„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bořetice Bořetín Bořetín
Bořice Bořislav Bořitov
Boseň Boskovice Boskovštejn
Bošice Bošilec Bošín
Bošovice Boudy Bousín
Bousov Bouzov Bozkov
Božanov Božejov Božetice
Boží Dar Božice Božičany
Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec
Bradlecká Lhota Brambory Braňany

<<   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  >>

Další města:

Teplice Praha-Koloděje Praha-Březiněves Olomouc Praha-Řeporyje Praha 9 Plzeň-jih Chomutov Praha-Běchovice Praha 8 Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha-východ Praha 13 Louny Liberec Břeclav Třebíč Praha-Velká Chuchle Praha 18 Jičín Praha-Lochkov Ústí nad Labem Prachatice Havlíčkův Brod Plzeň-sever Praha 17 Jablonec nad Nisou Písek Praha-Zbraslav Praha 19 Uherské Hradiště Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha-Benice Děčín Praha 16 Domažlice Zlín Klatovy Česká Lípa Jeseník Praha-Čakovice Praha-Křeslice Hodonín Praha-Zličín Praha 21 Hlavní město Praha Svitavy Praha-Nedvězí Mělník Most Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha 6 Nymburk Praha-Suchdol Prostějov Praha-západ Praha-Libuš Praha 7 Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha-Troja Karviná Vsetín Kolín Sokolov Praha 5 Praha-Královice Cheb Jihlava Plzeň-město Praha 12 Praha 1 Tachov Opava Přerov Bruntál Blansko Strakonice Ostrava-město Praha 2 Praha 20 České Budějovice Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Brno-venkov Trutnov Beroun Vyškov Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby