„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Olomouc Mladá Boleslav Praha-Benice Příbram Praha 11 Klatovy Brno-město Praha 9 Praha-Dolní Počernice Louny Česká Lípa Praha 15 Teplice Praha-Čakovice Praha-Újezd Vsetín Prachatice Praha 7 Trutnov Žďár nad Sázavou Rakovník Praha 22 Praha-Petrovice Praha 20 Litoměřice Plzeň-město Praha-Kunratice Praha 6 Havlíčkův Brod Praha 17 Benešov Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha 14 Praha-Lysolaje Praha-Libuš Praha-Nebušice Ostrava-město Svitavy Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha 5 Karlovy Vary Praha 19 Písek Cheb Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha-Dubeč Bruntál Třebíč Liberec Praha-Kolovraty Praha 1 Ústí nad Labem Praha 4 Tachov Praha-východ Strakonice Praha 10 Praha-Suchdol Beroun Chomutov Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Tábor Praha-Šeberov Český Krumlov Praha-Troja Kolín Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Náchod Mělník Brno-venkov Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Opava Praha-Zličín Praha-Lochkov Nový Jičín Znojmo Pelhřimov Hradec Králové Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Zbraslav Zlín Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice