„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha 16 Praha-Klánovice Tábor Sokolov Děčín Praha 20 Cheb Příbram Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Písek Jihlava Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Česká Lípa Praha-Ďáblice Klatovy Český Krumlov Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Znojmo Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-Březiněves Praha-Dubeč Kutná Hora Prachatice Praha-Libuš Trutnov Praha 6 Praha 10 Tachov Beroun Jeseník Praha 2 Břeclav Praha-Kolovraty Rakovník Havlíčkův Brod Praha-Zličín Most Nymburk Ústí nad Labem Jičín Třebíč Teplice Praha 8 Praha 9 Litoměřice Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Strakonice Náchod Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha 19 Praha-Satalice Šumperk Praha 11 Praha-Lochkov Pelhřimov Plzeň-jih Benešov Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Mělník Mladá Boleslav Pardubice Olomouc Vyškov Praha 17 Prostějov Frýdek-Místek Praha-Slivenec Chrudim Svitavy Brno-město Praha-Vinoř Praha 18 Nový Jičín Praha-Suchdol Praha 12 Praha-Lipence Kroměříž Semily Praha 21 Kladno České Budějovice Praha-Troja Blansko Praha-Koloděje Praha-Benice Rokycany Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec