„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha 14 Brno-venkov Praha-Újezd Vsetín Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Mělník Přerov Litoměřice Chrudim Hodonín Liberec Jičín Praha-Lipence Praha 16 Havlíčkův Brod Praha 21 Praha-Březiněves Kolín Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha 13 Praha 18 Praha-Vinoř Praha 19 Praha-Lochkov Frýdek-Místek Olomouc Rokycany Česká Lípa Praha-Petrovice Tábor Sokolov Cheb Prachatice Praha 17 Hlavní město Praha Praha 4 Domažlice Praha 12 Břeclav Praha-Benice Bruntál Zlín Praha-Ďáblice Ostrava-město Klatovy Beroun Praha-Koloděje Praha-Dubeč Blansko Praha 15 Kroměříž Ústí nad Labem Třebíč Karviná Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Jihlava Pardubice Praha-Slivenec Praha 2 Nymburk Praha-Přední Kopanina Jeseník Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Teplice Nový Jičín Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Most Praha 3 Praha-východ Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Šumperk Praha-Troja Plzeň-jih Praha 5 Praha 8 Chomutov Praha 20 Praha-Klánovice Vyškov Děčín Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec