„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bořetice Bořetín Bořetín
Bořice Bořislav Bořitov
Boseň Boskovice Boskovštejn
Bošice Bošilec Bošín
Bošovice Boudy Bousín
Bousov Bouzov Bozkov
Božanov Božejov Božetice
Boží Dar Božice Božičany
Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec
Bradlecká Lhota Brambory Braňany

<<   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  >>

Další města:

Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha 1 Praha 15 Český Krumlov Praha-Březiněves Jihlava Vyškov Praha 2 Havlíčkův Brod Rakovník Praha-Dubeč Kladno Praha-Troja Praha 16 Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha-Běchovice Nový Jičín Přerov Praha 12 Bruntál Praha 4 Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Nebušice Most Pardubice Břeclav Uherské Hradiště Děčín Cheb Olomouc Blansko Česká Lípa Třebíč Šumperk Praha 14 Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha-Zbraslav Karviná Příbram Tachov Praha-Vinoř Chrudim Mladá Boleslav Hradec Králové Praha-Libuš Praha 22 Praha-Ďáblice Praha 17 Brno-venkov Praha 5 Praha-Petrovice Ostrava-město Opava Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha 3 Louny Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-Lysolaje Náchod Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Benešov Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Prachatice Praha 13 Praha 21 Tábor Praha-Satalice Hodonín Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Trutnov Jičín Litoměřice Písek Praha-západ Mělník Semily Jeseník Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-Kolovraty Praha 6 Liberec Sokolov Praha-Dolní Počernice Praha 9 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby