„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bořetice Bořetín Bořetín
Bořice Bořislav Bořitov
Boseň Boskovice Boskovštejn
Bošice Bošilec Bošín
Bošovice Boudy Bousín
Bousov Bouzov Bozkov
Božanov Božejov Božetice
Boží Dar Božice Božičany
Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec
Bradlecká Lhota Brambory Braňany

<<   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  >>

Další města:

Cheb Praha-Dolní Počernice Louny Praha-Satalice Plzeň-město Domažlice Pelhřimov Praha-Nedvězí Děčín Tachov Praha 1 Brno-město Uherské Hradiště Praha-Lipence Příbram Opava Přerov Praha-Libuš Beroun Praha 9 Mělník Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Trutnov Praha-Troja Praha-Kunratice Hlavní město Praha Pardubice Bruntál Praha 20 Klatovy Kolín Praha 21 Tábor Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Karlovy Vary Hodonín Praha 7 Chrudim Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha 4 Praha-Ďáblice Praha 11 Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř České Budějovice Karviná Praha 14 Ústí nad Labem Jičín Praha-Újezd Kladno Břeclav Praha-Kolovraty Plzeň-sever Ostrava-město Praha 16 Jihlava Praha-Zličín Praha-Suchdol Hradec Králové Olomouc Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha 22 Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Most Liberec Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Praha-západ Sokolov Praha 12 Vyškov Znojmo Kroměříž Litoměřice Nymburk Praha 17 Praha-Petrovice Mladá Boleslav Zlín Praha-Klánovice Jeseník Svitavy Praha-Královice Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby