„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Kroměříž Příbram Praha-Zbraslav Brno-město Zlín Kladno Nymburk Děčín Praha-Klánovice Tachov Vyškov Brno-venkov Praha 11 Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha 4 Praha-Zličín Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Semily Tábor Jablonec nad Nisou Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha 20 Praha-Řeporyje Praha 18 Jeseník Plzeň-sever Chomutov České Budějovice Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Plzeň-město Bruntál Praha 2 Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha 16 Klatovy Praha-Vinoř Praha 21 Benešov Praha-Královice Praha 9 Praha 1 Písek Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Benice Pardubice Praha-Dubeč Litoměřice Hradec Králové Vsetín Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Rokycany Praha 13 Praha-Troja Strakonice Most Blansko Frýdek-Místek Praha-Újezd Havlíčkův Brod Domažlice Česká Lípa Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha-Slivenec Jičín Třebíč Opava Hodonín Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha 14 Louny Jindřichův Hradec Trutnov Praha 15 Praha 17 Praha 8 Praha-Ďáblice Svitavy Praha-Štěrboholy Břeclav Přerov Šumperk Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav