„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetín

Nové produkty Bořetín

Dlažby a obrubníky Bořetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetín, Levná dlažba Bořetín, Dlažba Bořetín, Zámkové dlažby Bořetín, Zámkové dlažba Bořetín, Betonové dlažby Bořetín, Betonová dlažba Bořetín, Zdící prvky Bořetín, Dlažby II jakosti Bořetín, Dlažba II jakosti Bořetín, Plošné dlažby Bořetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Olomouc Rychnov nad Kněžnou Most Prachatice Praha 11 Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Třebíč Praha 10 Praha 16 Praha-Vinoř Karlovy Vary Domažlice Louny Kladno Sokolov Praha 3 Blansko Beroun Praha 19 Ostrava-město Mělník Praha 6 Zlín Litoměřice Plzeň-jih Trutnov Tábor Praha-Kunratice Praha-Klánovice Brno-město Praha 17 Jablonec nad Nisou Cheb Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-západ Prostějov Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Kutná Hora Rakovník Chrudim Česká Lípa Praha 5 Kroměříž Praha 1 Praha-východ Přerov Kolín Liberec Znojmo Bruntál Písek Praha-Zličín Opava Praha 14 Praha-Čakovice Praha 8 Ústí nad Labem Praha-Dubeč Karviná Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha 7 Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha-Benice Jeseník Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha-Ďáblice České Budějovice Náchod Jičín Nymburk Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Nedvězí Praha 15 Praha-Královice Praha-Lysolaje Rokycany Vyškov Děčín Pardubice Vsetín Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetín

Levná dlažba Bořetín

Dlažba Bořetín

Zámkové dlažby Bořetín

Zámkové betonové dlažby Bořetín

Zámková dlažba Bořetín

Betonové dlažby Bořetín

Betonová dlažba Bořetín

Zdící prvky Bořetín

Dlažby II jakosti Bořetín

Dlažba II jakosti Bořetín

Plošné dlažby Bořetín