„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bradlec

Nové produkty Bradlec

Dlažby a obrubníky Bradlec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bradlec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bradlec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bradlec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bradlec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bradlec, Levná dlažba Bradlec, Dlažba Bradlec, Zámkové dlažby Bradlec, Zámkové dlažba Bradlec, Betonové dlažby Bradlec, Betonová dlažba Bradlec, Zdící prvky Bradlec, Dlažby II jakosti Bradlec, Dlažba II jakosti Bradlec, Plošné dlažby Bradlec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Klatovy Písek Sokolov Třebíč Jihlava Praha 19 Praha-Újezd Kolín Praha-západ Praha-Libuš Praha-Královice Nymburk Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha 15 Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Strakonice Hradec Králové Praha 6 Česká Lípa Prachatice Praha-Suchdol Praha-Zličín Plzeň-sever Praha-Kolovraty Rakovník Praha-Štěrboholy Příbram Ústí nad Labem Beroun Praha-Nedvězí Teplice Praha-Klánovice Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha 13 Praha-Zbraslav Břeclav Karviná Český Krumlov Praha 9 Liberec Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha 16 Litoměřice Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Opava Rokycany Praha-Dolní Chabry Louny Praha-Benice Svitavy Vsetín Praha 21 Praha-východ Chomutov Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-Troja Praha-Lysolaje Plzeň-jih Jičín Jindřichův Hradec Přerov Praha-Slivenec Praha 17 Děčín Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha-Koloděje Bruntál Plzeň-město Praha-Březiněves Praha-Dubeč Domažlice Prostějov Kroměříž Praha-Řeporyje Benešov Praha-Čakovice Pardubice Praha 22 Brno-město Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha 12 Karlovy Vary Náchod Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Kladno Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bradlec

Levná dlažba Bradlec

Dlažba Bradlec

Zámkové dlažby Bradlec

Zámkové betonové dlažby Bradlec

Zámková dlažba Bradlec

Betonové dlažby Bradlec

Betonová dlažba Bradlec

Zdící prvky Bradlec

Dlažby II jakosti Bradlec

Dlažba II jakosti Bradlec

Plošné dlažby Bradlec