„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Přerov Jindřichův Hradec Rokycany Praha 15 Litoměřice Brno-město Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Uherské Hradiště Domažlice Praha 20 Praha 4 Pardubice Praha-Křeslice Praha-Královice Praha-Kunratice Kolín Prostějov Praha 13 Louny Kutná Hora Kladno Náchod Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha-Suchdol České Budějovice Mladá Boleslav Písek Vsetín Praha 8 Brno-venkov Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha-Klánovice Praha-Vinoř Zlín Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Břeclav Praha 5 Jičín Chomutov Praha-Libuš Karviná Praha 12 Šumperk Praha-Petrovice Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-západ Chrudim Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha 14 Nový Jičín Olomouc Plzeň-sever Mělník Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Praha 6 Most Ústí nad Labem Jeseník Praha-východ Praha 7 Praha 17 Teplice Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha-Koloděje Kroměříž Strakonice Svitavy Praha-Dubeč Praha-Šeberov Praha-Běchovice Sokolov Praha 11 Praha-Troja Pelhřimov Praha-Lysolaje Tachov Plzeň-jih Praha 9 Praha-Satalice Praha 18 Praha 3 Děčín Třebíč Praha 16 Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav