„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Ostrava-město Kutná Hora Praha-Suchdol Ústí nad Labem Prachatice Jičín Strakonice Karviná Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Most Olomouc Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha 11 Praha 16 Praha 9 Praha-Kolovraty Praha 20 Břeclav Kolín Prostějov Benešov Praha-Vinoř Nový Jičín Praha 5 Děčín Mělník Chrudim Praha 15 Hodonín Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha 10 Praha-Troja Praha-Běchovice Kroměříž Pelhřimov Praha-Lysolaje Trutnov Česká Lípa Liberec Zlín Opava Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Tábor Písek Praha-Satalice Semily Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Domažlice Praha 14 Pardubice Praha 18 Vyškov Chomutov Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha 1 Třebíč Louny Praha-Březiněves Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Šumperk Blansko Praha 12 Kladno Přerov Svitavy Praha 2 Náchod Beroun Praha 13 Klatovy Praha-Křeslice Znojmo Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Plzeň-jih Plzeň-sever Praha-Ďáblice Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice