„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Hodonín Praha-Benice Kolín Pardubice Náchod Přerov Praha-Běchovice Litoměřice Praha 3 Blansko Praha-Přední Kopanina Beroun Bruntál Pelhřimov Praha 9 Kladno Brno-město Praha-Šeberov Praha 20 Louny Praha 21 Praha 8 Třebíč Jeseník Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha 15 Praha-Petrovice Teplice Praha-Zličín Praha-východ Praha 16 Praha 11 Mělník Příbram Tábor Praha 14 Praha-Lipence Praha-západ Liberec Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Satalice Praha 5 Plzeň-sever Znojmo Chomutov Opava Kutná Hora Praha 22 Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Praha 1 Praha-Lysolaje Kroměříž Karviná Český Krumlov Jihlava Praha-Štěrboholy Rokycany Praha 10 Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha 17 Praha-Slivenec Semily Praha 4 Trutnov Nový Jičín Plzeň-město Brno-venkov Nymburk Hradec Králové Cheb Prachatice Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Svitavy Česká Lípa Klatovy Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha 13 Chrudim Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Tachov Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec