„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Nymburk Praha 3 Česká Lípa Jihlava Hradec Králové Plzeň-město Praha-Zbraslav Beroun Praha-Suchdol Teplice Praha 10 Hodonín Praha-Satalice Tachov Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha-východ Český Krumlov Praha-Újezd Karviná Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha 12 České Budějovice Domažlice Praha-Královice Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha 18 Praha 22 Praha 2 Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Semily Praha 6 Sokolov Pardubice Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha-Přední Kopanina Praha 4 Praha-Benice Vsetín Praha-Křeslice Příbram Liberec Praha 8 Praha-Nedvězí Louny Blansko Chrudim Kladno Plzeň-sever Praha-Troja Ústí nad Orlicí Přerov Znojmo Praha 7 Svitavy Třebíč Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Zličín Praha 11 Praha-Petrovice Kroměříž Praha 20 Písek Praha 17 Praha 9 Praha 13 Děčín Jindřichův Hradec Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Prachatice Brno-město Mělník Plzeň-jih Most Praha 1 Cheb Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice