„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Rokycany Chomutov Cheb Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha-Slivenec Praha 10 Havlíčkův Brod Český Krumlov Příbram Praha 4 Praha 20 Brno-venkov Praha-západ Praha-Běchovice Praha 3 Jihlava Rakovník Mladá Boleslav Kutná Hora Šumperk Liberec Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Opava Praha-Lipence Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Vyškov Praha-Březiněves Vsetín Litoměřice Nový Jičín Písek Praha 6 Praha-Lysolaje Znojmo Praha 15 Praha-Nebušice Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha 19 Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Klánovice Pardubice Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Náchod Pelhřimov Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha-Koloděje Nymburk Praha-Dubeč Děčín Sokolov Plzeň-jih Teplice Chrudim Beroun Praha-Kunratice Kladno Kolín Praha-Libuš Praha 21 Praha 22 Blansko Prachatice Tachov Mělník Prostějov Praha-Vinoř Praha 2 Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Tábor Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Praha 13 Praha-Křeslice Brno-město Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha 7 Olomouc Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Strakonice Bruntál Jeseník Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav