„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Břeclav Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Bruntál Blansko Praha 20 Litoměřice Praha 18 Chrudim Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha 16 Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Beroun Znojmo Jičín Kroměříž Praha-Královice České Budějovice Česká Lípa Prachatice Praha 5 Karviná Tábor Praha-Libuš Praha 17 Český Krumlov Trutnov Most Brno-město Třebíč Havlíčkův Brod Svitavy Praha-Lysolaje Praha 10 Olomouc Jablonec nad Nisou Vyškov Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-východ Opava Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha 3 Hodonín Ústí nad Labem Vsetín Praha 19 Praha-západ Kolín Hradec Králové Příbram Šumperk Praha-Kolovraty Praha-Lipence Prostějov Praha-Zličín Nový Jičín Praha 11 Praha-Křeslice Praha 12 Děčín Klatovy Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Pardubice Praha-Čakovice Cheb Praha-Lochkov Praha 14 Praha-Řeporyje Praha 8 Pelhřimov Rokycany Plzeň-sever Náchod Kutná Hora Jihlava Praha 22 Rakovník Praha-Šeberov Praha-Běchovice Nymburk Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha-Újezd Praha 1 Praha-Troja Praha-Koloděje Písek Brno-venkov Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav