„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braňany

Nové produkty Braňany

Dlažby a obrubníky Braňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braňany, Levná dlažba Braňany, Dlažba Braňany, Zámkové dlažby Braňany, Zámkové dlažba Braňany, Betonové dlažby Braňany, Betonová dlažba Braňany, Zdící prvky Braňany, Dlažby II jakosti Braňany, Dlažba II jakosti Braňany, Plošné dlažby Braňany, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Jičín Beroun Praha 15 Domažlice Jindřichův Hradec Olomouc Praha 21 Pelhřimov Znojmo Bruntál Břeclav Sokolov Praha-Koloděje Vyškov Praha 1 Praha-Dolní Chabry Klatovy Karlovy Vary Praha 11 Praha 5 Praha-Lochkov Rakovník Praha-Kunratice Česká Lípa Praha-Běchovice Praha 18 Praha 2 Praha-Petrovice Praha 7 Jihlava Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Benešov Praha 14 Třebíč Český Krumlov Cheb Praha 16 Praha-Královice Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Semily Svitavy Louny Chomutov Kroměříž Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Liberec Praha 17 Praha-Suchdol Praha-Křeslice Přerov Praha-Slivenec Praha 13 Blansko Zlín Karviná Frýdek-Místek Prachatice Chrudim Rokycany Praha-východ České Budějovice Příbram Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Hlavní město Praha Nymburk Tábor Praha-Lipence Pardubice Praha-Libuš Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Kolín Hradec Králové Praha-Benice Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 3 Praha-Kolovraty Most Opava Praha 6 Praha 20 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braňany

Levná dlažba Braňany

Dlažba Braňany

Zámkové dlažby Braňany

Zámkové betonové dlažby Braňany

Zámková dlažba Braňany

Betonové dlažby Braňany

Betonová dlažba Braňany

Zdící prvky Braňany

Dlažby II jakosti Braňany

Dlažba II jakosti Braňany

Plošné dlažby Braňany