„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Jeseník Blansko Bruntál Praha 3 Praha-Libuš Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Ďáblice Hradec Králové Šumperk Semily Litoměřice Vsetín Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha 12 Praha 14 Praha-Velká Chuchle Louny Praha 21 Praha 8 Tábor Opava Praha 6 Sokolov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Svitavy Kroměříž Náchod Praha 1 Praha 16 Příbram Prachatice Děčín Zlín Chrudim Praha 2 Písek Praha-Lipence Česká Lípa Praha 15 Praha 7 Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Mělník Hlavní město Praha Praha-Březiněves Strakonice Praha-Benice Praha-Královice Most Praha-Vinoř Praha-Koloděje Benešov Ústí nad Orlicí Liberec Praha 17 Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Teplice Frýdek-Místek Praha 22 Rakovník Praha 13 Vyškov Karlovy Vary Ostrava-město Plzeň-sever Praha-západ Tachov Karviná Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Přerov Praha-Lochkov Chomutov Trutnov Plzeň-jih Praha 18 Hodonín Rokycany Praha 19 Olomouc Třebíč Cheb Pardubice Plzeň-město Jihlava Praha-Kunratice Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice