„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Kolín Praha-Koloděje Tábor Benešov Pelhřimov Praha 13 Plzeň-sever Praha 6 Ostrava-město Tachov Praha 12 Plzeň-město Praha-Libuš Praha-Suchdol Jičín Brno-město Český Krumlov Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Praha 22 Znojmo Praha-Březiněves Praha 17 Třebíč Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Kutná Hora Trutnov Praha-Petrovice Kroměříž Jindřichův Hradec Praha 18 Mělník Praha-východ Zlín Chrudim Liberec České Budějovice Brno-venkov Hradec Králové Praha-Dubeč Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Nový Jičín Praha-Královice Teplice Praha-Lysolaje Děčín Praha-Benice Praha-Čakovice Břeclav Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Jihlava Ústí nad Labem Prachatice Kladno Hlavní město Praha Praha-Lochkov Praha 5 Šumperk Rakovník Praha-Kunratice Přerov Praha 4 Praha-Újezd Praha-Zbraslav Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Domažlice Rokycany Bruntál Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-západ Praha 10 Most Praha 21 Klatovy Nymburk Vsetín Karviná Praha-Kolovraty Prostějov Praha 20 Vyškov Praha-Šeberov Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Svitavy Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice