„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braňany

Nové produkty Braňany

Dlažby a obrubníky Braňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braňany, Levná dlažba Braňany, Dlažba Braňany, Zámkové dlažby Braňany, Zámkové dlažba Braňany, Betonové dlažby Braňany, Betonová dlažba Braňany, Zdící prvky Braňany, Dlažby II jakosti Braňany, Dlažba II jakosti Braňany, Plošné dlažby Braňany, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha 15 Ostrava-město Praha 8 Beroun Mělník Prachatice Praha-východ Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Louny Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-Lipence Praha 19 Praha-Ďáblice Praha 11 Praha-Újezd Olomouc Prostějov Teplice Třebíč Plzeň-město Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Plzeň-jih Vsetín Pardubice Chomutov Tábor Liberec Příbram Praha 1 Jeseník Znojmo Most Brno-město Litoměřice Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha-Klánovice Praha-Vinoř Plzeň-sever Zlín Cheb Svitavy Praha 18 Uherské Hradiště Tachov Karlovy Vary Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha-Suchdol Opava Trutnov Šumperk Praha-Libuš Kolín Hradec Králové Sokolov Praha 3 Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Přední Kopanina Děčín Jičín Kladno Rokycany Ústí nad Labem České Budějovice Hodonín Praha 12 Česká Lípa Náchod Praha 4 Praha-Zličín Praha 20 Karviná Praha-Zbraslav Praha-Královice Rakovník Praha 14 Kutná Hora Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braňany

Levná dlažba Braňany

Dlažba Braňany

Zámkové dlažby Braňany

Zámkové betonové dlažby Braňany

Zámková dlažba Braňany

Betonové dlažby Braňany

Betonová dlažba Braňany

Zdící prvky Braňany

Dlažby II jakosti Braňany

Dlažba II jakosti Braňany

Plošné dlažby Braňany