„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Jičín Praha 13 Hradec Králové Mladá Boleslav Kladno Vsetín Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Královice Rakovník Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Třebíč Ústí nad Orlicí Prostějov Praha-Koloděje Praha-Kunratice Plzeň-město Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Praha-západ Praha-Nebušice Praha 4 Praha 2 Praha-Troja Plzeň-sever Pardubice Tábor Nymburk Plzeň-jih Teplice Praha 21 Liberec Praha 9 Praha 8 Trutnov Praha-Křeslice Praha 12 Praha 10 Praha-Slivenec Beroun Náchod Praha 16 Písek Praha-Přední Kopanina Praha 7 Příbram Praha-Zličín Cheb Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Uherské Hradiště Tachov Praha-Řeporyje Most Klatovy Ústí nad Labem Děčín Karlovy Vary Litoměřice Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Lysolaje Šumperk Praha-Ďáblice Praha 6 Domažlice Svitavy Blansko Praha-Běchovice Strakonice Opava Znojmo Hodonín Prachatice Praha 22 Chomutov Praha-Dubeč Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha 17 Karviná Praha-Nedvězí Praha-východ Praha-Lipence Kolín Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha 15 Pelhřimov České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice