„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Braňany

Nové produkty Braňany

Dlažby a obrubníky Braňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Braňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Braňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Braňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Braňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Braňany, Levná dlažba Braňany, Dlažba Braňany, Zámkové dlažby Braňany, Zámkové dlažba Braňany, Betonové dlažby Braňany, Betonová dlažba Braňany, Zdící prvky Braňany, Dlažby II jakosti Braňany, Dlažba II jakosti Braňany, Plošné dlažby Braňany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Čakovice Praha 8 Praha 1 Praha 18 Benešov Klatovy Cheb Praha-Křeslice Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Semily Praha-Šeberov Vyškov Pelhřimov Karviná Praha 7 Praha-Koloděje Tábor Písek Praha-Kunratice Chomutov Šumperk Praha-Benice Havlíčkův Brod Beroun Česká Lípa Kladno Náchod Praha-Suchdol Chrudim Sokolov Domažlice Znojmo Mělník Praha-Klánovice Praha-Zličín Frýdek-Místek Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Slivenec Louny Liberec Praha-Přední Kopanina Prostějov Kolín Praha 4 Praha-Petrovice Praha 5 Jičín Kutná Hora Litoměřice Praha-Dubeč Most Praha-Běchovice Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Nebušice Tachov Olomouc Blansko Praha-Březiněves Strakonice Příbram Brno-venkov Praha 17 Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha 10 Děčín Praha 19 Praha-Nedvězí Jihlava Kroměříž Praha-Řeporyje Praha 14 Teplice Praha-Lysolaje Praha-Libuš Rokycany Trutnov Prachatice Brno-město Bruntál Hodonín Pardubice Praha-západ Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha 11 Praha 9 Praha-Královice Praha 2 Opava Břeclav Praha-Vinoř České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Braňany

Levná dlažba Braňany

Dlažba Braňany

Zámkové dlažby Braňany

Zámkové betonové dlažby Braňany

Zámková dlažba Braňany

Betonové dlažby Braňany

Betonová dlažba Braňany

Zdící prvky Braňany

Dlažby II jakosti Braňany

Dlažba II jakosti Braňany

Plošné dlažby Braňany