„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetín

Nové produkty Bořetín

Dlažby a obrubníky Bořetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetín, Levná dlažba Bořetín, Dlažba Bořetín, Zámkové dlažby Bořetín, Zámkové dlažba Bořetín, Betonové dlažby Bořetín, Betonová dlažba Bořetín, Zdící prvky Bořetín, Dlažby II jakosti Bořetín, Dlažba II jakosti Bořetín, Plošné dlažby Bořetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Frýdek-Místek Chrudim Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Satalice Praha-Lipence Nový Jičín Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-východ Praha 19 Praha-Klánovice Praha 12 Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Hodonín Praha 22 Rokycany Praha 7 Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Tábor Praha-Velká Chuchle Kladno Hradec Králové Praha 9 Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Náchod Opava Český Krumlov Jihlava Zlín Karlovy Vary Strakonice Jindřichův Hradec Cheb Praha 14 Litoměřice Benešov Kutná Hora Praha-Šeberov Praha 13 Klatovy Praha-Vinoř Semily Prostějov Znojmo Vsetín Havlíčkův Brod Praha 16 Nymburk Praha 5 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha 15 Česká Lípa Praha 2 Karviná Hlavní město Praha Liberec Kolín Olomouc Trutnov Praha 1 Praha-Troja Třebíč Praha-Benice Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Ostrava-město Praha 21 Svitavy Praha 17 Břeclav Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Teplice Bruntál Sokolov Tachov Praha 8 Praha-Libuš Praha 11 Praha-západ Písek České Budějovice Rakovník Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetín

Levná dlažba Bořetín

Dlažba Bořetín

Zámkové dlažby Bořetín

Zámkové betonové dlažby Bořetín

Zámková dlažba Bořetín

Betonové dlažby Bořetín

Betonová dlažba Bořetín

Zdící prvky Bořetín

Dlažby II jakosti Bořetín

Dlažba II jakosti Bořetín

Plošné dlažby Bořetín