„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branžež

Nové produkty Branžež

Dlažby a obrubníky Branžež

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branžež

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branžež

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branžež

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branžež

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branžež, Levná dlažba Branžež, Dlažba Branžež, Zámkové dlažby Branžež, Zámkové dlažba Branžež, Betonové dlažby Branžež, Betonová dlažba Branžež, Zdící prvky Branžež, Dlažby II jakosti Branžež, Dlažba II jakosti Branžež, Plošné dlažby Branžež, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Zbraslav Prachatice Praha-Běchovice Uherské Hradiště Opava Praha 6 Praha 21 Tachov Mladá Boleslav Plzeň-město Břeclav Jičín Sokolov Praha-Suchdol Nový Jičín Karlovy Vary Litoměřice Praha 17 Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha 11 Praha-Zličín Strakonice Náchod Praha-Ďáblice Benešov Praha-Štěrboholy Jeseník Vyškov Nymburk Karviná Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Trutnov Český Krumlov Brno-venkov Praha 22 Znojmo Praha-západ Příbram Přerov Pardubice Šumperk Praha-Čakovice Hodonín Praha-Lochkov Praha-Benice Třebíč Semily Tábor Praha 13 Praha 20 Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Koloděje Kroměříž Chomutov Olomouc Praha-Velká Chuchle Most Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha 10 Praha 7 Praha-Libuš Praha-Březiněves Praha 19 Praha-Dolní Počernice Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Královice Hlavní město Praha České Budějovice Plzeň-sever Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Hradec Králové Praha-Kolovraty Blansko Cheb Praha 2 Praha 18 Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha 5 Praha 14 Praha 9 Klatovy Jihlava Rakovník Praha 4 Praha-Vinoř Praha 1 Liberec Praha-Šeberov Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branžež

Levná dlažba Branžež

Dlažba Branžež

Zámkové dlažby Branžež

Zámkové betonové dlažby Branžež

Zámková dlažba Branžež

Betonové dlažby Branžež

Betonová dlažba Branžež

Zdící prvky Branžež

Dlažby II jakosti Branžež

Dlažba II jakosti Branžež

Plošné dlažby Branžež