„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Nymburk Třebíč Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Děčín Praha 22 Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Zlín Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Semily Praha-Dolní Počernice Praha 4 Karlovy Vary Uherské Hradiště Strakonice Praha-Dubeč Praha-východ Mělník Brno-město Praha-Nebušice Náchod Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha 20 Benešov Tábor Kladno Plzeň-jih Jeseník Praha-Dolní Chabry Praha 3 Prostějov Jičín Praha-Křeslice Most Chomutov Praha 7 Praha 18 Plzeň-město Trutnov Šumperk Hodonín Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha 21 Praha-Troja Klatovy Olomouc Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Rakovník Praha 16 Přerov Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha-Královice Ústí nad Labem Praha 10 Blansko Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha 11 Rokycany Kroměříž Beroun Praha 6 Praha 17 Pardubice Praha 15 Praha-Benice Praha-Šeberov Praha 2 Cheb Příbram Praha-Suchdol Ostrava-město Český Krumlov Brno-venkov Praha 9 Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Sokolov Litoměřice Liberec Znojmo Praha-Újezd Chrudim České Budějovice Tachov Vyškov Karviná Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec