„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Vyškov Benešov Plzeň-město Jeseník Strakonice Žďár nad Sázavou Praha 16 Nový Jičín Jablonec nad Nisou Přerov Praha-Benice Praha 12 Písek Prostějov Blansko Hodonín Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Vsetín Klatovy Praha-Satalice Praha-Dubeč Šumperk Brno-město Praha-Slivenec Louny Hradec Králové Beroun Praha-Královice Praha-Koloděje Chomutov Jihlava Břeclav Praha 3 Praha 10 Praha 9 České Budějovice Litoměřice Praha-Dolní Počernice Rokycany Kolín Praha-Nebušice Praha 22 Trutnov Prachatice Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha 17 Havlíčkův Brod Teplice Praha 5 Praha-Čakovice Praha 11 Praha-Běchovice Praha 13 Pardubice Plzeň-jih Chrudim Mladá Boleslav Příbram Praha-Petrovice Praha 4 Kutná Hora Plzeň-sever Sokolov Praha-západ Rakovník Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Třebíč Praha 20 Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Řeporyje Karviná Praha-Kunratice Praha 6 Ústí nad Orlicí Jičín Praha 2 Praha 14 Bruntál Praha-Zbraslav Semily Praha 1 Kroměříž Znojmo Zlín Liberec Praha-Zličín Pelhřimov Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice