„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Příbram Praha-Štěrboholy Louny Praha-Suchdol Praha 10 Vyškov Havlíčkův Brod Třebíč Karviná Praha-Újezd Praha-Libuš Prostějov Hodonín Nymburk Tachov Praha-Nedvězí Děčín Jindřichův Hradec Brno-venkov Olomouc Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Benešov Praha-Ďáblice Trutnov Blansko Praha 18 Praha-Šeberov Praha 6 Český Krumlov Most Sokolov Praha 21 Praha 5 Mladá Boleslav Praha-Kunratice Znojmo Praha-Zličín Praha 2 Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Slivenec Praha 7 Prachatice Rychnov nad Kněžnou Domažlice Vsetín Ostrava-město Rokycany Beroun Liberec Praha-Klánovice Praha-Běchovice Praha-Čakovice Pelhřimov Praha-Dubeč Praha 13 Praha-Benice Jičín Česká Lípa Praha-Troja Praha 12 Praha-východ Teplice Semily Praha 1 Praha 3 Náchod Klatovy Jablonec nad Nisou Písek Přerov Hradec Králové Mělník Plzeň-jih Kolín Ústí nad Labem Praha-Královice Svitavy Jeseník Opava Karlovy Vary Praha 19 Praha-Lipence Praha-Nebušice Chomutov Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Praha 16 Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Kladno Strakonice Šumperk Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav