„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha 18 Praha 11 Vsetín Prostějov Litoměřice Karviná Praha 17 Chrudim Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Ostrava-město Pelhřimov Praha-Troja Kladno Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Náchod Zlín Znojmo Tábor Mladá Boleslav Praha 12 Praha-Běchovice Plzeň-sever Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha-Slivenec Praha 6 Praha 8 Brno-město Praha-Kolovraty Semily Praha-Koloděje Plzeň-jih Sokolov Olomouc Svitavy Jičín Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha 1 Praha 22 Liberec Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Nymburk Praha-Štěrboholy Beroun Praha-Petrovice Rokycany Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Písek Karlovy Vary Český Krumlov Domažlice Praha 20 Praha-Královice Třebíč Česká Lípa Blansko Praha-Lochkov Děčín Praha-Řeporyje Rakovník Tachov České Budějovice Jeseník Praha 3 Praha 10 Chomutov Praha-Lipence Teplice Praha 2 Praha-Čakovice Most Brno-venkov Cheb Praha 16 Praha 13 Praha-Dubeč Jihlava Benešov Vyškov Hlavní město Praha Kolín Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice