„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-Královice Praha-Lysolaje Praha-Zličín Mělník Uherské Hradiště Benešov Tachov Ústí nad Orlicí Praha 16 Hradec Králové Praha-Křeslice Plzeň-město Praha 12 Praha 19 Jičín Most Prostějov Praha 13 Praha-Šeberov Jihlava Teplice Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Strakonice Semily Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Opava Karlovy Vary Praha 6 Praha-Řeporyje Vsetín Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha 7 Praha-Dubeč Vyškov Praha 5 Blansko Pelhřimov Pardubice Liberec Sokolov Cheb Přerov Brno-město Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Praha 10 Praha-Slivenec České Budějovice Praha 14 Bruntál Česká Lípa Praha-Libuš Znojmo Žďár nad Sázavou Karviná Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Frýdek-Místek Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Klatovy Praha-východ Praha 21 Praha-Petrovice Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Kolín Příbram Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Praha 2 Chrudim Praha 9 Praha-Kolovraty Domažlice Tábor Náchod Kutná Hora Praha 20 Louny Šumperk Kladno Brno-venkov Praha 18 Zlín Břeclav Praha 3 Praha-Suchdol Písek Rakovník Svitavy Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav