„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Opava Nový Jičín Praha-Slivenec Praha 1 Ostrava-město Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha-Čakovice Domažlice Cheb Praha-východ Žďár nad Sázavou Plzeň-město Znojmo Plzeň-sever Praha 8 Beroun Praha 10 Brno-venkov Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Petrovice Brno-město Olomouc Rakovník Praha-Křeslice Praha 21 Šumperk Semily Svitavy Praha 4 Praha-Šeberov Praha-Klánovice Mladá Boleslav Strakonice Zlín Praha-Zličín České Budějovice Pardubice Praha-Újezd Trutnov Most Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha-Královice Třebíč Litoměřice Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Satalice Praha 18 Hlavní město Praha Praha-Troja Praha-Dubeč Vyškov Písek Praha 2 Praha-západ Praha 15 Jablonec nad Nisou Kutná Hora Praha 12 Chrudim Praha 19 Teplice Ústí nad Labem Praha 11 Praha 14 Praha-Kolovraty Praha 7 Pelhřimov Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha 6 Jindřichův Hradec Praha 16 Bruntál Uherské Hradiště Praha-Libuš Tachov Praha-Dolní Počernice Prostějov Tábor Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Chomutov Klatovy Kladno Praha 20 Hodonín Nymburk Praha-Benice Karlovy Vary Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec