„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branžež

Nové produkty Branžež

Dlažby a obrubníky Branžež

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branžež

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branžež

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branžež

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branžež

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branžež, Levná dlažba Branžež, Dlažba Branžež, Zámkové dlažby Branžež, Zámkové dlažba Branžež, Betonové dlažby Branžež, Betonová dlažba Branžež, Zdící prvky Branžež, Dlažby II jakosti Branžež, Dlažba II jakosti Branžež, Plošné dlažby Branžež, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Nedvězí Most Praha-Lipence Litoměřice Mělník Praha-Troja Praha 6 Praha 12 Náchod Svitavy Vsetín Opava Praha-Nebušice Praha-Březiněves Rokycany Přerov Frýdek-Místek Praha 19 Plzeň-jih Písek Jindřichův Hradec Praha 1 Blansko Kutná Hora Znojmo Prostějov Český Krumlov Praha-Libuš Ostrava-město Praha-Koloděje Praha 18 Semily Karviná Praha-Vinoř Prachatice Nový Jičín Praha 5 Praha 3 Brno-venkov Chomutov Rakovník Jihlava Liberec Praha-Šeberov Břeclav Hradec Králové Děčín Beroun Hodonín Praha-Běchovice Praha 13 Benešov Pardubice Praha-západ Praha 4 Praha-Zličín Praha 20 Trutnov Praha 7 Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec České Budějovice Česká Lípa Jičín Sokolov Ústí nad Labem Jeseník Praha-Křeslice Třebíč Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha-Královice Nymburk Chrudim Tábor Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Havlíčkův Brod Kladno Praha-Dubeč Praha 9 Zlín Pelhřimov Olomouc Praha-východ Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Strakonice Plzeň-město Praha 2 Hlavní město Praha Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branžež

Levná dlažba Branžež

Dlažba Branžež

Zámkové dlažby Branžež

Zámkové betonové dlažby Branžež

Zámková dlažba Branžež

Betonové dlažby Branžež

Betonová dlažba Branžež

Zdící prvky Branžež

Dlažby II jakosti Branžež

Dlažba II jakosti Branžež

Plošné dlažby Branžež