„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha 8 Kroměříž Praha-Zbraslav Třebíč Karlovy Vary Blansko Přerov Praha-Dolní Počernice Praha 2 Tachov Praha 1 Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha 13 Zlín Praha 7 Kutná Hora Praha-Petrovice Praha-Suchdol Břeclav Praha 3 Havlíčkův Brod Plzeň-město Chomutov Vsetín Náchod Praha-Slivenec Olomouc Praha-Šeberov Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha-Královice Benešov Praha 6 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Jičín Sokolov Praha-Libuš Nový Jičín Praha 17 Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha 18 Praha-Lipence Znojmo Kladno Cheb Ostrava-město Praha-Březiněves Domažlice Vyškov Hlavní město Praha Praha 4 Praha 21 Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Nedvězí Praha 12 Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Praha 22 Brno-město Praha-Troja Praha 9 Jihlava Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Prachatice Prostějov Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Brno-venkov Kolín Semily Pelhřimov Plzeň-sever Příbram Strakonice Tábor Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Zličín České Budějovice Praha 5 Ústí nad Labem Hradec Králové Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav