„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Plzeň-sever Vsetín Kladno Praha-Suchdol Hradec Králové Nymburk Praha-Lipence Beroun Praha 3 Chrudim Svitavy Liberec Praha 11 Kroměříž Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Praha-Běchovice Znojmo Jeseník Pardubice Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Praha 21 Přerov Tachov Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Praha 20 Havlíčkův Brod Praha 10 Nový Jičín Praha-Vinoř Olomouc Ústí nad Labem Strakonice Česká Lípa Praha-Křeslice Praha-Troja Příbram Děčín Praha 22 Most Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha 4 Praha 17 Teplice Jičín Plzeň-jih Klatovy Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha 14 Kutná Hora Žďár nad Sázavou Třebíč Prachatice Praha-Čakovice Karviná Zlín Trutnov Pelhřimov Šumperk Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha 19 Praha-Dubeč Praha 5 Praha 8 Praha-Slivenec Jihlava Praha-Březiněves Sokolov Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Praha 15 Bruntál Prostějov Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha 16 Praha-Nebušice Louny Opava Praha-Újezd Praha-západ Praha-Kunratice Brno-venkov Tábor Praha 1 Praha-Kolovraty Praha 6 Plzeň-město Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec