolov Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Kolín Praha 19 Praha 6 Hlavní město Praha Most Praha-Lochkov Nový Jičín Znojmo Blansko Praha-Koloděje Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Šumperk Česká Lípa Praha-Dubeč Přerov Karviná Opava Trutnov Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Jičín Praha 22 Praha-Slivenec Děčín Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Suchdol Semily Praha 15 Ostrava-město Praha-západ Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Brno-město Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha 7 Brno-venkov Praha 1 Praha 5 Vsetín Praha-Královice Pardubice Kladno Liberec Praha-Zličín Plzeň-sever Praha-Ďáblice Kutná Hora Jablonec nad Nisou Rokycany Praha 11 Praha 20 Nymburk Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Olomouc Český Krumlov Karlovy Vary Beroun Prostějov Teplice Třebíč Jeseník Praha 10 Praha 21 Praha-Zbraslav Bruntál Příbram Praha 2 Chomutov Cheb Klatovy Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Petrovice Praha 12 Praha 4 Tachov Praha-Velká Chuchle Písek Frýdek-Místek Svitavy Rakovník Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branžež

Levná dlažba Branžež

Dlažba Branžež

Zámkové dlažby Branžež

Zámkové betonové dlažby Branžež

Zámková dlažba Branžež

Betonové dlažby Branžež

Betonová dlažba Branžež

Zdící prvky Branžež

Dlažby II jakosti Branžež

Dlažba II jakosti Branžež

Plošné dlažby Branžež