„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Čakovice Praha 22 Nový Jičín Praha 1 Praha 13 Beroun Chrudim Nymburk Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Zličín Rokycany Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Kroměříž Karlovy Vary Plzeň-sever Ústí nad Labem Česká Lípa Pardubice Louny Praha 18 Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha 12 Český Krumlov Jihlava Jičín Hlavní město Praha Děčín Tábor Žďár nad Sázavou Strakonice Praha 6 Praha-Šeberov Praha 2 Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Trutnov Praha-Kunratice Praha 16 Zlín Praha-Benice Praha 20 Praha 11 Vsetín Praha 19 Prostějov Břeclav České Budějovice Teplice Praha 8 Praha 4 Šumperk Praha-Lipence Svitavy Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-východ Praha 10 Cheb Semily Rakovník Liberec Písek Hodonín Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Praha 14 Kolín Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Praha 15 Blansko Litoměřice Kladno Havlíčkův Brod Bruntál Praha 7 Karviná Tachov Benešov Praha-Libuš Přerov Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-západ Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Brno-město Praha-Troja Třebíč Jeseník Klatovy Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec