„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Božice

Nové produkty Božice

Dlažby a obrubníky Božice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Božice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Božice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Božice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Božice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Božice, Levná dlažba Božice, Dlažba Božice, Zámkové dlažby Božice, Zámkové dlažba Božice, Betonové dlažby Božice, Betonová dlažba Božice, Zdící prvky Božice, Dlažby II jakosti Božice, Dlažba II jakosti Božice, Plošné dlažby Božice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha 16 Česká Lípa Praha-Ďáblice Karviná Náchod Kroměříž Praha 1 Louny Praha-Čakovice Praha-Křeslice Klatovy Prachatice Zlín Písek Brno-město Praha 3 Praha 2 Prostějov Praha 4 Děčín Karlovy Vary Břeclav Hlavní město Praha Praha 10 Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Beroun Strakonice Praha-Lysolaje Mělník Praha 9 Kladno Rakovník Most Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha 6 Praha-Zličín Cheb Bruntál Praha 18 Praha-Benice Praha-Klánovice Přerov Domažlice Litoměřice Jindřichův Hradec Šumperk Praha 5 Ústí nad Labem Jeseník Tachov Vyškov Vsetín Český Krumlov Semily Praha 7 Praha 13 Jihlava Praha 22 Chrudim Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Chomutov Plzeň-jih Praha 8 Plzeň-sever Sokolov Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-Běchovice Praha-Troja Praha 19 Praha-východ Benešov Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Opava Praha 14 Třebíč Trutnov České Budějovice Praha 17 Teplice Žďár nad Sázavou Jičín Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Olomouc Pelhřimov Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Božice

Levná dlažba Božice

Dlažba Božice

Zámkové dlažby Božice

Zámkové betonové dlažby Božice

Zámková dlažba Božice

Betonové dlažby Božice

Betonová dlažba Božice

Zdící prvky Božice

Dlažby II jakosti Božice

Dlažba II jakosti Božice

Plošné dlažby Božice