„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bořetín

Nové produkty Bořetín

Dlažby a obrubníky Bořetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bořetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bořetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bořetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bořetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bořetín, Levná dlažba Bořetín, Dlažba Bořetín, Zámkové dlažby Bořetín, Zámkové dlažba Bořetín, Betonové dlažby Bořetín, Betonová dlažba Bořetín, Zdící prvky Bořetín, Dlažby II jakosti Bořetín, Dlažba II jakosti Bořetín, Plošné dlažby Bořetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Nový Jičín Liberec Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha 1 Zlín Přerov Praha 7 Most Praha-Královice Klatovy Praha-Klánovice Pardubice Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha-Benice Plzeň-sever Praha-Lipence Domažlice Praha-východ Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Běchovice Svitavy Benešov Rokycany Brno-město Česká Lípa Třebíč Praha 9 Chrudim Olomouc Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha-Šeberov Kolín Praha 8 Praha-Lochkov Bruntál Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Dolní Počernice Praha 15 Praha-Čakovice Praha 6 Praha 10 Praha-Přední Kopanina Beroun Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-Vinoř Sokolov Praha-Petrovice Mladá Boleslav Znojmo České Budějovice Praha-Řeporyje Praha 20 Praha-západ Litoměřice Brno-venkov Praha 5 Praha 19 Jeseník Praha 11 Rakovník Chomutov Jičín Praha-Kunratice Mělník Plzeň-město Praha-Dubeč Náchod Praha-Újezd Plzeň-jih Vsetín Tábor Šumperk Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Děčín Strakonice Praha-Troja Praha-Koloděje Opava Nymburk Semily Pelhřimov Prostějov Praha 12 Jihlava Kutná Hora Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bořetín

Levná dlažba Bořetín

Dlažba Bořetín

Zámkové dlažby Bořetín

Zámkové betonové dlažby Bořetín

Zámková dlažba Bořetín

Betonové dlažby Bořetín

Betonová dlažba Bořetín

Zdící prvky Bořetín

Dlažby II jakosti Bořetín

Dlažba II jakosti Bořetín

Plošné dlažby Bořetín