„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Nymburk Plzeň-jih Bruntál Praha-Slivenec Liberec Praha 18 Mladá Boleslav Rakovník Praha 19 Praha-Nebušice Rokycany Praha-Královice Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Praha 3 Praha 21 Praha-Vinoř Břeclav Praha-Březiněves Šumperk Praha-východ Kroměříž Praha-Běchovice Brno-venkov Třebíč Praha 5 Přerov Praha 2 Praha-Újezd Semily Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Beroun Cheb Praha-Lochkov Praha 7 Domažlice Praha-Křeslice Praha-Lipence Trutnov Praha-Benice Děčín Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Prachatice Hodonín Praha-Libuš Kladno Ostrava-město Písek Klatovy Nový Jičín Mělník Vsetín Praha 10 Praha-Dubeč Brno-město Praha-Ďáblice Opava Blansko Praha 4 Praha 14 Jeseník České Budějovice Benešov Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Vyškov Chomutov Tábor Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Teplice Prostějov Uherské Hradiště Praha 6 Praha-Lysolaje Sokolov Ústí nad Labem Chrudim Pelhřimov Praha-Troja Praha-Nedvězí Tachov Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Příbram Litoměřice Praha 12 Olomouc Praha 22 Ústí nad Orlicí Most Louny Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha 17 Kutná Hora Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec