„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Znojmo Praha-Benice Příbram Praha 1 Praha-Slivenec Domažlice Praha 19 Praha 5 Louny Praha-Lysolaje Svitavy Praha-Lochkov Přerov Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha 21 Praha 17 Rokycany Mladá Boleslav Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 22 Kroměříž Praha-Troja Mělník Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Praha-Libuš Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Beroun Prostějov Vyškov Praha 8 Praha-západ Tachov Nymburk Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Česká Lípa Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Satalice Písek Plzeň-jih Kolín Praha 10 Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Čakovice Vsetín Praha 14 Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha-východ Jihlava Praha-Vinoř Hradec Králové Praha 3 Opava Nový Jičín Liberec Praha-Dubeč Kladno Praha-Koloděje Teplice Sokolov Ostrava-město Praha 6 Praha-Újezd Praha 13 Olomouc Tábor Praha 2 Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Jeseník Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Náchod Benešov Třebíč Bruntál Praha 9 České Budějovice Cheb Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha-Zličín Klatovy Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Blansko Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav