„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bořetice Bořetín Bořetín
Bořice Bořislav Bořitov
Boseň Boskovice Boskovštejn
Bošice Bošilec Bošín
Bošovice Boudy Bousín
Bousov Bouzov Bozkov
Božanov Božejov Božetice
Boží Dar Božice Božičany
Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec
Bradlecká Lhota Brambory Braňany

<<   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  >>

Další města:

Olomouc Praha-Dubeč Praha 8 Praha 2 Svitavy Praha 16 Třebíč Praha-Velká Chuchle Praha 11 Strakonice Příbram Praha 10 Praha 18 Praha-Čakovice Praha-Vinoř Pardubice Praha-Koloděje Praha-Benice Nymburk Litoměřice Teplice Praha 20 Praha 14 Pelhřimov Šumperk Liberec Praha 9 Louny Hodonín Náchod Semily Praha-Křeslice Prostějov Chrudim Praha 17 Jindřichův Hradec Plzeň-sever Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Bruntál Jihlava Praha 15 Mělník Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Kutná Hora Jeseník Žďár nad Sázavou Sokolov Praha-Nebušice Česká Lípa Most Praha-Dolní Chabry Trutnov Tábor Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha 3 Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-východ Přerov Chomutov Cheb Klatovy Praha-Troja Nový Jičín Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Praha 5 Kroměříž Písek Jičín České Budějovice Domažlice Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha 4 Praha-Královice Praha-západ Hradec Králové Praha-Klánovice Rakovník Praha 19 Praha 21 Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha-Lochkov Benešov Karlovy Vary Opava Karviná Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby