„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetín

Nové produkty Bořetín

Dlažby a obrubníky Bořetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetín, Levná dlažba Bořetín, Dlažba Bořetín, Zámkové dlažby Bořetín, Zámkové dlažba Bořetín, Betonové dlažby Bořetín, Betonová dlažba Bořetín, Zdící prvky Bořetín, Dlažby II jakosti Bořetín, Dlažba II jakosti Bořetín, Plošné dlažby Bořetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Ostrava-město Kolín Nový Jičín Mělník Praha-Suchdol Karviná Praha 22 České Budějovice Most Praha 20 Praha-Přední Kopanina Louny Děčín Praha 17 Litoměřice Rakovník Svitavy Šumperk Plzeň-sever Praha 4 Žďár nad Sázavou Praha 10 Vyškov Praha-Kunratice Bruntál Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha 18 Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Klatovy Praha-Nedvězí Praha-západ Chomutov Prostějov Brno-venkov Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha-Benice Praha 3 Plzeň-jih Jeseník Sokolov Písek Praha-Běchovice Brno-město Praha 11 Tachov Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Rokycany Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Jičín Blansko Plzeň-město Přerov Praha 16 Praha-Koloděje Kroměříž Praha-východ Praha 19 Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Pardubice Teplice Praha-Petrovice Hradec Králové Kladno Praha-Troja Opava Benešov Zlín Praha-Satalice Praha 6 Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Zličín Tábor Strakonice Praha 9 Praha 7 Liberec Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Pelhřimov Praha 1 Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetín

Levná dlažba Bořetín

Dlažba Bořetín

Zámkové dlažby Bořetín

Zámkové betonové dlažby Bořetín

Zámková dlažba Bořetín

Betonové dlažby Bořetín

Betonová dlažba Bořetín

Zdící prvky Bořetín

Dlažby II jakosti Bořetín

Dlažba II jakosti Bořetín

Plošné dlažby Bořetín