„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Beroun Praha-západ Plzeň-město Trutnov Žďár nad Sázavou Domažlice Kladno Praha 11 Příbram Nymburk Přerov Praha 10 Praha 18 Most Praha 7 Praha 14 Praha-Libuš Praha-východ Mělník Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha 20 Praha-Březiněves Olomouc Mladá Boleslav Prachatice Karlovy Vary Strakonice Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-Suchdol Praha-Petrovice Třebíč Frýdek-Místek Liberec České Budějovice Brno-město Jeseník Karviná Český Krumlov Cheb Tábor Břeclav Praha 13 Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha-Benice Opava Sokolov Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Klánovice Pelhřimov Vyškov Ústí nad Labem Znojmo Praha 1 Praha-Šeberov Kolín Rakovník Praha 9 Hodonín Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha 17 Pardubice Zlín Praha-Běchovice Chrudim Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Klatovy Chomutov Rokycany Benešov Praha-Štěrboholy Prostějov Jihlava Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Satalice Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Troja Praha-Koloděje Nový Jičín Litoměřice Praha 15 Praha 3 Šumperk Teplice Praha 22 Havlíčkův Brod Louny Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec