„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braňany

Nové produkty Braňany

Dlažby a obrubníky Braňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braňany, Levná dlažba Braňany, Dlažba Braňany, Zámkové dlažby Braňany, Zámkové dlažba Braňany, Betonové dlažby Braňany, Betonová dlažba Braňany, Zdící prvky Braňany, Dlažby II jakosti Braňany, Dlažba II jakosti Braňany, Plošné dlažby Braňany, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Vinoř Pelhřimov Příbram Praha-Lochkov Praha-východ Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Brno-město Vsetín Olomouc Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Blansko Přerov Karlovy Vary Zlín Chrudim Praha-Zbraslav Rakovník Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha 15 Svitavy Liberec Benešov Chomutov Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha 9 Pardubice Domažlice Praha-Šeberov Praha 16 Praha-Libuš Praha-Řeporyje Beroun Strakonice Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha 10 Plzeň-jih Praha-Satalice Louny Prostějov Trutnov Praha 11 Praha 5 Hradec Králové Praha 6 Prachatice Praha 3 Plzeň-město Praha 1 Praha-Újezd Most Semily Jindřichův Hradec Břeclav Písek Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha-Královice Děčín Praha 4 Jihlava Hlavní město Praha Praha-Běchovice Vyškov Náchod Praha-Čakovice Ostrava-město Praha 13 Kolín Kladno Praha-Dolní Chabry Hodonín Opava Česká Lípa Praha-Lipence Sokolov Třebíč Jičín Praha 2 Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Znojmo Bruntál Tachov Praha 17 České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braňany

Levná dlažba Braňany

Dlažba Braňany

Zámkové dlažby Braňany

Zámkové betonové dlažby Braňany

Zámková dlažba Braňany

Betonové dlažby Braňany

Betonová dlažba Braňany

Zdící prvky Braňany

Dlažby II jakosti Braňany

Dlažba II jakosti Braňany

Plošné dlažby Braňany