„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Branžež

Nové produkty Branžež

Dlažby a obrubníky Branžež

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Branžež

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Branžež

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Branžež

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Branžež

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Branžež, Levná dlažba Branžež, Dlažba Branžež, Zámkové dlažby Branžež, Zámkové dlažba Branžež, Betonové dlažby Branžež, Betonová dlažba Branžež, Zdící prvky Branžež, Dlažby II jakosti Branžež, Dlažba II jakosti Branžež, Plošné dlažby Branžež, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Ostrava-město Plzeň-sever Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Zličín Praha 3 Praha-Nedvězí Praha 2 Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Slivenec Praha 4 Pardubice Chrudim Most Svitavy Benešov Praha-Vinoř Karviná Praha-Lochkov Praha-Benice Jeseník Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha 14 Praha-Libuš Mělník Praha 9 Vsetín Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Kunratice Příbram Praha 8 Chomutov Pelhřimov Praha-západ Plzeň-jih Litoměřice Praha 17 Praha 21 Tachov Ústí nad Labem Bruntál Praha 6 Praha 5 Kutná Hora Kladno Liberec Vyškov Cheb Praha-Lipence Opava Sokolov Praha-Běchovice Mladá Boleslav Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha-Újezd Praha 15 Olomouc Praha-Čakovice Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha 10 Hodonín Praha-Koloděje Šumperk Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha 16 Praha 13 Nymburk Praha 19 Strakonice Zlín Jindřichův Hradec Děčín Kolín Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Trutnov Praha 7 Brno-venkov Praha-východ Písek Tábor Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Lysolaje Praha 20 Třebíč Prostějov Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Branžež

Levná dlažba Branžež

Dlažba Branžež

Zámkové dlažby Branžež

Zámkové betonové dlažby Branžež

Zámková dlažba Branžež

Betonové dlažby Branžež

Betonová dlažba Branžež

Zdící prvky Branžež

Dlažby II jakosti Branžež

Dlažba II jakosti Branžež

Plošné dlažby Branžež