„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetín

Nové produkty Bořetín

Dlažby a obrubníky Bořetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetín, Levná dlažba Bořetín, Dlažba Bořetín, Zámkové dlažby Bořetín, Zámkové dlažba Bořetín, Betonové dlažby Bořetín, Betonová dlažba Bořetín, Zdící prvky Bořetín, Dlažby II jakosti Bořetín, Dlažba II jakosti Bořetín, Plošné dlažby Bořetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Pelhřimov Praha 20 Praha-Slivenec Nový Jičín Svitavy Praha 2 Beroun Mladá Boleslav Praha-Běchovice Uherské Hradiště Praha 6 Domažlice Brno-venkov Praha 4 Benešov Kladno Bruntál Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Brno-město Karlovy Vary Praha-Kolovraty Chomutov Chrudim Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha 9 Břeclav Praha-Šeberov Rakovník Trutnov Praha-Štěrboholy Šumperk Kroměříž Praha-Suchdol Praha-Lipence Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha-Koloděje Cheb Praha 18 Praha-Kunratice Praha 3 Praha 15 Praha-Čakovice Jihlava Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha 1 Mělník Praha 17 Praha 19 Znojmo Opava Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha 5 Praha-Řeporyje Louny Teplice Praha-Vinoř Prachatice Praha-Březiněves Semily Písek České Budějovice Tábor Praha-Troja Žďár nad Sázavou Rokycany Olomouc Praha 13 Praha 10 Praha-Zličín Vyškov Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-východ Přerov Praha-Zbraslav Litoměřice Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Děčín Plzeň-sever Blansko Liberec Praha 11 Frýdek-Místek Praha-západ Ostrava-město Praha 12 Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetín

Levná dlažba Bořetín

Dlažba Bořetín

Zámkové dlažby Bořetín

Zámkové betonové dlažby Bořetín

Zámková dlažba Bořetín

Betonové dlažby Bořetín

Betonová dlažba Bořetín

Zdící prvky Bořetín

Dlažby II jakosti Bořetín

Dlažba II jakosti Bořetín

Plošné dlažby Bořetín