„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braňany

Nové produkty Braňany

Dlažby a obrubníky Braňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braňany, Levná dlažba Braňany, Dlažba Braňany, Zámkové dlažby Braňany, Zámkové dlažba Braňany, Betonové dlažby Braňany, Betonová dlažba Braňany, Zdící prvky Braňany, Dlažby II jakosti Braňany, Dlažba II jakosti Braňany, Plošné dlažby Braňany, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Kolovraty Vyškov Praha 13 Pardubice Praha 1 Přerov Tachov Praha-Suchdol Plzeň-město Děčín Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Lipence Chrudim Praha-východ Brno-venkov Jeseník Břeclav Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Koloděje Kutná Hora Praha 16 Praha-Slivenec Český Krumlov Litoměřice Praha 19 Praha-Vinoř Beroun Šumperk Domažlice Náchod Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha 10 Praha 11 Bruntál Jihlava Praha-Klánovice Prachatice Rokycany Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha-Benice Praha-Satalice Benešov Zlín Praha 21 Praha-Ďáblice Teplice Praha-Újezd Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha-Libuš Praha-západ Praha-Nedvězí Rakovník Praha-Lochkov Mělník Praha 6 Praha 14 Praha 8 Praha-Královice Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Cheb Rychnov nad Kněžnou Chomutov Strakonice Praha-Nebušice Praha-Troja Most Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Sokolov Praha 12 Třebíč Praha 9 Nymburk Česká Lípa Praha-Běchovice Semily Praha 4 Praha-Šeberov Olomouc Znojmo Praha-Zličín Praha 20 České Budějovice Praha 2 Praha 17 Písek Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braňany

Levná dlažba Braňany

Dlažba Braňany

Zámkové dlažby Braňany

Zámkové betonové dlažby Braňany

Zámková dlažba Braňany

Betonové dlažby Braňany

Betonová dlažba Braňany

Zdící prvky Braňany

Dlažby II jakosti Braňany

Dlažba II jakosti Braňany

Plošné dlažby Braňany