„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha 7 Praha-Petrovice Praha 14 Praha-Libuš Praha 13 Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha 21 Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Vyškov Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha 1 Opava Hradec Králové Havlíčkův Brod Šumperk Praha-Lysolaje Benešov Praha-Kolovraty Plzeň-město Znojmo Břeclav Praha-Suchdol Praha-Koloděje Rakovník Frýdek-Místek Praha 11 České Budějovice Praha-Lochkov Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha 6 Prostějov Praha-Královice Liberec Jeseník Chrudim Praha-západ Mělník Praha 8 Děčín Praha-Satalice Tachov Vsetín Olomouc Praha 4 Česká Lípa Praha-Troja Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Semily Domažlice Praha 22 Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Čakovice Louny Beroun Trutnov Praha-Dolní Chabry Přerov Brno-venkov Praha 17 Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha-Újezd Praha 9 Bruntál Strakonice Cheb Brno-město Jičín Nymburk Karviná Ostrava-město Praha-Klánovice Most Praha-Vinoř Praha 19 Praha 20 Praha-Lipence Sokolov Třebíč Praha-Běchovice Prachatice Jihlava Pardubice Ústí nad Orlicí Praha 2 Praha-Křeslice Teplice Český Krumlov Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav