„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Lochkov Nymburk Praha-Běchovice Šumperk Praha 5 Litoměřice Jihlava Praha-Křeslice Praha-Libuš Teplice Jeseník Louny Liberec Český Krumlov Strakonice Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Chrudim Kolín Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Náchod Praha 1 Bruntál Praha 20 Praha-Štěrboholy Klatovy Nový Jičín Pelhřimov Praha-Koloděje Kladno Praha-Újezd Praha 22 Praha 6 Praha-Dubeč Frýdek-Místek Vsetín Domažlice Praha-Slivenec Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Příbram Děčín Třebíč Rokycany Trutnov Most Kroměříž Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Benešov Praha-Kolovraty Karviná Prachatice Plzeň-město Praha-Královice Praha 13 Olomouc Praha-Březiněves Praha-Satalice Praha-Vinoř Vyškov Tábor Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Rakovník Praha 7 Brno-venkov Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Pardubice Praha 21 Praha-Troja Praha 12 Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha 14 Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha-Ďáblice Praha 3 Opava Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha-Nedvězí Praha 19 Tachov Praha 9 Praha 15 Praha-západ Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec