„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bořetice Bořetín Bořetín
Bořice Bořislav Bořitov
Boseň Boskovice Boskovštejn
Bošice Bošilec Bošín
Bošovice Boudy Bousín
Bousov Bouzov Bozkov
Božanov Božejov Božetice
Boží Dar Božice Božičany
Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec
Bradlecká Lhota Brambory Braňany

<<   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  >>

Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Cheb Praha 11 Pardubice Praha 20 Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha 14 Písek Kroměříž Opava Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha-Troja Přerov Praha-Štěrboholy Olomouc Frýdek-Místek Český Krumlov Most Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha-Petrovice Praha-Újezd Svitavy Praha-Benice Praha 21 Prostějov Praha-Vinoř Hodonín Karlovy Vary Mělník Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Zličín Česká Lípa Tachov Praha 16 Jičín Liberec Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Semily Rokycany Chomutov Jihlava Praha-Zbraslav Praha 12 Praha 3 Kolín Praha-Klánovice Praha 1 Praha 7 Praha 18 Praha-Slivenec Praha-Nebušice Tábor Blansko Praha-Šeberov Praha 17 Jeseník Brno-město Plzeň-město Praha-Nedvězí Vyškov Havlíčkův Brod Praha 9 Bruntál Praha-Kunratice Znojmo Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha 4 Chrudim Praha-Čakovice Prachatice Hradec Králové Praha-Březiněves Vsetín Praha-Křeslice Ústí nad Labem Praha 19 Sokolov Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Strakonice Nymburk Praha 5 Praha-západ Praha 15 Praha 6 Praha-Kolovraty Praha-Libuš Třebíč Louny Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby