„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bořetice Bořetín Bořetín
Bořice Bořislav Bořitov
Boseň Boskovice Boskovštejn
Bošice Bošilec Bošín
Bošovice Boudy Bousín
Bousov Bouzov Bozkov
Božanov Božejov Božetice
Boží Dar Božice Božičany
Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec
Bradlecká Lhota Brambory Braňany

<<   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  >>

Další města:

Praha 11 Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 22 Praha 17 Beroun Klatovy Blansko Praha 20 Praha-Kolovraty Teplice Ústí nad Labem Praha 16 Domažlice Praha 8 Praha-Křeslice Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Karviná Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha 2 Praha-Klánovice Praha 10 Přerov Praha-Petrovice Praha 13 Praha 6 Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-východ Mělník Písek Praha-Troja Kladno Litoměřice Praha-Zličín Pardubice Kolín Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha 1 Kutná Hora Česká Lípa Tábor Strakonice Praha-Koloděje Příbram Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Benešov Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Prostějov Třebíč Rakovník Prachatice Praha 12 Louny Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha-Královice Bruntál Svitavy Most Praha-Nebušice Šumperk Plzeň-sever Zlín Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Jeseník Opava Uherské Hradiště Břeclav Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha 3 Vsetín Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Libuš Cheb Hlavní město Praha Praha 14 Praha-Zbraslav Jihlava Praha-západ Sokolov Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-Újezd Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby