„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetín

Nové produkty Bořetín

Dlažby a obrubníky Bořetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetín, Levná dlažba Bořetín, Dlažba Bořetín, Zámkové dlažby Bořetín, Zámkové dlažba Bořetín, Betonové dlažby Bořetín, Betonová dlažba Bořetín, Zdící prvky Bořetín, Dlažby II jakosti Bořetín, Dlažba II jakosti Bořetín, Plošné dlažby Bořetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Klatovy Karviná Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha 2 Kroměříž Písek Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Koloděje Tábor Plzeň-sever Pardubice Praha 22 Praha-západ Praha-Přední Kopanina Sokolov Brno-město Trutnov Praha 4 Jablonec nad Nisou Praha 19 Havlíčkův Brod Jeseník Semily Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Zličín Nymburk Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha 15 Tachov Pelhřimov Cheb Strakonice Praha 17 Most Praha-Dolní Počernice Vsetín Šumperk Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha-Troja Praha 6 Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha 8 Praha 5 České Budějovice Rakovník Praha-Nedvězí Svitavy Mladá Boleslav Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha-Benice Praha-východ Plzeň-jih Domažlice Praha-Suchdol Praha-Šeberov Louny Praha 3 Brno-venkov Přerov Teplice Praha 11 Praha 13 Rokycany Jičín Chomutov Kolín Ostrava-město Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha 14 Liberec Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha 20 Praha 16 Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Olomouc Chrudim Hodonín Ústí nad Orlicí Praha 7 Česká Lípa Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetín

Levná dlažba Bořetín

Dlažba Bořetín

Zámkové dlažby Bořetín

Zámkové betonové dlažby Bořetín

Zámková dlažba Bořetín

Betonové dlažby Bořetín

Betonová dlažba Bořetín

Zdící prvky Bořetín

Dlažby II jakosti Bořetín

Dlažba II jakosti Bořetín

Plošné dlažby Bořetín