„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořislav

Nové produkty Bořislav

Dlažby a obrubníky Bořislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořislav, Levná dlažba Bořislav, Dlažba Bořislav, Zámkové dlažby Bořislav, Zámkové dlažba Bořislav, Betonové dlažby Bořislav, Betonová dlažba Bořislav, Zdící prvky Bořislav, Dlažby II jakosti Bořislav, Dlažba II jakosti Bořislav, Plošné dlažby Bořislav, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Chomutov Praha 16 Liberec Nymburk Cheb Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Domažlice Praha 5 Praha-Královice České Budějovice Příbram Uherské Hradiště Kroměříž Praha-Suchdol Praha 7 Most Praha-Přední Kopanina Benešov Prachatice Tábor Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Rakovník Znojmo Jičín Prostějov Praha 2 Pelhřimov Praha 20 Praha-Zličín Praha 6 Semily Praha 13 Praha 22 Praha-Nedvězí Plzeň-sever Frýdek-Místek Šumperk Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha 18 Praha 12 Rokycany Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Litoměřice Náchod Praha-Klánovice Praha 4 Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha-Čakovice Chrudim Praha-Satalice Olomouc Kolín Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha 14 Vsetín Jihlava Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Strakonice Praha-Ďáblice Jeseník Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha-Březiněves Plzeň-jih Trutnov Sokolov Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha-západ Mělník Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha 19 Praha 3 Praha 10 Praha 17 Nový Jičín Opava Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořislav

Levná dlažba Bořislav

Dlažba Bořislav

Zámkové dlažby Bořislav

Zámkové betonové dlažby Bořislav

Zámková dlažba Bořislav

Betonové dlažby Bořislav

Betonová dlažba Bořislav

Zdící prvky Bořislav

Dlažby II jakosti Bořislav

Dlažba II jakosti Bořislav

Plošné dlažby Bořislav