„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bořetice Bořetín Bořetín
Bořice Bořislav Bořitov
Boseň Boskovice Boskovštejn
Bošice Bošilec Bošín
Bošovice Boudy Bousín
Bousov Bouzov Bozkov
Božanov Božejov Božetice
Boží Dar Božice Božičany
Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec
Bradlecká Lhota Brambory Braňany

<<   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  >>

Další města:

Břeclav Blansko Praha-Zličín Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Troja Benešov Praha 11 Vyškov Praha-Slivenec Liberec Praha 19 Pelhřimov Příbram Nymburk Trutnov Děčín Znojmo Chomutov Beroun Český Krumlov Svitavy Praha-Újezd Praha-Běchovice Náchod Praha 21 Louny Litoměřice Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha 20 Pardubice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Cheb Kroměříž České Budějovice Strakonice Praha-Kunratice Praha 8 Plzeň-jih Praha 1 Nový Jičín Praha 2 Chrudim Olomouc Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha-Dubeč Praha 17 Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha 7 Hodonín Praha-Královice Praha-Štěrboholy Brno-město Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha 22 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 9 Teplice Praha 18 Praha 16 Třebíč Praha-Přední Kopanina Kladno Jihlava Prostějov Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Jeseník Praha-východ Praha-Suchdol Karviná Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Praha 5 Bruntál Praha-Petrovice Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha-Křeslice Jičín Klatovy Šumperk Praha-Klánovice Opava Zlín Most Brno-venkov Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby