„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bořetice Bořetín Bořetín
Bořice Bořislav Bořitov
Boseň Boskovice Boskovštejn
Bošice Bošilec Bošín
Bošovice Boudy Bousín
Bousov Bouzov Bozkov
Božanov Božejov Božetice
Boží Dar Božice Božičany
Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec
Bradlecká Lhota Brambory Braňany

<<   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  >>

Další města:

Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-západ Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Koloděje Bruntál Most Praha-Zličín Ústí nad Labem Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha 21 Praha 1 Uherské Hradiště Domažlice Praha-východ Praha 3 Pelhřimov Přerov Kolín Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Karlovy Vary Liberec Strakonice Praha-Lochkov Svitavy Praha 14 Mladá Boleslav Praha-Benice Praha 22 Hlavní město Praha Rokycany Karviná Brno-venkov Hradec Králové Benešov Louny Náchod Vsetín Blansko Klatovy Praha 9 Příbram Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Plzeň-město Chomutov Třebíč Praha 5 Praha-Slivenec Praha-Čakovice Jičín Tachov Mělník Praha-Kunratice Praha 10 České Budějovice Praha-Běchovice Praha 8 Praha-Petrovice Praha-Šeberov Beroun Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Česká Lípa Praha 2 Praha 12 Žďár nad Sázavou Sokolov Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Velká Chuchle Prachatice Rakovník Praha-Ďáblice Jihlava Praha 19 Praha-Klánovice Písek Pardubice Ústí nad Orlicí Teplice Kladno Hodonín Litoměřice Semily Praha-Zbraslav Vyškov Olomouc Praha-Lipence Praha 20 Jindřichův Hradec Trutnov Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby