„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetín

Nové produkty Bořetín

Dlažby a obrubníky Bořetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetín, Levná dlažba Bořetín, Dlažba Bořetín, Zámkové dlažby Bořetín, Zámkové dlažba Bořetín, Betonové dlažby Bořetín, Betonová dlažba Bořetín, Zdící prvky Bořetín, Dlažby II jakosti Bořetín, Dlažba II jakosti Bořetín, Plošné dlažby Bořetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Sokolov Šumperk Praha-Újezd Praha 18 Kutná Hora Benešov Praha-Nebušice Kladno Praha-Ďáblice Plzeň-město Prachatice Brno-město Liberec Ostrava-město Praha 9 Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Petrovice Olomouc Havlíčkův Brod Nymburk Rokycany Klatovy Přerov Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha-Březiněves Hradec Králové Chrudim Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Královice Praha-Šeberov Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha 15 Domažlice Pardubice Mělník Praha 10 Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha 7 Plzeň-jih Praha 3 Svitavy Zlín Jeseník Břeclav Litoměřice Znojmo Praha 17 Beroun České Budějovice Praha 12 Praha-Běchovice Praha 8 Nový Jičín Praha 11 Děčín Jablonec nad Nisou Praha 5 Cheb Praha-Štěrboholy Teplice Český Krumlov Rakovník Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Česká Lípa Trutnov Praha 21 Příbram Praha 22 Praha-Kolovraty Bruntál Jihlava Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha 16 Vsetín Praha-Nedvězí Kolín Semily Brno-venkov Karviná Praha 1 Náchod Praha-Benice Praha 13 Praha-Troja Praha 2 Hlavní město Praha Opava Praha 20 Třebíč Praha-Lochkov Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetín

Levná dlažba Bořetín

Dlažba Bořetín

Zámkové dlažby Bořetín

Zámkové betonové dlažby Bořetín

Zámková dlažba Bořetín

Betonové dlažby Bořetín

Betonová dlažba Bořetín

Zdící prvky Bořetín

Dlažby II jakosti Bořetín

Dlažba II jakosti Bořetín

Plošné dlažby Bořetín